Opinie o Kancelaria Brokerska ASPERGO Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Brokerska ASPERGO Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Brokerska ASPERGO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Brokerska ASPERGO Sp. z o.o. w Kraków

Marta Nowy wpis

Czym się dokładnie zajmuje ta kancelaria brokerska? Bo brokerstwo kojarzy mi się z kilkoma rzeczami i nie jestem pewna. Między innymi z wyszukiwaniem i sprzedawaniem informacji. Ale nie wiem, czy dobrze trafiłam - dajcie znać w komentarzu i opowiedzcie coś o tej pracy.

Magda Nowy wpis
@Marta

Firma zajmuje się ubezpieczeniami, nie polecam tej firmy, miałam gorszy poziom obsługi niż u agenta. Dużo obiecują a późnej brak kontaktu. Likwidacje szkód, wsparcie prawne. Jak przyszło co do czego to nie dało się zrobić z różnych przyczyn. Nie umieją nic zrobić wszytko odsyłają do innych firm brokerskich z Warszawy.

Mix Nowy wpis

Firma nakłoniła mnie do podpisania zlecenia brokerskiego i gwarantowała obsługę na wysokim poziome. Niestety po otrzymaniu zlecenia nie przygotowali oferty konkurencyjnej. Kontakt z Brokerem polega na tym że jeden pracownik przekazuje kontakt do drugiego. Załatwienie polisy lub aneksu trwa tygodniami. Niestety musiałam zrezygnować z obsługi i docenić poprzedniego Brokera.

Jak jest z pakietem medycznym w Kancelaria Brokerska ASPERGO Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Michał Michnowicz Nowy wpis

W zakresie oferowanych benefitów, każdy pracownik, może liczyć na dostęp do ubezpieczenia zdrowotnego dla siebie i swojej rodziny, którego koszty pokrywane są przez Spółkę. W firmie funkcjonuje również program grupowego ubezpieczenie na życie.

Kamil

Pracowałem 5 lat, zatrudniają ludzi na umowach śmieciowych, Nie liczą się z pracownikami. Bardzo nerwowa atmosfera. Ciężko się dogadać z prezesem. Klienci narzekają na obsługę. Firma merytorycznie bardzo słaba.

Michał Michnowicz
@Kamil

Drogi Kamilu, Bardzo dziękuję za powyższą opinię – zawsze poważnie traktujemy informacje zwrotną na temat naszych działań. Ubolewam jedynie, że powyższe spostrzeżenia zostały dopiero teraz podniesione, a nie w czasie, kiedy u nas pracowałeś. Na bieżąco monitorujemy współczynnik rotacji pracowników oraz współczynnik utrzymania Klientów i nie zaobserwowaliśmy w ostatnim czasie niepokojących zmian. Chcemy się jednak temu dokładniej przyjrzeć i będę Ci wdzięczny za bezpośredni kontakt i podanie dodatkowych szczegółów. W kwestiach formalnych zawsze dbamy o to, aby relacje z pracownikami miały odzwierciedlenie we właściwych umowach. Raz jeszcze dziękuję, że podzieliłeś się z nami swoimi uwagami. Pozdrawiam, Michał Michnowicz

Firma Kancelaria Brokerska ASPERGO Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Starszy specjalista ds. likwidacji szkód i oceny ryzyka. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Dominika

Na początku czerwca pojawiły się ogłoszenia do pracy w ASPERGO na stanowisko Asystent Brokera. Ktoś z Was brał udział w tej rekrutacji? Możecie powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy? Czego można spodziewać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które ten etap mają jeszcze przed sobą.

3er

@Olga a powiedz mi na jakim stanowisku u nich pracowlas? wiesz atmosfera w firmie jest wazna..oby kazda mogla sie taka pochwalic byloby super przeciez

Zapraszam do mnie. Bez zbędnego stresu. Pozdrawiam Grzegorz Szwejser

Aspergo

Jakiś własny pomysł na siebie?

Aspergo

Witam nam też można zadawać pytania. Zapraszam na spotkanie. Pozdrawiam Grzegorz Szwejser

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Brokerska ASPERGO Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kancelaria Brokerska ASPERGO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Brokerska ASPERGO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kancelaria Brokerska ASPERGO Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.

Kancelaria Brokerska ASPERGO Sp. z o.o.