logo Auchan

Auchan

Zielona Góra

Opinie o Auchan

anonim 2009-06-16 21:55:23
Słowa kojarzące się z Auchan w Zielonej Górze to: zorganizowanie, pomoc, zgranie, dobra współpraca, profesjonalizm
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako przeciętne. Szkolenia są dobre ale mogłyby być lepsze.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są różni. Jedni są wręcz fantastyczni a inni no cóż, plotkarze (jak to w zakładach pracy bywa)
Najbardziej podobało mi się w Auchan: ludzie z którymi pracowałam
Najbardziej nie podobało mi się w Auchan:plotkowanie i obmawianie prze innych
była pracownica na szczęście 2010-12-09 20:24:52
Ja wspomnę Kulę. Jednego z kierowników. Ciągle niezadowolony, krzyczący, popychający, ubliżający, wyzywający wszystkich poza swoim przełożonym. Aż dziwne że ciągle jeszcze pracuje... Widocznie nie ma odważnych, którzy pozwali by go do sądu.
Leszek 2016-04-21 14:14:43
Aplikowałem dziś na stanowisko Cukiernika w Bydgoszczy, mam nadzieję, że się odezwą bo oferują super warunki, umowę o pracę, możliwości rozwoju, opiekę medyczną i rozbudowany pakiet socjalny. A do tego nie trzeba mieć bardzo dużego doświadczenia. :)
Zostaw swoją opinię o Auchan - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan