Omega Prawo i Nieruchomości

Lublin

Opinie o Omega Prawo i Nieruchomości

Gawron3 2011-05-14 02:18:00
Totalne dno. Zero kompetencji. Właściciel udaje prawnika i pośrednika. Nie potrafił NICZEGO załatwić. Jestem absolutnie nie zadowolony z faktu, że skorzystałem z "pomocy" tego biura. Dno! Nie polecam, a wręcz odradzam!
szybki 2012-05-01 09:40:54
Bardzo fajne biuro. Ten wpis poprzednika to chyba z konkurencji bo ja mam całkowicie odmienne wrażenia. Kupowałem u nich kawalerkę jako inwestycję pod wynajem i tylko tutaj przedstawili mi kompletną informację o mieszkaniu. Tak konkretnie to chodziło o brak piwnicy, a w innych biurach mówili że jest (właściciel miał klucze i ją normalnie użytkował ale tylko w Omedze pośrednik zwrócił mi uwagę że w dokumentach nie ma jej przypisanej do mieszkania) Dla mnie akurat nie miało to większego znaczenia bo ja kupowałem na wynajem ale dzięki temu udało się kupić po lepszej cenie!
Byłem w innych biurach to nie dość że brali prowizję od sprzedającego i kupującego to jeszcze doliczali ją do ceny!
Sprawdziłem osobiście i dlatego POLECAM z czystym sumieniem.
Zostaw swoją opinię o Omega Prawo i Nieruchomości - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omega Prawo i Nieruchomości