Colian Sp. z o.o.

Opinie o Colian Sp. z o.o.

To prawda ze Colian kasuje możliwość pracy zdalnej podczas covid ?

@Kandydat

I tak i nie na górze w biurze są tacy co siedzą od marca prawie ciągle na zdalnym (pani ochrona środowiska i śmieci) a reszta żołnierzy ma robic

Niestety to prawda prezes ledwo koniec z końcem wiąże co zrobić o przeżycie walczy

I co? I mówiłem, że to kolejny rok bez podwyżek i etatów.

Tadek

A czego się spodziewałeś? Nowy magazyn się buduje a Ty podwyżki chciałeś? Firma walczy o przeżycie , telewizji nie słyszałeś ? Możesz w nagrodę za dobre wyniki dostaniesz więcej roboty.

Exotic

Pracowałem przez agencję, tyle obiecywali. Miałem przejść z agencji na firmę, no jak się skończyła umowa nagle kierownik mówi że doszło do pomyłki i prawidłowo już od tygodnia nie pracuję O.o nagle po 2 latach dzwonią z propozycją pracy na to samo stanowisko. Szkoda lubiłem pracę i ludzi w swojej grupie, ale cóż taka polityka góry. Nie polecam

Ruda

Ile zarabia się na produkcji? Jaka panuje atmosfera ? Od środy zaczynam pracę i trochę się obawiam ...

Oliwia
@Ruda

Hej, jak udało Ci sie dostać tam pracę?? Słyszałam że ciężko

@Oliwia
@Oliwia

Pojechałam CV zostawić i oddzwonili do mnie ,że zapraszają na rozmowę

Przedstawiciel Handlowy

tragedia

nie związane ze stanowiskiem takie pitu pitu - dla zabicia czasu i odbebnienia spotkania zero konkretów

Maria

- Atmosfera różna, w zależności do jakiej grupy się trafi. Czasamu zero pomocy ze strony innych mimo, że widzieli, że ciastka na taśmie się zacinały (taśma była za szeroka i pracownik musiał przebiegać kawałek dalej pod maszyną żeby przejść na drugą stronę i poprawiać). Samej taśmy nikt nie naprawiał, jedynie "naprostowywał" co pomogło może na godzinę. - Noszenie rękawiczek przy dotykniu słodyczy przez niektórych przestrzegane tylko gdy przechodził lider zmiany. - Panowie wywożący palety za rzadko przyjeżdżali i trafiały się chwilę gdzie jedna osoba musiała oklejac i ustawiać kartony na palety, odwozić je kawałek dalej, podstawiać nową, gdzie w międzyczasie juz nazbierało się multum kartonów. - Nierówne traktowanie pracowników z Polski i Ukrainy "a bo ona nie rozumie to jak mam wytłumaczyć co robić, niech robi byle co, a ty zapierdzielaj za dwoje na cięższych stanowiskach + Lider/kierownicy mili, zawsze brali pod uwagę prośby do grafiku + Zawsze dopilnowano przerwy

Niee

Marna imitacja poważnej firmy, nie polecam tego zleceniodawcy przy pracy w napojach

Karol
@Niee

Colian Napoje to porażka. Narobisz się i nic nie zarobisz. Po dziękuje usłyszysz cała listę ale ale ale i w sumie do (usunięte przez administratora) jesteś i ciagle za mało. Płace niskie a auto z innej epoki z 300tysiacami przebiegu - tak dokładnie 300 tysięcy. Autami zarządza dyrekcja finansowy co zupełnie na tym się nie zna, tragi-komedia. Rozliczanie finanse to tak jak byś w czasie się cofnął. Nie polecam tych działów.

Julia
@Karol

Przykre ale prawdziwe. Przeżywałam to. Napoje to (usunięte przez administratora) biura średniowiecze, zarządzanie z innej epoki. Pracowałam to wiem. W firmie całej wyróżniają się słodycze i trochę logistyka. Pozostałe obszary to tragedia.

KH

Pojawiła się oferta na kierownika ds hurtu. Proszę o informcję jaka podstawa, auto + dodatki. Dziekuje

Towarzysz
@KH

A ktora Dywizja? Jak Słodycze to bierz, napoje uciekaj :)

Odradzam

Nie polecam pracy w napojach. Plany nie są możliwe do wykonania. Mnóstwo zadań dodatkowych też abstrakcyjnych. Brak wsparcia ze strony przełożonych, które ułatwiłyby realizację planów. Radz sobie sam. Ze strony góry jedynie naciski, wymagania i zastraszanie . Nie ma szans, by pracować 8h. Do tego telefony monitorowane (rozmowy, sms) i to wszystko za średnią kasę na własnej działalności. Nie bez powodu w ostatnich miesiącach odeszła ponad połowa przedstawicieli. Jeśli masz pracę, bądź inna opcję to odpuść sobie współpracę z Colian.

Były zleceniobiorca
@Odradzam

Tego ze telefony monitorują to pierwsze słyszę ale jeżeli to prawda to ta sytuacja powinien się zając prokurator bo każdy z nas ma/miał dzierżawę sprzętu.... ale w tej firmie to mnie nic nie zdziwi. Najbardziej mnie zastanawia czemu nikt z HR jeszcze nie odpowiedział na zarzutu które są tu przez nas wysuwane. Czyżby wiedzieli ze to prawda i nie maja możliwości tego zmienić? Cóż się dziwić od kiedy odeszła A. z działu HR to już PH nie maja wsparcia w nikim w tej firmie.

Mike
@Odradzam

Nie wiem skąd niby masz informację o monitorowaniu SMS czy rozmów ale to totalna bzdura co piszesz.

Kinia

HR w tej firmie nie istnieje, odchodzą z tego działu wszyscy co tyko znajda robotę.

Romek
@Były zleceniobiorca

HR w tej firmie nie ma, przez chwile próbowała coś zrobić poprzednia (usunięte przez administratora), obecnie z HR tez wszyscy uciekają .

Onegdaj
@Odradzam

Trudno się zgodzić z tym komentarzem. W napojach pracują ludzie z 10-letnim stażem i nie myślą się zwalniać.

Franek

Również odradzam!

Informacja
@Odradzam

Jakie są samochody służbowe?

Tadaam

Przyjaźń kończy się w momencie, gdy temperatura otoczenia i nie tylko wzrasta:)

Hejterom dziękujemy

Pustki....czy radziej zwalnia tych, co kombinowali zamiast pracować.

Natalia
@Hejterom dziękujemy

Dla colian wszyscy kombinują...

@Natalia

Rozwiń proszę, bo nie wiadomo o co chodzi

Marlena

Nigdy przenigdy nie wruce tam..... Kierownik każe za byle uchybienia straszy tu cytuje... Jak zależy wam na pracy to macie się bardziej starać.... Ostatnio był problem kierownik zolopeksu po raz kolejny raz ztosowal mobing wobez pracownika i co... PO zgłoszeniu pracowinki był zmuszony do zwolnienia się.... Został odsuniety od wykonywania swojej pracy... Psychika nie wytrzymała... I co nie pierwszy raz tak się stało lecz kierownik Colian nic nie zrobił... Kolejny raz... Nie stety widzę że ręka rękę myje.... Dlatego tak jest tam źle i rotacja nie zpotykana w innych zakładach...

Natalia
@Marlena

Marlena niestety masz rację.. Powinniśmy wszyscy pracujący wytoczyć proces pracodawcy ponieważ mistrzowie zmianowi wcale nie szanują ludzi przynajm niej nie wszyscy... Słyszałem o tym że niektórzy ukrywają dużo i faworyzują niektórych...

Czy pracodawca Jutrzenka Colian Sp.Z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Bob

W slodyczowej dywizji to prawda. Nawet zachęcają do udziału. Szef słodyczy powołał Akademie Colian , zorganizował w sumie od zera, najpierw dla nowych wchodzących do słodyczy aby od razu wiedzieli co i jak a potem dla wszystkich. Jeśli chcesz to da się rozwijać - tylko HR omijaj bo tam nie ma zrozumienia i raczej Cię nie zachęca do szkoleń.

PH dywizji kulinarno napojowej to chyba jedyni PH, którzy jeżdżą po rynku w czasie epidemii.

Olek

Masakra, dywizja kulinarno napojowa szefostwo po trupach chce robić swoje premie a i tak wszystko leci na łeb i szyje chociaż czarują bajkami o wzrostach. Uciekajcie daleko

Franek
@Olek

Napojowka to średniowiecze i dużo słowotoku szefa który gada gada gada bajkę za bajka (usunięte przez administratora) z każdej strony . Jeździmy nie po sklepach tylko pod sklepy, wejść nie można a od 10 do 12 to jyz nawet trudno ściemniać raporty

Co?

Lila

Jeśli chodzi o dywizje napojów to jest bardzo kiepsko. Oranżada to jeszcze pół biedy, ale te inne produkty to glony i 100m mułu. Szczególnie przyprawy. Gorzej, że góra nic z tym nie robi tylko każe sprzedawać więcej i więcej. Marketing wymyśla jakieś standy, pakiety, nikt tego nawet za darmo nie chce. Takie pomysły na alibi, marketing przecież pomysł miał tylko PH się nie spisali. Targety na te zadania z kosmosu, weź teraz idź i sprzedaj 30 standów appetity. To się odechciewa. Jeszcze jak ktos ma na trasie duża sieć co moze wziąć hurtem to ok, ale bez tego nie da rady. Towaru nie ma prawie w ogóle, miesięcznie z 15 zgrzewek łącznie. Przecież to nawet na przeterminy nie starcza. Teraz jeszcze te lodówki, też dobre. Zamiast centralnie wstawić na sieci lodówki, to firma teraz każe handlowcom po kurnikach jeździć i wstawiać tylko, aby cyferka w tabelce się zgadzała. Szkoda gadać.

@Lila

Smutno się robi, gdy się to czyta. Ale to niestety prawda :(

Lajkonik
@Lila

No i oczywiście wszystko detal wstawia za przysłowiowe dziękuję a część Przyjezdnych, S.W.A.T. z przekąsek faworyzuje. Coache, Liderzy, Biznesu Maklerzy, mający słoną wiedzę wprost z mikrofali, niech pamiętają że nie popłyną na pijaru fali. Nie ma Cwaniaka nad Warszawiaka. Tak pewnie bychcieli, lecz prawda nie taka. I morał z tego niech sam się skojarzy. Nie oceniaj Organizacji, jeśli nie Jesteś Wilkiem sprzedaży.

Koleżanka
@Lila

Masakra - nic dodać nic ująć. Firma zarządzana ręcznie nie słucha i wszystko wie lepiej. Czas zmienić robotę.

@Lila

Witam, Mam pytanie w związku ze stawkami wynagrodzenia ( podstawa ) w związku z zatrudnieniem na stanowisko RKS oraz P H w ramach działalności gospodarczej w związku z prowadzoną bieżącą rekreacja z góry dziękuję za informację pozdrawiam,

@Kandydat

Ło matko! Ile tych związków ze związkami :D A teraz napisz to pytanie jeszcze raz, ale tym razem po polsku :D

wystarczy czytać ze zrozumieniem,a jeśli nie masz nic konkretnego do pisania wystarczy się powstrzymać od zbędnego komentarza ....

Tyy
@Kandydat

Związki z Colianem sa krótkie i bolesne

Ciekawa

Jaka płaca w kontroli jakości?

Tupac

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży małopolska, czy ktoś może się wypowiedzieć w tym temacie?

Elton John
@Tupac

Co takiego chcesz wiedzieć? Sytuacja jak w każdym korpo. Wymiana starej kadry która sobie nie poradziła. Wielkie sprzątanie i tyle w temacie.

@Elton John

A jak mogą sobie radzić skoro targety sprzedażowe i zadaniowe są z kosmosu? Wymiana ludzi nic nie zmieni!

Zozo

Rynek się zmienia, trzeba za min podążać a jeżeli regionalni piastują stanowiska po kilkanaście lat, do klienta jeżdżą terenowymi Mercedesami a firma mimo to odnotowuje spadki. To najwyższy czas na zmiany.

kandydat

Proszę o opinie na temat zatrudnienia w Opatówku.Na produkcji ,bądż na magazynie .Czy rzeczywiście produkcja pomimo 3 zmian ma lepszego kierownika?

Obiecywali etaty i co? I oczywiście nic! Inflacja szaleje, ZUS poszedł do góry, a o podwyżkach też nic nie słychać!

Sławek

Dzień dobry Widziałem ogłoszenie na stanowisko elektryka w Utrzymaniu Ruchu, w związku z tym chciałem zapytać jaka atmosfera i jakie zarobki dla kogoś kto ma spore doświadczenie? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Cześć, chciałbym złożyć CV na stanowisko kierownika ds. Hurtu. Jaki jest zakres obowiązków, obszar i ważne czy jest umowa o pracę? Czy w słodkiej hurtowi też jeżdżą Mercedesami GLE jak w napojach?

Mała
@Kandydat

Mercedesy??? Chyba Ci się firmy pomyliły... W słodkiej Hurtowi tzw KOS jezdza skoda rapid. Do wyboru umowa lub działalność zakres obowiązków dość spory 1 dzień na Home Office, obszar zależy od regionu

Mała
@Mała

Koledzy maja na myśli Wszechmogącego od 30 lat w firmie na jednym stanowisku. Gość poza jakimkolwiek konkursem. Nie ma jazdy bez gwiazdy.????

Jaka jest kultura pracy w Jutrzenka Colian Sp.Z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Pytasz o kulturę pracy dyrektorów czy PH? :P

Salfi

Cześć, Czy ktoś się orientuje czy marka się rozbudowuje że są rekrutacje na stanowiska kierownicze czy jakieś czystki kadrowe?

@Salfi

Czystki. Głupia wymiana kadry. Górze się wydaje, że nowe osoby dadzą radę z wziętymi z kosmosu targetami i zadaniami, które wymyśla TM. Głupota w najczystszej formie.

Benek

W napojach nic się nie zmienia od lat , jedni odchodzą, inni przychodzą by potem odejść - tu tak jest cały czas. Dostaniesz pare wypłat mniejszych niż na kasie w biedronce , dobrego słowa nie usłyszysz to zmieniasz robote. Showman zarządza napojami to i karuzela się kręci - gość buduje tylko siebie a ludzie są pionkami bez znaczenia -pełna amatorka.

Salfi

A jak wygląda struktura? Regionalny kierownik ma pod sobą przedstawicieli czy menedżerów? Jest osobą decyzyjną w jakich kwestiach?

Były
@Salfi

Masz pod sobą PH którzy są „menadżerami” swoich rynków(sarkazm). Jedyna decyzyjność to masz ewentualnie w toalecie w sensie czy robisz 1 czy 2. Taka prawda. Pogadaj z ludźmi którzy jeszcze pracują najlepiej z PH jeżeli ciężko Ci uwierzyć w to co jest napisane na temat firmy. Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Colian Sp. z o.o. - Opatówek

• Jak się pracuje w Colian Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Colian Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colian Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Colian Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Colian Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Colian Sp. z o.o.