Opinie o Blastrac Poland Sp. z o.o. w Golina

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Blastrac Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Blastrac Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blastrac Poland Sp. z o.o. w Golina

Czy pracownicy w Blastrac Poland Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Wymagania kosmos a zarobki jak na kasie w Dino ręce opadają

Prezes Jacek to jest (usunięte przez administratora) i sknera. Obiecał podwyżki lepsze. A wyszło wielkie (usunięte przez administratora)

Iwona
@Gość

Weź pod uwagę że Jacek nie podejmuje decyzji odnośnie wysokości podwyżek. Zanim coś napiszesz to najpierw się dowiedz

Też mi się rzuciła oferta dla technologa w internecie ale widzę, że to 2018 rok a piszecie, że obecnie żadnych rekrutacji nie ma. Raczej mimo wszystko podeślę swoje CV, może jak firma będzie kogoś potrzebowała to się po prostu odezwie. Czy ktoś się orientuje jakie zarobki oferowane są na tym stanowisku? Dalej technolodzy pracują tylko na jedną zmianę?

Marina

Dawno firma nie prowadziła żadnych rekrutacji. Szukam pracy jako technolog, doświadczenie mam całkiem spore. Na co mogłabym liczyć w tej firmie? Znacie aktualne widełki? W sumie pieniądze to mój największy motywator. Zapewniane są szkolenia rozwojowe dla pracowników?

Ernest
@Marina

Nie prowadziła bo z pracą jest słabo Husqvarna to słaba firma obiecują złote góry a pracy nie ma brak poszanowania dla pracownika

Czy pracownicy w Blastrac Poland Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Andrzej Nowy wpis

Wymagania kosmos a zarobki jak na kasie w Dino ręce opadają

Wiadomo, jaka stawka jest na pracownika produkcyjnego obecnie ? Była oferta widziałam, ale nie mogę się niczego dowiedzieć, bo jak wpisuję, to podaje, że już nie ma takiego ogłoszenia. Ale faktycznie jak sprawdzam to coś mi się pokazuje, że to z marca 2022, więc może dlatego. Już nie przyjmują w ogóle?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Blastrac Poland Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Zbyniu

Technologa chcieli do roboty przyjąć od 1 lipca, z angielskim na poziomie C1. Wie ktoś, czy to się powiodło i czy to nowo utworzone stanowisko, czy może po kimś, kto został zwolniony lub sam odszedł? Natomiast, co do podanej kwoty 3600 zł brutto, to czy do tego dokładana jest jeszcze jakaś premia?

Mikołaj
@Gość

To kiedy były ostatnie podwyżki? I czemu teraz nie dał? Jak się tłumaczy?

Genas

JACEK ŚMIESZNY JESTES 5%TO MA PIWO A NIE PODWYSZKA

Magdalena

czyli 5% dostaliście? A w tamtym roku jak było? I generalnie to w firmie są jakieś problemy z finansami?

Iwona

Rudy

Firma pomału upada obiecali dużo A teraz zwalniają Nie kłam JACKU

Edyta
@Rudy

Możesz to trochę rozwinąć? Są aktualnie jakieś zwolnienia? Dlaczego piszesz że firma upada? Podasz jakieś szczegóły?

Bambi

zainstalowany został monitoring wizyjny (kamery) na terenie zakładu pracy

BAMBI
@Bambi

Kto pracuje a nie ściemnia to nie musi się bać kamer.

@BAMBI

Dochodziło tu do jakiś krytycznych sytuacji, że ktoś miałby się ich właściwie obawiać?

Rudy
@Bambi

Na kamery była kasa na podwyżki już nie ludzi mają w dupie

@Rudy

Bo kamery to chyba jednorazowy wydatek? Faktycznie tak dużo mogłyby kosztować? Co do podwyżek to były może zapowiadane / deklarowane?

@BAMBI

Najwięksi ściemniacze to w biurach siedzą.

Praca

Szukają na stanowisko spec. ds. Zakupów ktoś ma jakiąś wiedzę na temat specyfiki pracy i zarobków ?

@Praca

A gdzie jest ogłoszenie, bo chciałabym zobaczyć a znaleźć nie mogę?

Janosik

firma zarabia miliony a dla pracowników 5 procent, inflacja 15

Natalia
@Janosik

i to źle wychodzi przeliczając na to ile się dostaje faktycznie ?

Natalia

Jakieś problemy z płatnościami?

As

Kadrowa chyba zapomniała że święta są w grudniu.

Z18

As U Pana S miałeś lepiej to idź do niego spowrotem

AS
@Z18

Z powrotem* jak już,a Pan eS wspaniały człowiek jest.

Zbigniew
@As

O co chodzi z tym, że zapomniała? W grudniu jest niemiła czy o co chodzi?

As

Nie wspomnę o kartkach od wypłat. Brak kart z godzinami. Zaległości po kilka miesięcy.

Tobiasz

Czy warto podjac prace w Blastrac Golina na stanowosku spawacz/ślusarz? Jak zarobki?

Tom
@Tobiasz

Warto. Atmosfera bdb. Wiele można się nauczyć. Zarobki też ok jak na okolice

@Tom

Ciekawe skąd takie wiadomości masz.

Tom
@As

Jakiś czas temu tak było. A coś się zmieniło ?

stuMetrowSpaw
@Tom

Atmosfera fajna ,, po szklanie i na rusztowanie" w rzargonie budowlanca operatorzy betoniarki na spawarki

Klient

Serwis pod wszelką krytyką. Nie kompetentni pracownicy serwisu.

Izabela
@Klient

Dlaczego uważasz, że pracownicy Blastrac Poland są niekompetentni? Do swojej wypowiedzi nie dodałeś żadnego wyjaśnienia ani argumentów więc ciężko coś wywnioskować. Możesz napisać coś więcej?

Krystyna
@Izabela

Serwis to nie wiem, ale Panowie też montują ogrodzenia. U mnie montowali w zeszłym roku i jestem bardo zadowolona.

Podbijam pytanie, a jak kwestia rozwoju? Mam na mysli dodatkowe szkolenia, kursy itp? Co jeszcze mozna stamtad wyniesc?

Lokson

Szukają pracowników na jakieś stanowisko ? Jak z pracą teraz ?

Xxx

Przyjmuja w Zagórówie jeszcze?

Xy

Witam!Mam pytanie odnośnie firmy Blastrac w Zagórowie!A mianowicie-jak wygląda praca na produkcji,jakie są stanowiska,jaka jest atmosfera w firmie(bo to ważne)czy firma płaci na czas i na jakie wynagrodzenie można liczyć na start+po jakim czasie można dostać podwyżkę ale finansową?Warto składać podanie?Pozdrawiam

X
@Xy

Witam. Kierownikowi się wydaje jakby była to jego firma. Dużo obiecuje i tylko na tym się kończy. Tylko ulubieńcy mają trochę lepiej. Musisz się sam przekonać.

Krzysztof
@X

Pisząc o obietnicach przełożonego masz na myśli premie. Czy są one uznaniowe i zależą od wyników i decyzji kierownika? Napisz więcej na temat dodatków i benefitów jakie oferuje pracodawca. Ten temat jest ważny dla osób szukających zatrudnienia.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Abc

Kiepskie warunki zatrudnienia. Dużo i kolorowo obiecują. I na obietnicach koniec.

Katarzyna
@Abc

@Abc W Twoim przypadku co nie zgadzało się pomiędzy ustaleniami a pracą Blastrac?

Zostaw merytoryczną opinię o Blastrac Poland Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Blastrac Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Blastrac Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blastrac Poland Sp. z o.o.?

Blastrac Poland Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Dworcowa 47E
    63-200 Golina

Blastrac Poland Sp. z o.o.