P.W. Metal

Kraków

Opinie o P.W. Metal

Mauritius 2016-07-25 00:18:15
Nie polecam pracy jako przedstawiciel. Jest dwóch szefów. Nie dogadują sie miedzy sobą. Jeden obiecuje, drugi nic o tym nie wie. Chcą obrotu rzędu 50.000-100.000 w pierwszym miesiącu pracy. Maja nierealne oczekiwania. Chłopaki na sklepie są bardzo ok. Nie ma bazy klientów, na której można dorobić obrót. W systemie bałagan. Chcą zeby jeździc 9-12h a o zapłacie za nadgodziny mozna zapomnieć. Czepianie sie o kazdy postój(czy był zasadny), samochod niby do użytku prywatnego ale szef siedzi w gpsie i na następny dzien robi wywiad gdzie sie było, poza tym trzeba zdawac samochod na weekend.
Na rozmowie kwalifikacyjnej udają profesjonalistów jednak w zupełności tak nie jest.
To nie jest firma gdzie mozna sie rozwinąć.
Ogromna rotacja pracownikow tez o czymś świadczy... Zero kompetentnego podejścia do handlu, a o szkoleniach mozna zapomnieć...
Omijać szerokim łukiem.
Zostaw swoją opinię o P.W. Metal - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. Metal