Coffeine Caffe

Katowice

Opinie o Coffeine Caffe

anonim 2011-05-13 13:44:11
Też pracowałam w tej kawiarni. Na obecną chwile wszyscy pracownicy kawiarni są zatrudnieni legalnie, oczywiście wiadomo, że najprzychylniej przyjmowani do pracy są osoby mające status ucznia/studenta na umowę zlecenie. Nie jest to jednak mankament tylko i wyłącznie tej kawiarni, to już są polskie realia spotykane na każdym kroku. Uważam, że wszystkie zamieszczone tutaj komentarze na temat Pani [usunięte przez moderatora] można już uznać za nieaktulane, bądz mocno przedawnione. Pani [usunięte przez moderatora] owszem miewa humorki, ale już znacznie mniej odbija się to na pracownikach. [usunięte przez moderatora] ma konkretne wymagania, wobec pracowników jak każdy pracodawca. Dziwne byłoby gdyby od pracownika wymagalo się tylko robienia kawy z ekspresu i siedzenia na tyłku. Obecnie jest nowy ekspres, nowa dużo lepsza kawa i pracownicy odbyli konkretne szkolenia na temat kawy. Praca płatna jak każda inna w tej chwili. Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Coffeine Caffe - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coffeine Caffe