INSBUD

Skierniewice

Opinie o INSBUD

anonim 2011-06-08 18:36:08
WIELKI [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] (usunięte przez moderatora)PRACOWNIKOW NIEWIADOMO ILE SIE ZARABIA GDZIE PIP NIE WIADOMO A SZEFOWIE ZBIERAJA LOWY Z BIEDNYCH I DO TEGO NIKT SIE NIE ODZYWA A KAZDY WIE ZE JEST (usunięte przez moderatora) Z PIENIEDZY MOZE WARTO BY PIP WIZA WKONCU POD LUPE PANSTWA (usunięte przez moderatora)
pracownik 2012-01-25 15:44:05
Potwierdzam co kolega pisze, nie polecam kontaktu jakiegokolwiek z ta firma. Okradaja pracownikow jak tylko sie da, przyklad? Ludzie dobrze wyszli z pracy na metry wiec policzyli z godzin, a nastepny miesiac gdy wyszli dobrze z godzin policzyli z metra. potrzebuja glupich, silnych i zeby na pieniadzach sie nie znali. Mocno nie polecam!!!!
Rozczarowany 2012-12-27 02:32:45
Przyłączam się do opinii kolegów, w tej firmie regularnie co wypłata okrada się pracowników urywając z pensji średnio 200-700 zł w zależności od nastroju Pana Dyrektora, który uważa się "za Boga" i prawie ziemi nie tyka, a w rzeczywistości to zwykły prostak i c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Reklamacji nie uwzględnia się, jak się nie podoba to "brama otwarta". Dotyczy to każdego, zarówno swieżo przyjętego jak i najlepszego fachowca z kilkunastoletnim stażem. Szkoda gadać..
Zostaw swoją opinię o INSBUD - Skierniewice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INSBUD