Opinie o Sąd Okregowy w Warszawie w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sąd Okregowy w Warszawie. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sąd Okregowy w Warszawie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sąd Okregowy w Warszawie w Warszawa

Edyta

Złe traktowanie w sądzie? Raczej chyba to mało prawdopodobne... Ktoś aktualnie pracuje i by się odniósł do tego negatywu tutaj? I czemu więcej opinii to tu nie ma, bo chciałam się dowiedzieć jak praca wygląda, obowiązki, atmosfera?

Wymiar sprawiedliwości
@Edyta

Zależy gdzie trafisz. Jak do wydziału frankowego to tam „kierownikiem” jest kobieta, która z dwóch komórek została zdegradowana za (usunięte przez administratora), a w obecnym wydziale miała postępowanie w ministerstwie. Jak widać nic to nie dało. Ale co się dziwić, skoro jej szwagierka jest kimś ważnym w oddziale analiz. Do tego stopnia, że pani kierownik zażyczyła sobie wymiany pracowników w swym wydziale na doświadczonych a jej szwagierka fałszowała statystyki efektywności aby ta sobie mogła wybierać kogo chce a kogo nie. Nepotyzm i tutaj jest.

@Wymiar sprawiedliwości

Wydział frankowy ma od miesiąca nowego kierownika. Pracy jest dużo, bo ten wydział jest większy od niektórych sądów okręgowych. Sędziowie są w porządku, z drobnymi wyjątkami, ale to wszędzie tak jest.

Ktos Nowy wpis

W przeciągu mniej więcej roku, to już chyba 3 zmiana na stanowisku kierowniczym, czy to aby na pewno dobrze świadczy o miejscu pracy ?

Marcin Nowy wpis
@Edyta

Ojjj jest. Moja siostra pracuje w sądzie jako protokolant i ma kierowniczkę socjopatkę. Wszystkie dziewczyny po kolei przez nią nie wytrzymują (jedna z jej powodu leczy się teraz psychiatrycznie) i się po kolei zwalniają. Co i rusz urządza im awantury o jakieś głupoty, wszystkie kłamstwa opowiadane przez zawistne koleżanki łyka jak pelikan. Jak robi jakieś błędy zwala je na innych. Są nawet sytuacje że wysyła protokolantkę do sędziego- sędzia zdziwiony że dziewczyna przyszła i wzywa kierowniczkę a ta mówi że Nie! Nie wysyłałam cię! Ta kobieta jest chora psychicznie. Dziewczyny powinny się zjednoczyć, zacząć nagrywać rozmowy i złożyć zbiorową skargę. A jak to by nie pomogło to na Policję bo (usunięte przez administratora) jest przestępstwem.

Ania Nowy wpis
@Marcin

Chodzi o kierowniczkę Anetę protokolantów z wydziału własności intelektualnej? Ta osoba to potwór i manipulator! Wszystkie te zachowania które opisałeś ona stosuje. Też miałam sytuację np. że wysłała mnie do sędzi a potem robiła ze mnie głupią że nie wydała takiego polecenia. Na dziewczyny się drze i je poniża a ze swoimi przełożonymi gada jakby była uroczą i słodką osóbką. To nie jest normalne że ludzie się przez nią zwalniają a te które tam nadal pracują potrafi ona doprowadzić nawet do płaczu. Jeśli czyta to osoba decyzyjna proszę o przeprowadzenie dochodzenia w sprawie kierowniczki Anet z wydziału własności intelektualnej i porozmawianie ze wszystkimi pracownikami czy stosuje wobec nich (usunięte przez administratora) To ma być sąd że dochodzi do łamania prawa i wszyscy mają to gdzieś??? Nie może tak być że ludzie są krzywdzeni a Anecie raz za razem uchodzi to płazem. Nie byłoby problemów z rotacją gdyby nie ta osoba.

Aga Nowy wpis
@Ania

Aneta to musi mieć tam jakieś niezłe (usunięte przez administratora) że się za nią nie wezmą. To jak traktuje te dziewczyny to jest skandaliczne. Kierowniczka totalnie do wymiany. Zupełnie nie radzi sobie z protokolantkami, dziewczyny uciekają a ona sobie dalej w sądzie pracuje jak gdyby nigdy nic.

Zdecydowanie odradzam pracę w tym miejscu. Wieloletni pracownicy z wielką łaską "przekazują" wiedzę nowym osobom, ogromna rotacja pracowników, pensja na poziomie 3000-3500 zł do ręki w porównaniu do obowiązków jest śmieszna. Warto się zastanowić, czy terapia i zszargana psychika jest warta wpisu do cv.

L

W tej instytucji najlepiej wychodzi plotka. Starsi pracownicy (usunięte przez administratora), za bardzo interesują się życiem prywatnym innych, oczywiście są układy, donoszenie. Pracy jest bardzo dużo, tak naprawdę musisz sam do wszystkiego dochodzić, bo nie potrafią przekazać wiedzy. Staż to jakaś kpina. Lepiej iść do pracy do maka albo biedry bo jest szansa że nie skończycie na terapii

@L

Dlaczego staż to jakaś kpina ?

WolnyCzłowiek

Jako wpis w CV ok, nawet dobrze brzmi. Jako miejsce pracy tragedia, nie polecam. Ogromna rotacja pracowników na co składa się nie tylko niskie wynagrodzenie, ale także fatalna atmosfera i kultura pracy, małe możliwości rozwoju. Wielu pracownikom i kierownikom brak kompetencji, dodasz do tego nadmierne interesowanie się życiem osobistym współpracowników i przełożonych i jesteś gotowy na zmianę pracodawcy. Praca dobra dla kogoś, kto dopiero zaczyna życie zawodowe, ale w perspektywie 2-3 lat ma większe aspiracje i traktuje to miejsce jako przystanek w karierze zawodowej.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Sąd Okregowy w Warszawie? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
pro

Zakwalifikowałem się do II etapu konkursu o stanowisko inspektora - 5 maja ma być test. Nie wiem czego się spodziewać.

powód 357

Sędzia III wydz. cywilnego - Pan S. wybitnie nieprzyjemny dla stron, wyniosły drażniący głos i pokazowe zachowanie, nie czyta całych akt, przetrzymuje pisma, daje nieustawowo krótkie terminy na odpowiedź, czepliwy i robiący łaskę rozpatrując sprawy przeciętnego obywatela anie np. Getin Bank, frankowiczów, TVP i inne medialne. A może jeszcze nie wie o kolejnej reformie Ziobry.......

Bardzo dobra praca w której człowiek sie rozwija

Nick123

Bo sami sobie ją wystawili i jest nieprawdziwa

Nick123

Koszmar który śni mi się do dzisiaj. Trudno o większy mobbing niż w tej chorej instytucji. Do dziś chodzę na terapię. Omijać szerokim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Sąd Okregowy w Warszawie - Warszawa

• Jak się pracuje w Sąd Okregowy w Warszawie?

Zobacz opinie na temat firmy Sąd Okregowy w Warszawie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Sąd Okregowy w Warszawie