Opinie o PANDA Trzebnica Sp. z o.o. w Trzebnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PANDA Trzebnica Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PANDA Trzebnica Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PANDA Trzebnica Sp. z o.o. w Trzebnica

Gooliver

Podobna ci co mądrzejsi stąd pouciekali, zwłaszcza kadra menadżerska. Okręt tonie ?

Woods
@Gooliver

Wręcz przeciwnie , rozwija mocno żagle , pozbywając się zbędnych lub zalegających balastów

Pucio
@Gooliver

Chyba najlepszym porównaniem będzie to co dzieje się w naszym kraju i partii rządzącej. Fasadowości i obietnice.

Dariusz
@Woods

Masz na myśli że zwalniają ludzi? Bo tak zrozumiałem. Coś takiego się szykuje?

Kamila

A główny powód? Zarobki?

były
@Dariusz

Nie, sami odchodzą.

Panda
@Woods

Firma z marnowaną szansą na rozwój przez bledne decyzje

Aleksander Nowy wpis
@Panda

Ale o jakie decyzje Ci chodzi? Wyjaśnisz co masz na myśli?

Kandydat Nowy wpis
@Aleksander

Dużo odejść było ostatnio?

Placek Nowy wpis

Finanse można zobaczyć , są jawne a tego gościa , który się wypowiada choć wiemy kto , niestety nie , bo wyleciał z firmy i wylewa frustracje i kompleksy

Placek Nowy wpis

Kogo chcesz zaatakować personalnie z firmy ? Firma pozbyła się Ciebie i idź wykazuj się klasą i swoją podłą publicystyką gdzie indziej. Jak zamierzasz kogoś z firmy zaatakować , to idź i mu to powiedz w oczy a atakując i wysyłając nieprawdziwe informacje jako anonim ,pokazujesz nie tylko brak klasy , ale przede wszystkim swoje własne głębokie kompleksy. Fuj ,fuj, fuj . Tacy ludzie są też autorami donosów, plotek i wszelkiej niegodziwości .

Firma PANDA Trzebnica Sp. z o.o. dodała ofertę pracy na stanowisko Stolarz. Warto składać swoje CV?

Arek

Zamówień mają bardzo dużo.Do końca roku, więc jest robota.

Antek

Kim Ty jesteś ,że tak łżesz i szkodzisz firmie kłamiąc? Wygląda na to ,że jesteś złym i pokrętnym człowiekiem z ogromną frustracją z powodu odrzucenia z firmy .

Kamila
@Arek

Czyli nowych zamówień już nie przyjmują?

Arek
@Kamila

Czy to ta Kamila rżenie głupa publicznie?

Ślepy
@Antek

A co niby jest kłamstwem? Pracowałem tam , więc opisuje co doświadczyłem.

na hali nie ma ani ogrzewania ani klimy ???

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w PANDA Trzebnica Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 27 grudnia kilka ogłoszeń.

Domino

Byłem, zobaczyłem Kompletne nieporozumienie, porażka, firma osadzona w realiach głębokiej komuny

Beata
@Domino

Co tam dla Ciebie jest "głęboką komuną"?

Atom

Widać ,że były pracownik z jakiegoś powodu wyleciał z firmy i (usunięte przez administratora) we własne gniazdo , albo mści się za to ,że wyleciał . ja tu pracuję i koncentruję się na pracy.Zasady są jasne i dobrze zarabiam.Nie mogę tego zrozumieć jak można wylewać własne frustracje na firmę w której pracuje kilkadziesiąt osób.To wszystko koledzy i ich rodziny. Podpisz się własnym nazwiskiem a od razu będziemy wiedzieć dlaczego takie bzdury wypisujesz

Domino
@Atom

Bardzo proszę dać przykład i się osobiście z imienia i nazwiska przedstawić :) Ryba psuje się od głowy

PANDA Trzebnica Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Stolarz - montażysta. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w PANDA Trzebnica Sp. z o.o.?

Stolarz

Najniższa krajowa

Aleksander
@Stolarz

Dochodzą jakieś premie do tego? Mam nadzieję, że tak

Agnieszka

Czemu? Nie ma premii czy są jakieś wysokie normy?

Fryzjer

Obsluga salonu we Wrocławiu niekompetentna, poziom jest żenujący Panie nie raczą odebrać telefonu kompletny brak profesjonalizmu klient musi się dobijać do sprzedawcy

Ewa Bielsko

Witam,ja niestety też zostałam zlekceważona przez firmę.Polecono mi autlet ,gdyż potrzebowałam tylko 2fotele.Pani która się tym zajmuje totalnie mnie zlala,brzydko mówiąc.Po 2och dniach wysłała zdjęcie 1 fotela nawet nie zadając sobie trudu żeby całkowicie go odwinać z folii.A na dodatek od 2 och dni nie mogę się dodzwonić na tel.do firmy caly czas jest niedostępny.Tragedia

ewelina

witam, jeszcze nigdy i nigdzie w żadnej firmie nie zostałam tak żle potraktowana... tak poniżona i tak zlekceważona jako klient(zakupiłam wyposażenie do całego salonu)-kontakt z firmą Panda był dla mnie bardzo przykrym doświadczeniem o ktorym na pewno nie zapomnę.

Beata
@ewelina

Mogłabyś opisać dokładniej całą sytuację? Chciałabym wiedzieć dlaczego czułaś się poniżona. Również noszę się z zakupem mebli, więc zależy mi,aby zakup był trafiony.

Ziemowit

Witajcie! Myślę o zmianie roboty, więc obserwuję osądy pracowników. Sądzę, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Trzebnicy. Pomóżcie mi i napiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie PANDA Trzebnica Sp. z o.o.? Czy mają wysokie stawki? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? W poprzedniej pracy mieliśmy SmartLunch - w sumie było to spoko, nie musieliśmy chodzić do Żabki.

Czy w PANDA Trzebnica Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Prac

Nie, nie panuje luźna atmosfera :) Panuje atmosfera pracy :)

@Prac

Logiczna odpowiedź. Tak czy inaczej - pilnie potrzebuję bardzo konkretnych informacji o pracy w PANDA Trzebnica, więc mam nadzieję, że mi w jakiś sposób pomożesz. Czy pracodawca zapewnia nowym pracownikom odpowiednie przeszkolenie, czy jednak należy samemu się wdrożyć? Powiedz, jak to tam wygląda.

Prac.
@Marta

Zależy na jakie stanowisko i jakie masz doświadczenie, ale wiadomo, że przeszkolenie będzie, bo muszą cię wdrożyć na twoje stanowisko :). Oprócz tego zawsze możesz liczyć na pomoc kolegów, bo atmosfera "między pracownicza" zawsze była i jest OK :)

@Marta

Wdrażają i szkolą , finansowali też studia , więc jeśli o to chodzi to jest zielone światło dla tych , którzy chcą się rozwijać . Szefostwo posiada wiedzę , którą się chętnie dzieli i stawia na szkolenia i kompetencje .Jest konkretnie i jasno postawiona sprawa rozwoju i wdrożenia do pracy , ale są też wymagający .

Natalia
@Antek

Naprawdę firma Panda finansuje studia swoim pracownikom? Jestem zaskoczona, jeszcze się nie spotkałam z czymś takim u pracodawców. Bardzo proszę o więcej informacji na temat tego, jak to wygląda. Jeśli to prawda, to naprawdę dbają o rozwój zatrudnionych tam osób.

@Antek jest możliwość odbycia u nich stażu ?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Antek

Tak , zatrudniają tylko na umowy o pracę

Drugi pracownik

To co tam jeszcze robisz ? szybko się zwalniaj zamiast pluć we własne gniazdo.Szybko znajdziesz lepszą prace a oni mają trzech na twoje miejsce

@Drugi pracownik

Może 15 lat wstecz tak było. Z jednym się zgadzam, szybko się zwolnie!

@Drugi pracownik

Jesteś pracownikiem firmy PANDA, co świetnie się składa, ponieważ pilnie szukam informacji o tym pracodawcy. Właśnie szukają tam (między innymi) kogoś na stanowisko Kierownika produkcji. Wymagają doświadczenia na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej. No ale jak duże ma to być doświadczenie? Rok wystarczy?

@Marta

Nie prawda ,że szukają Kierownika Produkcji (usunięte przez administratora)

Na Waszej stronie www piszecie co innego. Albo macie problemy w komunikacji albo sami nie wiecie czego chcecie. Nie jestem "trollem" i nie jestem już w sumie zainteresowana. Przy takim podejściu do ludzi...

Bravo

Pracowałem tam ogólnie nie jest źle wypłata w 2ratach ale zawsze wszysto wypłacali terroru niema. Ale socjal ubrania robocze trudno dostać. można się dużo nauczy jak ktoś chce.

@Bravo

Bravo, co to znaczy w 2 ratach, kredytujecie zakład pracy czy omijają ZUSy? Na jakim dziale pracujesz, gdzie warto złożyć CV ? Na jakie srednie zarobki można liczyć na produkcji? Nadgodziny są płacone normalnie: +50/100 % ?

Enter

Mam doświadczenie z innych firm i mogę wyraźnie stwierdzić ,że Panda należy do firm opartych bna głębokiej wiedzy i wysokiej kulturze organizacji . Psują to jedynie prostacy produkcyjni , którym 500+ i chwilowy rynek pracownika w głowach(usunięte przez administratora)

Obserwator

Ewidentnie , to jakiś (usunięte przez administratora) nakręcający hejt .To nie może być nikt z pracowników .

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w PANDA Trzebnica Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Absolwent

Dlaczego żart ? Dysponują głęboka wiedzą i szkolą ludzi , opłacali niektórym studia... To jest kuźnia kadr dla tych,którzy są otwarci na rozwój.Kilka osób z Pandy robi kariery w biznesie i administracji. Trzeba być uczciwym a nie tylko złośliwym.

Prezes
@Absolwent

Tak, tak, ma się rozumieć i dziś robią w Polsce tak zwaną "Dobrą Zmianę" Ci zapewne Absolwenci Pandy

To Absolwent
@Prezes

Czy możesz z tym wrodzonym jadem przenieść się w inne miejsce dyskusji .Biznes jest apolityczny .

Igor

Zawsze można zmienić firmę jeśli w dobrej komuś jest źle!

Arni

Polecam spróbować, przekonasz się, że Twoja poprzednia praca wcale nie była taka zła.

Natalia
@Arni

Dlaczego tak myślisz? Bardzo chciałabym poznać szczegóły pracy w PANDA Trzebnica Sp. z o.o. Firma akurat rekrutuje na kilka stanowisk i fajnie byłoby dowiedzieć się czegoś konkretnego.

Dariusz

Możesz napisać czemu odradzasz pracę w firmie? Nie podałeś żadnych argumentów, a warto byłoby umotywować swoje zdanie tak, żeby osoby zainteresowane pracą mogłyby poznać realne warunki zatrudnienia.

Obserwator
@Arni

Arni - wszyscy wiedzą kim jest.Ciekawe dlaczego nie odwagi podać swojego imienia i nazwiska . To czego dokonał na swoim odcinku to dno .Wychodzą kolejne Jego sukcesy akurat na tym wąskim odcinku

M.P
@Obserwator

A może Obserwator da dobry przykład i sam się podpisze imieniem i nazwiskiem i jeszcze Pesel poda. Firma jest niewypłacalna, trudności w regulowaniu zobowiązań finansowych w terminie to standard i najwieksza bolączka.W moim odczyciu firma NIERZETELNA z którą nie warto współpracować.

M.P
@Obserwator

A może Obserwator da dobry przykład i podpisze się sam imieniem i nazwiskiem i poda jeszcze numer Pesel. Firma ma problem z terminowym regulowaniem swoich zobowiązań wobec kontrahentów,klientów również dostawców, to największa bolączka. W moim odczuciu firma NIERZETELNA z którą nie warto współpracować.

KON
@M.P

Cóż to jest za portal w którym można obrażać ludzi i firmy . Ta firma działa bardzo szeroko a produkcja to jedynie wycinkiem tej działaności . Widzę jak są świetnie zorganizowani . Każdy dział funkcjonuje według indywidualnych zasad i wyrażanie takich opinii obraża firmę i niezwiązanych z danym działem ludzi . Sam prowadziłem działalność i teraz dużo więcej rozumiem . Mam wielki komfort będąc pracownikiem i coś takiego mnie wkurza. Jakby było imiennie to sprawa trafiłaby do sądu a to tu to bezkarny hejt.

@KON

@KON, opowiesz coś więcej o realiach pracy w PANDA? Czy można w tej firmie liczyć na benefity pozapłacowe?

Robert

Przeważnie najwięcej do powiedzenia i to negatywnie mają osoby krótko pracujące lub nie bardzo chcące pracować!

Redford
@Robert

..ale przede wszystkim te , ktore po prostu mają coś do powiedzenia o danym pracodawcy. Rozumiem, że te negatywne piszą byli pracownicy a pozostałe właściciel firmy...??

easyGo

Zwabiony wizją rozwoju zastałem garażową rzeczywistość z prywaciarskimi korzeniami. Jako pierwsza praca może OK, bardziej ambitnym odradzm. Luźna atmosfera na plus. Park maszyn i infrastruktura, niestety minus.

Tester
@easyGo

Człowiek , który baaaardzo mało potrafi i na samym początku kariery zawodowej , próbuje recenzować organizację nie mając o niej pojęcia .Na swoim stanowisku pracy również przygotowania merytorycznego i przede wszystkim doświadczenia . Firma to nie jest miejsce na naukę podstawowych kompetencji na opłacanym stanowisku .Proponuję podać swoje imię i nazwisko, aby przyszli przedsiębiorcy dokładnie zweryfikowali kandydata przed przyjęciem do pracy i aby nie ponosili strat z tytuły zatrudnienia nietrafionych osób . Roszczeniowość niepoparta umiejętnościami to ogólny problem rynku pracy .

Zostaw merytoryczną opinię o PANDA Trzebnica Sp. z o.o. - Trzebnica

• Jak się pracuje w PANDA Trzebnica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PANDA Trzebnica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

PANDA Trzebnica Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 72 ocen.

PANDA Trzebnica Sp. z o.o.