Opinie o Agrosak w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agrosak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agrosak o rekrutacji.

Branże: Wyroby tekstylne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrosak w Łódź

Edyta Nowy wpis

@emeryt to możesz powiedzieć, co skłoniło Cię do wieloletniej pracy w firmie? Każde konkretne przedstawienie plusów i minusów to dodatkowa wiedza o pracodawcy dla wszystkich zainteresowanych.

emeryt Nowy wpis
@Edyta

jestem troche ułomny wiec musialem tam pracowac a i ambicji mi brakowalo ale przestrzegam ludzi przed ta firma

Edyta Nowy wpis

Czy warto kontaktować się z firmą przez specjalny formularz na ich stronie internetowej? Czasami to jedyny możliwy sposób kontaktowania się z pracodawcą. Pytanie - czy faktycznie te aplikacje są następnie brane pod uwagę w kolejnych rekrutacjach w Agrosak?

emeryt

Agrosak to jeden wielki syf, przepracowałem tam 16 lat, kierownik tkalni to wielki matoł, na niczym się nie zna miałem z nim do czynienia to jest głąb nad głąbami. pozdrawiam szeregowych pracowników. emeryt.

BYŁY Nowy wpis
@emeryt

hahaha no własnie ......tylko ten agrosak uratował mu zycie . bo to głab nad głabami z przyszywanym magistrem

BYŁY

w takich warunkach niechorowanie to cud , a WCALE NIE BIADOLIMY BO ZNALEZLISMY SOBIE INNE PRACE I MAMY POROWNANIE WIEC OSTRZEGAMY ,KTO MIAL ŁEB TO ZNALAZL ,ZOSTALA TYLKO TAM GARSTKA PROSTYCH PAROBKOW LACZNIE Z TWOJA ZNAJOMA KTOREJ BRAK ASPIRACJI

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Agrosak? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
slaw

Nie rozumiem niektórych wpisów jak jest w tej firmie aż tak źle to co tam robicie znajdźcie sobie lepszą robotę a nie biadolicie i narzekacie ! Piszę dlatego bo znajoma tam pracuje i mówi że może to nie kokosy ale jednak pieniądze są na czas do tego chyba co kwartał dodatek za niechorowanie plus ta grusza 600 zł więc patrząc obiektywnie to chyba nie najgorzej

Majak A.

Co moja ostatnia opinia była niewygodna że ją usunięto.?ojj,oto,i@,y skąd wy posrancy jesteście co prezes płaci wam za pozytywne wpisy o firmie? Jeśli tak jesteście zafascynowani pracą w Agrosak miejsce na ekstruderach czeka ostatnio się miejsca zwolniły w tamtym roku zwolnili kilku ludzi w tym roku kilku samo odeszło jeśli podoba wam się praca w syfie, brudzie, kurzu, pyle, hałasie to wasze marzenia zostaną spełnione kasa też jest większa bo ludzi nie ma znajdą się ludzie to i premie zmaleją ja jak dotąd jedno co zyskałem to pylice, pokaleczone dłonie, itp praca na głupich czeka a wy cwaniaczki nie udawajcie że jesteście zainteresowani

ksiegowy

pieniedzy to ty chyba nie widziales.JEST SZANSA NA PODWYZKI NORM.

ksiegowy

tak najnizsza krajowa plus jakies grosze sa zawsze na czas ......

ksiegowy

tak najnizsza krajowa plus jakies grosze sa zawsze na czas ......

chory na agrosak

nie na 30- 31 rat placonych razem co miesiac ......mordega....syf, kila i mogila

sru sru

a gdzie tu poligrafia jest?????

salwatore

idz i daj od siebie ,kierownik Jed.... CZEKA na matołow

Lekarz onkolog

a kto lamentuje ???? prawde pisza ,swoje opinie a biznes to maja kadra i prezesi bo pracownicy to najwyzej moga miec szanse na pylice ,nowotwory i zszargane nerwy ot co >.

sru sru

fiu fiu co ty podstawiony pracownik biurowy ?????hahahah czytaj opinie a nie z takimi tekstami zachecajacymi .......doswiadczenie to posiadasz w sadzeniu kukurydzy ehhehehehe

dzoana

zapier...za 1450 zł dziekuje , zmienilam firme na inna i mam 1880 ....jakich ciezkich czasach ??/ firm placacych 1800 - 2400 jest juz duzo tylko trzeba poszukac . Moj maz pracuje za 2600 brutto plus premia,dodatki i jest szczesliwy odkad pare miesiecy temu poscil ta utopie .Ruszcie dupy i wiecej zaangazowania i wystarczy poczytac opinie powyzej . Choc sa tu tez opinie pisane przez biuro a pisanie ze 500zl za grusze to niebo to strasznie smieszne jest .

vincento del boske

male masz ambicje ,darmo robic? ja dziekuje

Najgorsza firma w okolicy

hahahah socjal ???? tam nie ma socjalu tylko 41,60 zl na miesiac czyli 500 zł pod grusza raz na rok ....haha tez mi socjal ... 1400 zl w takich warunkach ...kierownik kuta..magister z bozej laski ,halas ,brud smrod i stare , zaniedbane maszyny i starzy pracownicy zapieprzajacy na rympołow na gorze ktorzy od lat nie maja pieniedzy a kupuja drogie samochody , bo mlody pracownik to spier... z tamtad az mu zelowki dymia . Dno nie firma.

baltazar von baltazar

1300 +ZE 200 ZLOCISZY PRZY DOBRYCH WIATRACH ....szkoda czasu na ta firme

dzoana

hahahahahahaha pylice i zszargane nerwy chyba ,kupe tałatajstwa i brak ambicji

bzdura

Co Ty? frajerów z ludzi robisz? przecież wiadomo, ze nowe auta prezesów kupowane są na firmę a nie za ich prywatne pieniądze. Co to za prezes, które zamiast dbać o bezpieczeństwo pracowników, kupić nowe maszyny, inwestuje kapitał firmy w swoje prywatne potrzeby.

rtesiak

hahahahahah docenią ???? hahahahhaahah przestan pierd... .W tej firmie wszystko jest wysłuzone ,zniszczone i stare i nie ma na czym pracowac a to ze to w ogole działa to zasługa jednego majstra i zdartych rak pracownikow ktorzy te toporne stare monstra kleca na sznurki ,stare gwozdzie i klej. Takie bigeloty o swojej firmie to wciskaj swojej starej .Jak ktos jest niekompetentny w swoim stanowisku kierowniczym to tylko w takiej firmie moze znalesc zatrudnienie idioto.

Gruby
@rtesiak

Prezesi to pozoranci i buce .Volva pokupowali zeby to pokazac jacy to oni sa "biznesmeni" a zapomnieli jak duzymi starymi fiatami i poloneza zapieprzali a teraz dorobic sie szybko bo nie wiadomo ile na stołeczku sie posiedzi.Dobrego surowca nie potrafia zamowic ,bo taniej a robol bedzie sie meczyl bo to smiec.Pracownik to dla nich "0' ,3 zmiany na naj.krajowej i jeszcze łaska ze troche premi buc kierownik da albo znajdzie błachostke zeby nie dac . Stare cwaniaczki.Wystarczy im sie przyjrzec od kadrowki po prezesa . Kadrowka -siedzi cały dzien albo jej nie ma i patrzy w internet gdzie by tu co znalezc zeby co zapie. i ominac prawnie .Bo co mozna robic w kadrach w tak małej firmie cały dzien?Robi za trzymajaca bac neutralna strone pracownika ale to tylko pozory.Kierownicy zwłaszcza tkalni taki jedlinski to jakis magister z dopisanym mg. PRZECIEZ ON NIC NIE POTRAFI .Lata tu i tam i nie wie co sie dzieje na boga.Na produkcji zmany robi takie ze surowiec sie marnuje pozniej.Udaje eksperta i fachowca a na maszynie to potrafi tylko nacisnac przycisk przyspieszenia baran jeden.Dyrektor to w lumpeksie sie ubiera udaje figuranta ,wiecznie łapska w kieszeni ,widac jak został w tyle w ewolucji wychowania.Mozna tu na nich bazgrac a bazgrac bo zapomnieli jak zaczynali ale prawda jest taka ze dziad bedzie zawsze dziadem.

litosci
@rtesiak

Boże nie ma na czym pracowac ? Urzadzenia i maszyny sa stare ? a oni kupuja takie drogie samochody.?...żenada. To na pewno na wszyskim oszczedaja byle nie dac pracownikowi .Wiec taka firma to nic nie jest warta .dzieki za ostrzezenia

Miron

pracowałeś w tej firmie? nie to się nie wpi..dalaj i nie ucz nikogo jego obowiązków.Tutaj za swoje starania i ambicje nie dostaniesz złotówki więcej nawet słowa dziękuje wszelkie prawa nie maja tu zastosowania są łamane i omijane kodeks pracy,BHP po hali gdzie ludzie pracują jeżdżą wózki spalinowe.Nie liczą się z naszym bezpieczeństwem i zdrowiem ale co się dziwić jeśli nawet o maszyny nie dbają popracuj jak zwykli ludzie, zasmakuj ciężkiej fizycznej pracy jak my za żenująco niskie pieniądze i dopiero się wypowiadaj

Miron

vincento salazar
@Miron

potwierdzam najgorsza firma w jakiej miałem okazje pracowac....troche checi i ambicji a znajdzie sie cos innego niz na takich pastuchow tyrac .....ps. Dajcie tych ludzi ze szwalni na tkalnie ,starexy a beda spier...ac z tej firmy w podskokach....pozdrowienia dla kumatych

Zostaw merytoryczną opinię o Agrosak - Łódź

Agrosak
1.8/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Kilińskiego 228
    93-124 Łódź