KOL-DENTAL J. Piłko J. Nurzyński

Opinie o KOL-DENTAL J. Piłko J. Nurzyński

nn 2014-09-17 15:13:56
szkoda czasu i nerwów na ta firme a raczej na ten bałagan. Jezeli masz rodzine to lepiej zrezygnuj z checi pracowania tam bo nie bedziesz miec czasu na nic innego poza praca. Pracownicy są wykorzystywani, nadgodziny sa tam na porzadku dziennym (usunięte przez administratora) Atmosfera niby rodzinna a za plecami tylko czekaja wszyscy aby ci nóż w plecy wbic.(usunięte przez administratora)
Polak 2016-06-13 22:27:13
Ludzie przestrzegam przed tą firmą.
Jeżeli chcecie pracować między 8:30 a 18, a za tydzień 12-22 to zapraszamy.
Jeżeli nie przeszkadza wam poniżanie przez kierownika, wysłuchiwanie obelg, chamskich zwrotów…
Żaden z szefów nie reaguje na to co tu się wyprawia bo podobno jeden z nich to kolega z tej samej miejscowości co pan kierownik przez którego zwalnia się kolejny dobry pracownik. To nie problem: "miała chleb, będzie miała bułkę"-cytat.
Planuję stąd odejść ale jestem w trakcie poszukiwań-pracuję tu kilka lat.
Nadgodziny są odliczane co jest niezgodne z prawem (zapraszamy inspekcję pracy), boimy się sami zrobić z tym stanem rzeczy cokolwiek, ponieważ jesteśmy zastraszeni. Jeżeli pójdziemy z tym do szefów, to kierownik będzie się mścił i nic z tego nie wyniknie.
Jest to agresywny, cieszący się z cudzego nieszczęścia pan, który nie widzi tego, że z jego winy praktycznie wszyscy myślą o znalezieniu innej, nawet mniej płatnej pracy w której będą szanowani, w której nadgodziny są wypłacane, oraz z której wiadomo o której się wychodzi.
Drodzy szefowie, mamy nadzieję, że ta wiadomość otworzy wam oczy, nikt do was z tym nie przyjdzie, poza tym jesteście oszukiwani przez tą osobę.
Jeżeli coś się zmieni, to wystawię firmie dobrą opinię, jeżeli nie to może coś jeszcze mi się przypomni.
Ulubione zdanie kierownika: nie pasuje ci to się zwolnij-tylko kto wtedy będzie pakował, sprawdzał i wysyłał paczki? Nowi pracownicy? Na pewno nie on, bo nic nie robi poza siedzeniem na fotelu.
To jedyna bezpieczna w tej firmie forma komunikacji.
pracownik 2016-10-24 22:11:10
Nie wiem jak poprzednicy, ale ja mam porównanie z różnymi stanowiskami i firmami w których pracowałem wcześniej.
Pracuję tu długo, na różnych stanowiskach. Jestem bardzo zadowolony i wiem jedno:
Jeżeli zależy Ci na pracy i potrafisz współpracować z ludźmi to praca tutaj naprawdę może dać Ci dużo satysfakcji i wymiernych korzyści.
Trzeba tylko chcieć i czasami poświęcić trochę więcej niż 8h dziennie.
Rachunek jest prosty: jeżeli chcesz coś dostać - musisz najpierw dać coś od siebie!
Zostaw swoją opinię o KOL-DENTAL J. Piłko J. Nurzyński - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOL-DENTAL J. Piłko J. Nurzyński