KOL-DENTAL J. Piłko J. Nurzyński

Opinie o KOL-DENTAL J. Piłko J. Nurzyński

nn 2014-09-17 15:13
szkoda czasu i nerwów na ta firme a raczej na ten bałagan. Jezeli masz rodzine to lepiej zrezygnuj z checi pracowania tam bo nie bedziesz miec czasu na nic innego poza praca. Pracownicy są wykorzystywani, nadgodziny sa tam na porzadku dziennym (usunięte przez administratora) Atmosfera niby rodzinna a za plecami tylko czekaja wszyscy aby ci nóż w plecy wbic.(usunięte przez administratora)
pracownik 2016-10-24 22:11
Nie wiem jak poprzednicy, ale ja mam porównanie z różnymi stanowiskami i firmami w których pracowałem wcześniej.
Pracuję tu długo, na różnych stanowiskach. Jestem bardzo zadowolony i wiem jedno:
Jeżeli zależy Ci na pracy i potrafisz współpracować z ludźmi to praca tutaj naprawdę może dać Ci dużo satysfakcji i wymiernych korzyści.
Trzeba tylko chcieć i czasami poświęcić trochę więcej niż 8h dziennie.
Rachunek jest prosty: jeżeli chcesz coś dostać - musisz najpierw dać coś od siebie!
Zasmucona 2016-12-08 21:23
Drodzy szefowie!
Bardzo was prosimy: usuńcie tego figuranta (pseudo kierownik R) ze stanowiska.Nie ma tutaj znaczenia czy pisze to jako osoba z "gory" czy z "dolu", wszyscy maja takie samo zdanie-wystarczy popytac. Argumentów nie będę wysuwać-są ogólnodostępne. Nic się nie zmieniło. Im gorzej tym lepiej. Pozdrawiam ciężko pracujących kolegów i koleżanki-nie dajcie się temu...!
Pozytywny 2016-12-20 21:16
Nie wiem Co masz do Niego. Poznałem Kierownika z dobrej strony, jest pozytywnie nastawiony do ludzi, potrafi pożartować, nie jest jakimś tam snobem i nie nęka nikogo. Dobry z niego człowiek. A to, że ludzie robią z niego czarna owcę to ich własna sprawa, widać z domu nie wynieśli żadnych pozytywnych wartości.

Kierownik w każdej firmie jest od tego aby dopilnowywać pilnych i pilniejszych spraw, ma opierdzielić jak trzeba i uśmiechnąć się jak jest dobrze. Spróbuj Zasmucona postawić się na jego miejscu, to sprawdzimy czy nikt pod Tobą nie będzie kopał, i obgadywał co 5 min.

Może czas zmienić prace Zasmucona?!
PS: Weź się ogarnij, podejdź do Pana *R* na osobności i powiedz co Ci leży na sercu, miej odwagę, bo zachowujesz się jak rozpuszczony gówniarz.
Tajemniczy 2016-12-20 22:29
Zgadzam się z opinią "Pozytywnego". Dobrze ujęte słowa w całość. Osobiście nic nie mam do Kierownika. Uważam, że jest w porządku. Najprościej jest narzekać i obgadywać za plecami, że taki i owaki a przecież nikt nikogo nie trzyma na siłę w pracy, jeśli ci coś nie odpowiada "Zasmucona".
"Pozytywny" dobrze napisał, miej odwagę, podejdź do Pana *R* i powiedz co ci leży na sercu a nie siejesz za plecami niepotrzebny ferment. Tyle w temacie.
Ktos 2016-12-29 16:02
Zaczyna mnie to juz denerwowac jako pracownika z dlugoletnim stazem. Jezeli praca lub osoba w tym przypadku -kierownik nie odpowiada,to po co siedziec na etacie? Trzeba nie miec rozumu zeby prac brudy "TU" jakby nie mozna bylo porozmawiac w cztery oczy. Masz cos do kierownika to mu to wykrzycz w twarz napewno splynie po nim jak po kaczce... Taki typ czlowieka raczej sie nie zmieni co jest smutne... Ale piszac i oczerniajac firme oczerniasz reszte pracownikow. Zastanow sie kolego , kolezanko czy warto branac w takie g..no piorac brudy. Zal mi cie bo nie umiesz postawic sprawy na swoim i walczyc tylko uzalasz sie nad soba i jaki ten kierownik jest nie dobry.Uwierz, na niego tez przyjdzie pora i trafi na reke sprawiedliwosci.
Mango12 2017-01-11 16:32
Czy to Ty, Robercik? Gratuluję pomysłowości.
Ploty 2017-06-12 16:33
Wszystkie zle komentarze zostały usunięte Przez samego zainteresowanego R. człowieka bez totalnego wychowania.
Firma dno. Na plotach tam można zarobić.
Mam nadzieję że inspekcja pracy niebawem tam zawita jak obiecała.
Zostaw swoją opinię o KOL-DENTAL J. Piłko J. Nurzyński - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOL-DENTAL J. Piłko J. Nurzyński