Opinie o Lear Corporation Poland II w Mielec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Mielec

Marianna

Lear?To firma której nikomu nie polecam Obiecują cuda a tak na serio to jedna wielka ściema Teraz nagle soboty do odbioru Przy takich cenach i wydatkach? Potrafią tylko zastraszać i szantażować

DO TRÓJMIASTA ?
@Marianna

Z MIELCA RATUJE SIĘ KTO MOŻE !!! PEŁNO DOMÓW I MIESZKAŃ NA SPRZEDAŻ BO UCIEKAJĄ JUŻ CAŁE RODZINY A W FIRMACH PRACUJĄ JUŻ GŁÓWNIE UKRAIŃCY !!! W MIEŚCIE 1/4 LUDZI TO EMERYCI A KOLEJNA 1/2 TO BUDŻETÓWKA A (usunięte przez administratora) Z TEGO MIASTA UCIEKAJĄ - MASOWO !!! SPRZEDAJ I KUP COŚ NAWET MNIEJSZEGO W NORMALNYM MIEŚCIE

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Lear Corporation Poland II?

anirelaB

Pracuję już około 4miesiecy i nie narzekam. Nie mi ocenić,ale jak do tej pory liderki Ok liderzy Szift również a tym bardziej trenerka super człowiek. Wszyscy w sumie są bardzo przyjaźni pomocni. Potrafią przekazać wiedzę jaka jest niezbędna.Słabe zarobki na tą pracę ale tak to oki A ten oczywiście kto ściemnia będzie narzekał na wszystko a to zmęczony a to coś ciągle źle a tym bardziej już wszyscy są źli,:-) Ludzie wymyślają bzdury bo są popaprani fałszywi i lubią bardzo odgadywać negatywnie każdego. Ale trzeba mieć swój rozum i poprostu pracować i nie słuchać głupich głupot od ludzi.

Tt

Wróciłem po jakimś czasie. Dużo się zmieniło na lepsze. (usunięte przez administratora) wygasa ale jest jeszcze dużo do zrobienia. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to mogło by być lepiej. Kiedyś firma do której szło się za karę. Teraz ludzie wracają...

DO TRÓJMIASTA ?

Klaudia

Rozmawiałam z Panią z rekrutacji na temat pracy Bardzo miła rozmowa , oby takich ludzi było więcej <3

Tt

Ag
@Tt

A jak z tymi finansami czyli zarobkami

@Ag

Ludzie jak wyglądają zarobki? Przez agencję ojb czy jakoś tak stawka godzinowa 21,43 brutto i premiera miesięczna 400 brutto to coś mało chodzi o stawkę godzinowa

Jerzy

Odpowie ktoś jak z zarobkami

Frytka
@Jerzy

Stawka 23.50 dla nowej osoby,.23.70starszg pracownik.Pensja zależna od ilości przepracowanych dni , premia 400 zł.Jak są nadgodziny to można sporo dorobić.Ogólnie pensja nie jest zła

Marianna

MAURYCY
@Marianna

Dokładnie, premie są tak znakomicie wysokie i opłacalne że szkoda gadać. Fajnie tak zapieprzać za premię która po doliczeniu do wypłaty tworzy nam całość którą powinniśmy normalnie dostać.

Aaaaa

Są przyjęcia do pracy aktualnie?

@Marianna

Z MIELCA RATUJE SIĘ KTO MOŻE !!! PEŁNO DOMÓW I MIESZKAŃ NA SPRZEDAŻ BO UCIEKAJĄ JUŻ CAŁE RODZINY A W FIRMACH PRACUJĄ JUŻ GŁÓWNIE UKRAIŃCY !!! W MIEŚCIE 2/4 LUDZI T|O EMERYCI A KOLEJNA 1/2 TO BUDŻETÓWKA A (usunięte przez administratora) Z TEGO MIASTA UCIEKAJĄ - MASOWO !!!

Mialo byc 4200 a bedzie 0 Nowy wpis

Powod jest taki, ze nei oplaca sie placic pracownikowi najnizszej krajowej tak chetnie podnoszonej przez poprzedni rzad, w innym kraju zrobia to taniej

Jakie wartości są cenione w Lear Corporation Poland II?

Miki

Masz wyrobić plan. To jest najważniejsze. Nieistotne jest to, że przekroczysz normę godzinową o 100 %. A te normy swoją drogą, są brane z powietrza. Opalarki ledwie dają radę, ,,SERKI" również. SOD jako tako, pod warunkiem, że jest pełna obsada. Generalnie, zarządzanie tym kołchozem jest do niczego. Eh , szkoda pisać....

Kkkk
@Miki

A jak nie dasz rady normy?

Rrr
@Kkkk

Są przyjęcia teraz do o firmy?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mielec
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Jakie zarobki w lear ? Na ile zmian się pracuje jaka atmosfera panuje w pracy? Czy jest jakiś nacisk przełożonych na normy ?

Czy Lear Corporation Poland II zapewnia kartę multisportu?

Aaa

Czy są zwolnienia na Lear i za co te zwolnienia.przeciez potrzebowali ludzi.

Aaa

Czyli co koniec zamówień. A nowy projekt jakis? Czyli co benda zwolnienia grupowe?

selli

Jak wygląda sytuacja na stanowiskach biurowych np. logistyka?

Aaa

Jaki powód zwolnień? Przecież tyle ludzi jeszcze w styczniu zatrudniali. Już nie potrzebują?

wpytke

Według liderów w firmie jest zepsuta atmosfera pracy przez pracowników nie chodzących na dwunastki i soboty. Według pracowników firmie jest zepsuta atmosfera przez liderów zmuszających pracowników do chodzenia na dwunastki i soboty. Zgadzam się z Tobą że atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę - niestety w obu przypadkach atmosfera pracy w tej firmie jest zepsuta ????????

Ola
@wpytke

Dwunastki i soboty to nie jest wymysł liderów, oni dostają polecenie zebrania podpisów na liście, pretensje do tych co nadgodziny wymyślają

Gruby John
@wpytke

Kamot i Lear to (usunięte przez administratora) sami zawyżają normę a później narzekają takie realia

Maja
@Ola

Ktoś, kto planuje pracę na produkcji w tej firmie nie bardzo wie na czym to polega. Nieraz wygląda to chaotycznie bez ładu i składu. Przez sformuowanie w prawie pracy "szczególne potrzeby pracodawcy", firma lear przymusza ludzi do pracy na dwunastkach i w soboty planując nadgodziny, bo nie potrafi się dobrze zorganizować.

Blanka
@Ola

Paulina zgadza sie na wszystko

anirelaB

@pracownik

Praca jak każda inna, ale osoby pracujące w kadrach (nie wszyscy),, w szczególności ta która zajmuje się firmowymi autobusami to jakaś żenada, zamiast obstawać za pracownikami to obstaje za kierowcami, nie dość że nie załatwi sprawy tak jak potrzeba to na dodatek udostępnia dane osobowe pracowników mimo że obowiązuje RODO

Ag
@@pracownik

Ludzie jak z wypłatami ile można zarobić pracując pierwszy miesiąc,że najniższą krajową to wiem ale stawka jest godzinowa i do tego soboty

Aaa

Jakie są zarobki na tych wiazkach

@Aaa

A cholera wie,na hej hej Mielec jest ogloio pracę i przez 3 agencję pracy czyli ludzi potrzebują.A jak tam jest ciężko powiedzieć

@Aaa

Ludzie jak z zarobkami w tym (usunięte przez administratora),pytam bo przyjmują do pracy może uda się przezimować

Frania

Jak aktualnie wygląda praca w firmie? Po komentarzach szczerze nie wiem co myśleć . Ile płacą ? Jakie zmiany , po ile godzin ? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

@Frania

Przyjmują ludzi na siłę chyba otwieraj nowa linię,albo uzupełniają braki w ludziach bo się zwolnili

Klaudia

wiki

To tylko i wyłącznie wina ludzi (pracowników), bo się po prostu boją ( nie wiem o co?). Ani tam super wynagrodzenie, ani atmosfera, obowiązek pracy w soboty, nocne zmiany obowiązkowe, wyjście do toalety za zgodą przełożonego, zastraszanie przez przełożonych, pani w kadrach to największa cwaniara w mieście, która uważa, że z drugiej strony jest parobek, który powinien dziękować, że w ogóle tu pracuje.

martinzając98

nie rozumiem ludzi praca jak każda inna. Krytykujecie firmę pomyślcie przez chwile jak ludzie tony materiału muszę przerzucać lub robić przy drogach na gorącu lub zimnie ..w której firmie nie ma manipulacji i (usunięte przez administratora) ..Pozdrawiam

Doda
@martinzając98

Ale przynajmniej w innych firmach nie muszą sie pytać nikogo o zgode ażeby iść sie wykasztanić czy na fajke albo czekać do przerwy

Raper 29

Wy wszyscy gadacie na Agatke ona faktycznie jest krzykliwa biega po chwili i się krzyczy na krojawni jakieś tumany mistrzami zrobili ten łysy po podstawówce mistrz parodia

Aaaaaa

Na wiązki chodzą desperaci

Marzena
@Aaaaaa

Ta firma ma taką opinie na mieście i w okolicach Mielca że nawet z bezrobociac odmawiają podjęcia tam pracy

Jakie są obecnie godziny pracy na produkcji?

SKANDAL

Dziewczyna na linii straciła przytomność i trafiła do szpitala z powodu NĘKANIA w pracy!!! Ludzie, dlaczego się na to godzicie, by takie rzeczy uchodziły płazem?! Zacznijcie w końcu przeciwdziałać nim dojdzie do większej tragedii! Zgłaszajcie mobbing, zgłaszajcie nękanie, zgłaszajcie WSZYSTKIE przytyki, przykrości, wredne komentarze! Mam nadzieję, że i PiP się temu przyjrzy, skoro zarząd nie potrafi reagować. Nie może tak być! To nie jest przedszkole tylko PRACA!!! Tylko RAZEM możemy coś zdziałać, a wszędzie znieczulica i przyzwolenie na prześladowania! Tacy właśnie liderzy, nic nie reagują, a widzą co się dzieje!

Mobbing

(usunięte przez administratora). Pracownicy sami na siebie naskakują, obrażają, wyśmiewają, komentują, uprzykrzają. Kierownictwo nie reaguje, a wrecz sami dokladaja cegielke. Gdybym tylko miala wybor, to juz dawno bym stad odeszla. Bardzo nieprzyjazne miejsce. Pracujemy na tej samej linii, a kazdy przeciwko sobie. Toksyczne miejsce. Szkoda, ze firma ma to gdzies. To jest glowna przyczyna masowych rezygnacji! Brak dobrej atmosfery, nie mowiac o jakichkolwiek benefitach dla pracownikow. Liderzy powinni reagowac, przeciez widza co sie dzieje!!!

Jak w Lear Corporation Poland II wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Mielec

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Kandydaci do pracy w Lear Corporation Poland II napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lear Corporation Poland II