Opinie o Euro Service Wojciech Busek w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Euro Service Wojciech Busek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Euro Service Wojciech Busek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Service Wojciech Busek w Katowice

Pracownik od lat

Kilka lat robię dla tej firmy. Złe opinie dają te, którym się robić nie chce. Miałam kilka takich "koleżanek". Normalna firma, wypłata też normalnie 10 co miesiąc. Niestety ciężko o normalnego pracownika, przychodzą i myślą, że za siedzenie i picie kawki będą brały pieniądze. Jak ktoś szuka normalnej roboty, uczciwej to może się zgłosić, nierobów nie potrzeba.

gutek
@Pracownik od lat

Tak od lat pewnie agnieszka co wygryzła Renatę

Była pracownica
@gutek

Co tak od lat?

Beata Bednarczyk Nowy wpis
@Pracownik od lat

Pracowałam w tej firmie 10 lat temu.Wlasciciel dba o pracownika,ale starając się wywiązać z umów dba też o swoje interesy inaczej się nieda...niestety miałam umowę zlecenie i w trakcie choroby syna musiałam wybierać...oczywiście wybrałam syna...ale podpisalam umowę...z której w danej sytuacji nie byłam w stanie się wywiązać...mimo to Pan Wojtek jest w porządku,dobrze mi się pracowało,wszystko na czas,BHP zachowane.Polecam pracę w tej firmie jeśli na umowę zlecenie to swiadomo nie przyczynowe podpisywanie...Pozdrawiam koleżanki z Urzędu Miasta w Swiechlowicach i Wydziału Edukacji,no i Pana Wojtka też oczywiście.Beata Bednarczyk

Kamil Nowy wpis

Firma płaci za konkretna pracę to dlatego nie ma nadgodzin?

Byly pracownik Nowy wpis

Ta firma to zupełne dno.Właściciel nie płaci za nadgodziny.W bezwstydny sposób wykorzystuje osoby niepełnosprawne.

Roman Nowy wpis

@Klaudia, ten wątek dedykowany jest firmie EUROSERVICE Wojciech Busek znajdującej się w Katowicach. Czy jesteś zainteresowana zatrudnieniem w niej? Jeżeli tak, to co skłania Cię ku aplikowaniu do niej? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Euro Service Wojciech Busek? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Klaudia

Pod jakim adresem firma ma obecnie siedzibę? Podobno została przeniesiona z Chorzowa?

Wasze wpisy pomogą osobom, które są zainteresowane rozpoczęciem pracy w EUROSERVICE Wojciech Busek, dlatego ważne jest to, żebyście pisali tu jak najwięcej merytorycznych opinii.

Monika Wierzchowska

pytanie: czy ta firma to jest ta sama co www.euroservice.net.pl ?

Była pracownica

Pracowałam w tej firmie kilkanaście miesięcy.Mam odmienne zdanie co do opinii negatywnych.Mi się dobrze pracowało, zarobki co do wykonywanej pracy bardzo dobre i zawsze w terminie.Niestety taka już jest ludzka natura,jeżeli coś pójdzie nie po jej myśli.Oczernia innych.

Yioko

Ten co napisał dobra opinie. To tłuk. Kadr Byłe opinie podnie (usunięte przez administratora) Kto to chce robić dla. Złodzieji. Nie (usunięte przez administratora) Wont tam gdzie wsze miejsce. Do swoich.

Pracowałam w tej firmie. To jedna z najgorszych firm. Nie dosc , ze trzeba obrobic ogromny teren to jeszcze wypłaty sie nie dostaje na czas, a jak sie chce pracownik zwolnic to sie slyszy ze zwolnia dyscyplinarnie. Firma godna do podania do sadu pracy! Pracownikiem pomiataja i maja go za nic, zatrudniaja osoby niepełnosprawne do tego zatrudniaja pracownikow na czarno a do tego placa 5 zlna godz. Strzezcie sie tej firmy jak dioboł swieconej wody a w szczegolnosci szanownej kierowniczki blondynki.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Service Wojciech Busek - Katowice

Euro Service Wojciech Busek
2.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Panewnicka 188H
    40-772 Katowice