EUROSERVICE Wojciech Busek

Katowice

Opinie o EUROSERVICE Wojciech Busek

były pracownik 2016-03-18 18:47
były pracownik 2016-03-18 19:06
Pracowałam w tej firmie. To jedna z najgorszych firm. Nie dosc , ze trzeba obrobic ogromny teren to jeszcze wypłaty sie nie dostaje na czas, a jak sie chce pracownik zwolnic to sie slyszy ze zwolnia dyscyplinarnie. Firma godna do podania do sadu pracy! Pracownikiem pomiataja i maja go za nic, zatrudniaja osoby niepełnosprawne do tego zatrudniaja pracownikow na czarno a do tego placa 5 zlna godz. Strzezcie sie tej firmy jak dioboł swieconej wody a w szczegolnosci szanownej kierowniczki blondynki.
Pracownik od lat 2016-12-15 10:26
Kilka lat robię dla tej firmy. Złe opinie dają te, którym się robić nie chce. Miałam kilka takich "koleżanek". Normalna firma, wypłata też normalnie 10 co miesiąc. Niestety ciężko o normalnego pracownika, przychodzą i myślą, że za siedzenie i picie kawki będą brały pieniądze. Jak ktoś szuka normalnej roboty, uczciwej to może się zgłosić, nierobów nie potrzeba.
Zostaw swoją opinię o EUROSERVICE Wojciech Busek - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROSERVICE Wojciech Busek