EUROSERVICE Wojciech Busek

Katowice

Opinie o EUROSERVICE Wojciech Busek

były pracownik 2016-03-18 18:47:21
były pracownik 2016-03-18 19:06:44
Pracowałam w tej firmie. To jedna z najgorszych firm. Nie dosc , ze trzeba obrobic ogromny teren to jeszcze wypłaty sie nie dostaje na czas, a jak sie chce pracownik zwolnic to sie slyszy ze zwolnia dyscyplinarnie. Firma godna do podania do sadu pracy! Pracownikiem pomiataja i maja go za nic, zatrudniaja osoby niepełnosprawne do tego zatrudniaja pracownikow na czarno a do tego placa 5 zlna godz. Strzezcie sie tej firmy jak dioboł swieconej wody a w szczegolnosci szanownej kierowniczki blondynki.
Zostaw swoją opinię o EUROSERVICE Wojciech Busek - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROSERVICE Wojciech Busek