Opinie o Łatwis Leszek w Pruszcz Gdański

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Łatwis Leszek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Łatwis Leszek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łatwis Leszek w Pruszcz Gdański

Piotr Nowy wpis

Wczoraj skończyliśmy spore zlecenie dla tej firmy. Współpraca i podejście właściciela na piątkę z plusem, płatność zawsze w terminie. Obym miał tylko takich klientów.

Natalia Nowy wpis

Jak firma poradziła sobie z covidem?

murzyn Nowy wpis

Łatwis to ściemniacz i (usunięte przez administratora) żyd oraz skąpiec i jest strasznie pazerny na pieniądze sami się przekonajcie !

Spawacz Nowy wpis

(usunięte przez administratora) kretacz i oszust...przyjdzie do wypłaty pieniędzy to będzie tekst "przelew mi jeszcze nie wszedł" jak chcecie to może się przekonać osobiście tylko wtedy już może być za późno. Powodzenia

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Łatwis Leszek spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
amen

a to przypadkiem nie jest 1-osoba działalność kochani?

Izel

Naprawdę nikt na co dzień nie korzysta z tego typu usług. Zwykle jest to pomoc jednorazowa, doraźna. Oczywiście istnieje sporo obostrzeń jakie musiałaby spełnić osoba aby myśleć o ślusarstwie, ale czy nie lepiej byłoby bezpośrednio skontaktować się z firmą, bo prosząc o kontakt z domniemanymi pracownikami, raczej nie ma zbyt dużej szansy na natychmiastowy odzew.

Kabus

Działalność łatwis świadzy usługi w Pruszczu Gdańskim w zakresie ślusarstwa. Dzisiaj w zasadzie coraz mniej osób wykonuje te podstawowe zawody rzemieślnicze. Zastanawiam się czy można w ogóle powiedzieć, że to firma zatrudniająca innych ludzi czy jest to jednoosobowa działalność jakiegoś majstra, bo poszukuję miejsca do poduczenia w fachu.

siemano

od wakacji trochę minęło i nikt kamilowi nie odpowiedział, kurcze, no może mi się uda jednak czegoś się tu dowiedzieć, mam nadzieje. a wiec powiedzicie mi prosze jak to wygląda z zatrudnieniem w łatwis leszek? jakie ma wymagania i czego oczekuje od pracownika? bo ja szukam czegoś żeby zmienić robote wiec jestem dość elastyczny

kamil

Prosiłbym o szybka odpowiedź na powyższe pytanie, gdyż trochę zależy mi na czasie, potrzebuje dobre pracy na wakacje. Pozdrawiam.

milosz

vitol z jakiegos powodu siedi ona w tym baraku. Poroniony pomysmysle ta cala firma. Moze zaczna doceniac z kogo chleb maja .

miłosz

Jasne ze LIPA z kasa u(usunięte przez administratora)ale to za przyczyną jak mogę się domyślać jego wspólnika a konkretniej współmałżonki.

robol

nie dosc ze na raty to jeszcze grosze placil po 8 zl za godz.tak bylo w 2011r.mnostwo ludzi stamtad ucieklo.jadna z najgorszych firm w jakiej pracowalem.po poltorej miesiaca juz mnie tam nie bylo

monter

Wszystko prawda ,nie pracujcie u niego bo nic wam nie da

Ludzie co wy piszecie!!!!Z lekkim opóznieniem???Najlepiej pracować za darmo!!!!

spawacz

PRACUJĘ W FIRMIE JUŻ PONAD PÓŁ ROKU I NIE NARZEKAM POPRZEDNIE OPINIE WYSTAWIALI CHYBA LUDZIE Z DWOMA LEWYMI RĘKAMI DO PRACY BO TRUDNO JEST BRAĆ PIENIĄDZE ZA STANIE I NIC NIE ROBIENIE JA MIMO OPÓŹNIEŃ Z WYPŁATAMI I TAK POLECAM

xy

może i wypłaty są z lekkim poślizgiem ale za to SĄ bo w innych firmach różnie bywa

monter

Nie polecam!!!

welder

potwierdzam gosc ma problemy z wyplatami placi w ratach i zwleka z platnosciami tłumaczac sie tym ze przelew jeszcze nie wszed bajki to dziecia na dobranoc dla mnie taka firma co niema na koncie co najmniej 100000 tys zl nie powinna istniec na rynku gdyz te 100000 tys powinno byc zabespieczeniem wyplat dla ludzi pozdrawiam

xxx

Nie polecam tam pracy z wypłatami kiepsko!!!!! trzeba chodzić za własną kasą itp

Zostaw merytoryczną opinię o Łatwis Leszek - Pruszcz Gdański

Łatwis Leszek
2.1/5 Na podstawie 17 ocen.
  • ul. Józefa Konrada Korzeniowskiego 66B lok. 4
    83-000 Pruszcz Gdański