GC Energy Sp. z o.o.

Opinie o GC Energy Sp. z o.o.

Prac

Czy jakieś bony na święta są???

Paluszek
@Prac

Cieple slowa od HRu

Marzena
@Prac

czy wczesniej w tym roku na swieta wielkanocne lub rok temu na boze narodzenie cos było, kasa lub bony ze dopytujesz? przejrzalam wczesniejsze komentarze i nie znalazlam info ze ktos o tym pisal

Monter Tesla

Dzień dobry dlaczego firma daje umowę na najniższą krajową ?A faktyczną stawka jest ustalana indywidualnie?Czy jest to zgodne z prawem?

Brother Louis
@Monter Tesla

Ogólnie rzecz biorąc Przedstawiciele Firmy unikają nie wygodnych odpowiedzi nic dodać nic ująć......

@Monter Tesla

Dzień dobry, stawki ustalane są indywidualnie w zależności od stanowiska i doświadczenia, ale zawsze zgodnie z prawem. Zachęcamy do kontaktu z naszą rekrutacją: rekrutacja@gcenergy.eu, by poznać dokładne warunki - takie informacje przekazujemy już na pierwszej rozmowie. Pozdrawiamy :)

Anymous

Witam jak wygląda sprawa posiłków Praca przy budowie szpitala jako ekektryk

GC Energy Sp. z o.o. szukała niedawno pracowników w mieście Middenmeer. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Balamurali

I am interested to work in your company please consider me

Balamurali

I am interested to work in your company please consider let me know if you any requirement

Elektryk

CV Po paru h telefon w sprawie rekrutacji Później rozmowa "techniczna" Badania i na budowę

Parę pytań z podstaw elektrotechniki i pytanie o doświadczenie

Julia

Widziałam ogłoszenie o pracą na stanowisku Elektromonter na obiektach przemysłowych. Czy ktoś może powiedzieć o benefitach? Jakieś karty sportowe, medyczne pakiety czy ubezpieczenia dla pracowników? Jest coś takiego?

Tomasz

Dlaczego firma nie zapewnia pracownikom ciepłego posiłku na budowach?Przecież to reguluje kodeks pracy.

@Tomasz

Dzień dobry Panie Tomaszu, na wszystkich naszych obiektach działamy zgodnie z przepisami kodeksu pracy, również w myśl art. 232 KP, o którym Pan wspomina. Dziękujemy za Pański sygnał, każda uwaga jest dla nas cenna, więc sprawdzimy, czy wszystko na budowach działa, jak trzeba. Dobrego dnia.

Robert

Na jaką stawkę netto może liczyć spawacz 111,135 w GC Energy?

@Robert

Dzień dobry Panie Robercie, zależy nam, by uzyskał Pan dokładną informację, więc podaję tel. do działu rekrutacji 663 590 590, o stawce informujemy już na pierwszej rozmowie (telefonicznej też). Dobrego dnia:)

Balamurali boddeda
@GC Energy Sp. z o.o.

I was keenly interested with your company, job posting for the position of mechanical department I believe my experience is a strong usefull for our organization. my roles and responsibilities pertaining to this role may match me to work with production company, and I’m pleased to submit my application for the position. Thanks you Balamurali boddeda +48729248017

@Balamurali boddeda

Thank you for leaving your phone number for contact. Our recruitment department will contact you.

GC Energy Sp. z o.o. szukała niedawno pracowników w mieście Łódź. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Ku słońcu

Witaj pracowałem u nich w Świnoujściu przy gazoporcie. Na początku było ok po jakimś czasie trochę różki zaczęli pokazywać ale tak poza tym byli ok. Zakwaterowanie było po ich stronie twoje jedzonko musiało być - jak ktoś wcześniej napisał że obiady miał - dla mnie to bzdura. Katering był ale jak sam go opłaciłeś. Wypłata zgodnie z umową .Zjazd do domu na własny koszt. Mam nadzieję że troszkę pomogłem.

@Ku słońcu

catering dość drogi czy raczej znośny, żeby się najeść i mieć siłę do pracy? I w sumie te "różki" mnie zaciekawiły o co chodziło?

Ok

Czemu gc negatywnie sle informacje do innych firm o byłych pracownikach?

@Ok

Dzień dobry, prosimy o weryfikację tych informacji, bo nasza firma nie wysyła żadnych informacji o naszych aktualnych czy byłych pracownikach:)

Roman
@GC Energy Sp. z o.o.

Tak to prawda przesaja negatywne opinie mialem informacje z innych firm .gdzie pan pracowal jak dowiedzieli sie ze w gc zero kontaktu I co ?

@Roman

Dzień dobry, powyższa sytuacja nie ma nic wspólnego z nami - bo nie udostępniamy zewnętrznym firmom informacji o pracownikach. Dobrego dnia:)

Woj woj

Witam. Pytanko mam czy ktoś już jest na projekcie na Słowacji????

@Woj woj

Dzień dobry, pierwsi pracownicy przygotowywani są do wyjazdu. Dokładnych informacji udzieli dział rekrutacji 663 590 590. Dobrego dnia.

Reko

Oszukali, przejechałem 400 km do biura i wycyckali.

@Reko

Dzień dobry, a co się dokładnie stało? Dopytuję, bo chcę pomóc w rozwiązaniu tej sytuacji. Dobrego dnia:)

Pavel

czy jeden z pracowników, którzy aktualnie pracują nad projektami, może zadzwonić na mój numer telefonu, chcę dowiedzieć się więcej o pracy w tej firmie +48733484712

@Pavel

Dzień dobry, dokładnie jakich informacji Pan poszukuje?:) Jeśli zastanawia się Pan nad konkretnym stanowiskiem, możemy poprosić o kontakt z Panem osoby pracującej na takim samym stanowisku:)

DZON

Panowie jakie zarobki proponują na projekcie na morzu w Danii jako elektromonter?

@DZON

Dzień dobry, namawiam do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub też osobistego (w siedzibie w Rzeszowie) z działem rekrutacji. Będzie to informacja z "pierwszej ręki", co do zarobków w naszej firmie. Dobrego dnia.

Ekmh

Czy firma zatrudnia tylko na umowę czy bierze ludzi z własną działalność gospodarczą?

Ad
@Ekmh

Jedno i drugie

@Ad

Czy to zależy od stanowiska czy chęci kandydatów? Bo wolałbym mieć normalną umowę o pracę ze wszystkimi składkami. Można się dogadać?

@Marek

Witam Panie Marku, każdy zatrudniony w GC Energy pracownik od pierwszego dnia pracuje na podstawie umowy o pracę z pełnymi składkami. Dodatkowo proponujemy ubezpieczenie grupowe oraz wszyscy nasi pracownicy mają dostęp do pakietu prywatnej opieki medycznej. Nie trzeba się dogadywać - tak to u nas jest. Dobrego dnia.

Czyli z tymi nadgodzinami ile wyciągniesz? Do 3 tysięcy netto się zbliżysz czy nie?

prac1

Tak

@prac1

To całkiem spoko wypłata, przynajmniej dla mnie. Są jakieś benefity pracownicze? Jakby co to napisz jakie.

pytanie
@Marek

Chcesz sie tu dostac do roboty?

@pytanie

mój mąż by chciał. a co?

Sid

moje zdanie to firma jest taka że zawsze wiadomo co jak kasa o czasie i na budowie organizacja ok a nie u innych nawet skrzynki z narzędziami nie dostałewmj

@Sid

Jak kasa terminowo to już połowa sukcesu ;) Powiesz jeszcze jaka jest stawka? Jesteś zadowolony czy mogłoby być lepiej?

Czy pensja w wysokości 4400 PLN w mieście Berlin jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Elektryk - Elektromonter?

Nikt

Tak za 2 tygodnie pracy

Lewy

za miesiąc ponad 10 koła

Maria
@Lewy

No to o to chodzi. Mąż mój się pyta, a co z tym co piszą inni, że za mieszkanie płacić, a robota nie zawsze jest? Prawda to?

Stach
@Maria

Mieszkanie za free nic się nie płaci. Jakk jest siena wyjeździe to godziny sa zawsze

@Stach

A z warunkami jak? Czy to zależy

Wolny

Witam. Chciałbym zapytać czy firma prowadzi programy stażowe dla studentów z branży elektrycznej oraz jak chętnie zatrudniają absolwentów. Dziękuje i pozdrawiam

@Wolny

Dzień dobry, tak współpracujemy z uczelniami w całej Polsce w ramach programów stażowych, prowadzimy osobiste seminaria dla studentów kierunków inżynierskich/ Student po okresie stażowym w GCE wspólnie ze swoim opiekunem personalnym i bezpośrednim przełożonym ustala ścieżkę rozwoju w GC Energy. Bezpośredni numer telefonu do osoby kontaktowej w tym zakresie to: 661 590 590

Dlaczego reklamuje się zatrudnienie na budowie Tesli skoro Was z tamtą usunięto?

@Adam

Dzień dobry, reklama dla Tesli została umieszczona z datą wrzesień 2021r. Zakończyliśmy ten kontrakt i zostaliśmy wyróżnieni przez klienta za jakość wykonanych prac na tym obiekcie. Zapraszamy do współpracy w ramach pozostałych projektów w Niemczech, Danii, Polsce. Tel do rekrutacji; 663 590 590. Pozdrawiamy.

W Dani przecież tam są podwykonawcy pod Dornan na Facebooku

@GC Energy Sp. z o.o.

A wracając do Tesli dlaczego inne firmy tam dalej pracują ?

@GC Energy Sp. z o.o.

Witam, Panstwa. Jestem Bardzo zainteresowany pracą w Panstwa firmie,wiem że jestescie solidna dobra firma i mało takich firm jest w Polsce. Czy macie Państwo w tej chwili prace jako elektryk ?

@spalos

Witamy, dzięki serdeczne za dobre słowo - zależy nam, by naszym Pracownikom dobrze się żyło i pracowało:) Co do ofert pracy, to bezpośrednio porozmawia Pan z rekrutacją i ustalicie dokładnie warunki pracy: tel. 663 590 590. Pozdrawiam.

@GC Energy Sp. z o.o.

Witam, Dziękuję za szybki kontakt, widać firma bardzo prężna konkretna w swym działaniu ,do takiej firmy jest pełne zaufanie, o czym sam się przekonałem pracując w Tesli w Berlinie jako elektryk,

elektryk
@spalos

potwierdzam też byłem na Berlinie kasa na czas a co do ludzi jak wszedzie rozni, jak sie robi to co trzeba jest ok

@elektryk

Tak tez tam byłem i pracowałem w Tesli,,super Hotel z jedzeniem w restauracji ,wypłata na czas,dobrze płaca,wszystkie sprawy z dbałościa o pracownika ubranie samochód narzedzia,,bardzo dobrych kierowników prowadzacych prace .Bardzo polecam .

szwagierka

moj szwagier to pojecghał już ze 4 lata do Niemiec i chwali sobie, dom już wykończył zadowolony

xxx
@szwagierka

jak sie robi to sie ma

Zostaw merytoryczną opinię o GC Energy Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w GC Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GC Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GC Energy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 13 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GC Energy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GC Energy Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GC Energy Sp. z o.o.