Opinie o Z.M.RUFUS.sp.zoo w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Z.M.RUFUS.sp.zoo. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Z.M.RUFUS.sp.zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.M.RUFUS.sp.zoo w Dębica

Szkoda naszych nerwów my piszemy a to nic nie daje skoro właściciel ma to w d....to czym się przejmować byle osiem lekcji zaliczyć.Wypłata jest śmieszna i narazie płacą,a pracowników muszą dręczyć bo nic innego nie potrafią

brawo

Miejsc jest coraz więcej bo fachowcy uciekają z firmy ponieważ dyrekcja nie jest w stanie zatrzymać pracowników którzy mają dość niekompetencji i obiecanek dyrektorów.Atmosfera fatalna dzięki dyr.produkcji a zarządzający trzyma tą łajze dalej ale niedługo to zostaną oba na tej firmie i beda se rządzić!!!!

fikumiku

Fiku miku zwolnij się już robolu i pracowniku,jnni czekają!i wszystko dają,czy się robi czy się leży,sie należy,

robol

Gallusanonimus twoje IP też mają i fikumiku i gajowego i byku itp..konstruktywnych opini. Po to jest to forum.Robolowi przystoi być niedouczonym ale niedouczony socjolog?Dobrze że jest internet to może coś doczytać na Wikipedi.

Firma Z.M.RUFUS.sp.zoo poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

gallanonim skoro nie jesteś w temacie i pracownikiem i nie wiesz o co chodzi to nie zawracaj d...

gallanonim

Jedno zdanie w rymie brawo! I tyle... Haha kompromitacja (czy konpromitacja jak piszesz pracowniku doucz się) to jest ta strona i te kretyńskie komentarze... Wędrówki po zakładzie? Hoho ile kilometrów powierzchni tam macie na tym waszym rufusie? 100? 150? Rysy normalnie! Hoho! Wędrowanie! Hoho! To wy macie firmę podróżniczą? Widać konstruktywność jak to koleżanka wyżej napisała i argumenty i anonimowe pomyje i dowody oj widać! Kto to jest anonim? Nikt w dzisiejszym świecie. Nikt! Jak gadanie z duchem albo wróżby andrzejkowe... ooo a andrzejki już się zbliżają! Może by się tym zajął? PS. Są w rufusie rekrutacje na przedstawicieli handlowych? PS. 2. Wikipedia: Współcześnie, anonimowość internetowa wiąże się z poglądem niektórych internautów, że korzystając z zasobów sieciowych pozostają anonimowi. Zgodnie z tym przekonaniem, nie istnieje możliwość udowodnienia dokonania czynności online (np. wypowiedzi na forum dyskusyjnym, korzystania z nielegalnych treści) osobie, która tego rzeczywiście dokonała. W rzeczywistości, przy każdym połączeniu z serwerem zapisywany jest adres IP komputera i inne tego typu informacje jak m.in. nazwa i wersja przeglądarki internetowej, systemu operacyjnego a nawet poprzez zainstalowane fonty na komputerze[1]. Ponadto dostawca usług internetowych przechowuje wszystkie te informacje, o tym któremu użytkownikowi przydzielono konkretny adres IP (stały IP lub w danym momencie zmienny IP).

fikumiku

Fikumiku,Fikumiku zwolnij się już pracowniku,

Fiku miku ty nasz pracowniku co ty jadasz że tak rymem gadasz ? Czyżby pasta i tubka krema dawała takiego wena? Paulo przyjdź zobacz jak jest może Ci się spodoba Będziesz miała czas na konstruktywną pogawędkę ale z klientami.Wynagrodzenie i premia do ustalenia Szef czyli prezes jest OK natomiast dr.zarządzający to konpromitacja firmy i wciąga jeszcze córke prezesa w wędrówki po zakładzie i pokazuje swoją głupote a ona biedna łyka to i robi ro samo.

fikumiku

Fiku miku zwolnij się czym prędzej pracowniku,inne firmy wszystko dają i tylko na was czekają Pasek też,u niego jest wszystko,nie trzeba robić można się obić,cuda dają i w (usunięte przez administratora) wszystko mają.Czy jesteś w czymś dobry czy nie,nie jest źle .Można pić i się bić,wanna pełna wody dla urody,wszystko jest,dobra część.A

jaka premia kobieto jest obiecywana podczas przyjęcia i tyle PIES obiecuje a tak naprawdę (usunięte przez administratora)może KOT tak samo nawet. Jak się jedzie w delegacje to nic niema żadnej dodatkowej kasy. Jak się upomnimy kotowi to przed delegacją KOT naobiecuje i potem cisza nagle nic nie pamięta i tylko problem do za długo jedziemy.Pozabierał ludziom pasty i kremy z szafek na STOMIL bo ludzie nie mieli i go olali bo pasty wróciły teraz niech on się sam tym myje.ZENADA JAK NA GOSCIA NA TAKIM STANOWISKU

Dzik

Kto to jest ???? leży pod drzewem i chrapie. -Gajowy po wypłacie

Dzik

Gajowy-Rumcajs pasta bya dobra?

Gajowy

Dziku kukurydza była dobra ???

uczciwy

Oj naiwni, naiwni! Poczytajcie co portal GoWork.pl pisze o sobie samym: 3. Czy Opinie o pracodawcach są w 100% miarodajne? Niestety nie. Anonimowość wypowiadających się użytkowników ma pewną cenę, płaconą w wiarygodności. W związku z czym musisz zawsze pamiętać, żeby do umieszczonych na naszym forum opinii podchodzić z odpowiednią dozą ostrożności i zdrowego rozsądku. Zważ na to, że ludzie zwolnieni z pracy mogą mieć skłonności do przesady czy nawet konfabulacji, w związku z czym nigdy nie traktuj informacji – zwłaszcza negatywnych – znalezionych na naszym forum jako stuprocentowo potwierdzonej. W ramach możliwości czy chęci dopytuj i proś o dodatkowe dane, ale miej na uwadze fakt, że GoWork.pl nie ma możliwości weryfikacji zgromadzonych informacji, a forum Opinie o pracodawcach ma jedynie charakter zbioru prywatnych opinii. Więcej tutaj: http://www.gowork.pl/faq_uzytkownicy Wiarygodne i miarodajne? Jak widać! Charakter zbioru prywatnych opinii. Tak samo jak wszystkie Rychy, Zdzichy, czy inne osobniki. Chcesz zobaczyć jak tam jest? To idź i się zatrudnij. Nie wiesz, że da się sprawdzić tylko to co robisz praktycznie, a nie tylko w teorii i zza monitora? Trzeba się ruszyć! Wiesz jakie to ciężkie być kierowcą tira, a nigdy nawet nie siedziałeś za kierownicą takiego pojazdu? Nie chcesz już tam być, praca jest zła? Szukaj gdzie indziej, załóż coś swojego, wybierz bezrobocie, wyjedź zagranicę albo pracuj na czarno. Ej, w tym kraju już od dawna mamy demokrację! Zapomniałeś? A tu wszędzie tylko sami anonimowi teoretycy, typowi polscy narzekacze z wiadrami pomyj wylewanymi na prawo i lewo, niepodpartymi żadnymi argumentami, faktami, dowodami, nie mający odwagi podjąć decyzji co ze sobą zrobić...

eee

Eeeee tam hyba źle nie jest bo jezdi przez rufusa do tam obok do mariuszuf to chyba coś rasem kombinujom

JUH2

JUH a skąd wiesz o którym Rychu mowa? Haha bo ty doskonale wiesz kto przekręty robił! Haha! Zabolało?!!! Rysiu to jednak TY?! A nie, pewnie cała rodzina długich! Ale cyrk! Naprawdę cyrk! Jak ktos mial dzieki tobie Rysiu P. (żeby nie było pomyłek o którego chodzi!) robote to musial byc twoim przydupasem a słuchac takiego chama pijaka i babiarza (zona wie o skokach w bok? Czy to ona ci te laurki pisze z waszej willi na pustyni?) to hanba i wstyd. Ile nas wyzywales i nieszanowales? Ile sie od ciebie nasluchalismy? Ile wyzwisk lecialo? Nooo dzień dobry wszystkim ch...! Inzynier nie inzynier, czy kierownik, na maszynie pracownik, ktokolwiek to dla ciebie byl smiec. O taki to cyrk byl! Rychu ratuj?! Toż to dopiero kabaret haha! No chyba że koledzy spod płota tak wołają jak kasy na flachę zabraknie? Wielki dyrektor prostak ze wsi od maszyny odciagniety ledwo po placonych i przepitych studiach na jakims kolejnym zadupiu. Nie wiem jak szefostwo mogło być takie naiwne. A my tez sie tak dawalismy jak durnie (bije się w pierś!)! Zebys ty siedziec nie poszedl za sianie oszczerstw na innych, handlowanie tajemnicami, przekręty i za wiele innych! Bozia nie rychliwa, ale sprawiedliwa! Stado wyglodniałych psów już czeka na swoją zwierzynę za te lata upokorzeń... Zreszta! nie tylko jedna taka zwierzyna tu była... nie jeden bohater oszust tego cyrku był!

dzik
@JUH2

To jak już zapolujesz to uważaj żebyś nie ustrzelił jakiego kota albo psa bo kto będzie tą psychoze na zakładzie kontynuował.W ramach oszczędności dzisiaj zanbieramy paste i krem jutro papier do dupy następnie ubrania potem buty. PARANOJA

obiektywny

Rychu już nie pracuje w firmie 2 lata dejcie chłopu spokój!!!Jak było żle na firmie to było rychu ratuj!!!

JUH

Zabolało!!! człowieku ty masz jaką obsesje na punkcie Rycha i zakładania firmy załóż sobie sam firme!!!jak tak cię to kręci. Sam robisz przekrętasy a piszesz że podobno i na czarno !!! Zanim coś napiszesz to się głęboko zastanów bo to ma być OPINIA a niewylewanie pomyjów !!!

MADA

Pierdoły to byku ty piszesz bo dzięki długiemu to masz teraz prace, i dobrą posadke w biurze .Bronisz tego kociny a (usunięte przez administratora) za plecami mu obrabiasz.Do pierdla ( bo w kiciu to już jesteś ) to ty pójdziesz za szkalowanie na forum i opisywanie nieprawdy.

byku

Chłopy mówię idźcie gdzie indziej,po co się wyzalacie i dalej tam siedzicie,przecież nikt was nie trzymo,działać.działać,a nie pierdoly pisać,bo to nic nie pomoże.

Zostaw merytoryczną opinię o Z.M.RUFUS.sp.zoo - Dębica

• Jak się pracuje w Z.M.RUFUS.sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Z.M.RUFUS.sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.M.RUFUS.sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Z.M.RUFUS.sp.zoo