Opinie o Z.M.RUFUS.sp.zoo w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Z.M.RUFUS.sp.zoo. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Z.M.RUFUS.sp.zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.M.RUFUS.sp.zoo w Dębica

B.

te premie to chyba tylko tobie dali (buhaha !!) odezwał się kolejny du..właz.

jjj

Kopert nie ma, robota jest, na święta premia była (tyci tyci malutka to fakt mogla by byc większa), maszyny faktycznie mogli by odświerzyć ale kupili ostatnio nową krawedziarke to moze idzie ku lepszemu... a kontrole sa teraz na okraglo i ciekawe czy dalej w nowym roku beda ale skoro były dyrektor pisze donosy na okraglo...

P

oj glupi glupi ludzie. nie rozumiem jak mozna szukac opinii na temat jakiejs firm na tak zalosnym i niemerytorycznym portalu jak go work. polowa uzytkownikow sfrustrowana polowa chce wykopac dolek polowa udaje polowa przenosi plotki plotki plotki to zadzi waszym zyciem jad sie wylewa z ludzi zamiast sie zajac robota kazdy moze byc kazdym w internecie i kazdy odwazny taka prawda. moge napisac milion slow nieprawdy i kto mi co za to zrobi nikt!

@P

W każdej bajce jest coś prawdy

pracownik na tc

w kopertach już nie płacą, były kontrole kary i sie zmieniło, ale po zatym nic na lepsze, i potwierdzam że na święta nic nie dali

Firma Z.M.RUFUS.sp.zoo poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Władek

jak taki żałosny i niemerytoryczny to po co tu wchodzisz? ja uważam że OK i przynajmniej można się prawdy dowiedzieć

atmosfera pewno taka jak gdzie indziej czyli ch...a, stawki lipa, każdy szuka innej roboty, ludzie gadają że mają się zamykać bo długi, a jak jest to nikt nie wie. Maszyny stare i cały czas w naprawach, mi kazali robić na 2 maszynach za te same pieniądze żeby w nadgodzinach nie robić i co ja z tego mam? czekam na telefon i ide do sąsiadów tam już kilku z rufusa poszło i se chwalą. sam zdecyduj

Radek

Podpowiedzcie czy firma aktualnie prowadzi rekrutacje? Warto starać się o pracę? Jaka atmosfera?

niezawiedziony

Kiedy byś namawial jak był lambada i kot czy może rysio co od ch... wyzywal? Roboty brak tak się boisz o swoje bracie żeby nikt inny nie przyszedł? Ja nie wiem w co w ręce włożyć bo takiego nawalu nie było od lat. To co ty robisz w robocie codziennie? A moze ty z konkurencji i pi Choc wy na maszynach moze macie latwiej latwiej walic w ch... Wystarczy podjechać pod zakład po 14 albo w sobotę i zobaczyć że pol zakładu robi po godzinach bo się nie wyrabiamy tyle jest teraz roboty i oby tak zostalo. Ja się o kasę nie boję wszystko cacy liczone i wypłaty w terminach to akurat zawsze było jak należy

ghj

Lepsze niż w innych firmach tego typu i tej branży. A wypłaty zawsze czy było gorzej czy lepiej - zawsze są w terminie. Szef się nigdy nie spóźnił nawet o dzień od kilkudziesięciu lat

Mat

Panowie zatrudnieni w Rufusie byli jak i obecni, mam tylko 2 szybkie pytańka: 1) Jakie są zarobki??? 2) Pare słów na temat Pana (usunięte przez administratora)???

asx

Pewnie, że w zależności od stanowiska można liczyć na odpowiednie zarobki, które są adekwatne do powierzanych zadań. Zastanawiam się jednak czy wypłata jest u nich terminowa, wiecie?

Zły

Szukają....

"sara" rozpłacz się i idż d... liż

WJS

LILIANO droga nie idż ta drogą.potrzeba nam FACHOWCA ale DYREKTORA a cięcie strumieniem wody to my mamy opanowane i nowicjuszy nam nie potrzeba a jak jesteś ciekawa ile wyceniają takiego fachowca to się zgłoś i się dowiesz!!!

Bolek

Odwalcie się,spadajcie, zajmijcie się sobą "Były".jak jesteś były to co pchasz nos w nieswoje sprawy,pulnuj się tam gdzie jesteś bo i tam Cię niedługo może nie być.Mafia czuwa.

BYŁY

Ta firma to jakiś horror z niewinnych ludzi robią złodziei jak długo to jeszcze będzie trwało ludzie ogarnijcie się. I co dalej z tym lambadą ten człowiek śmieje się w twarz tym co są nad nim .Chodzi i się chwali ze jest nietykalny zielonego pojęcia niema o niczym i zajmuje takie stanowisko a ma się za strasznego inteligenta

obiektywny

Czytając Państwa wpisy można odnieść wrażenie, że praca w Firmie Rufus nie jest łatwa, ale nie pod względem charakteru pracy, warunków pracy (tzn. że macie zimno, brudno), tylko najbardziej uciążliwa jest dla Państwa ....kontrola i wymagania osób zarządzających...? Jest to niezwykle zadziwiające, ponieważ praca w obecych czasach znacznie zmnieniała się od tego co było, powiedzmy te 10 lat temu jak pisze któryś z niezadowolonych pracowników. Wydaje mi się, że problem macie Państwo po obu stronach barykady. Są starsi pracownicy, którzy niestety przywykli do Starego system. Po drugiej stronie- młoda, nowa, wykształcona kadra w nowym systemie. Dla nich, cóż... liczy sie zysk firmy, bo koszty Pracodawcy prowadzenia Firmy i tak są wysokie. Jako niezalezny obserwator mogę powiedzieć tylko tyle, pracownicy niestety jeśli nie zmienia starych nawyków, to sami się pogrążą, kadra zarządzająca- delikatny ukłon w strone pracowników na pewno nie zaszkodzi, a może złagodzić atmosferę. A to że ludzie odejdą...to nie ma strachu, na rynku pracy jest sporo takich, którzy mimo wszystko pracy potrzebują i będą gotowi na poświęcenia. A tak na marginesie, czy po powrocie z pracy do domu nie wolicie mieć spokojnego, rodzinnego popołudnia, a nie roztrząsać problemy, których może nie być ? Polacy niestety w dalszym ciągu sa narodem narzekającym, szukającym dziury w całym. Życzę więcej optymizmu i zmiany postawy względem pracy obu stronom. W końcu jesteśmy w nowoczesnej Europie, a tak sie pracuje na Zachodzie :)

Koza

Ja Kinga Mduzia przepraszam firmę Rufus za umieszczanie pieru...ł na portalu Gowork ale zrozumcie choć nie jestem blondynką to jestem po AWF'e a tam tylko bieganie i skakanie...

kaziu

Dyrdymały piszecie,bo wszędzie trzeba zaiwaniac a fuchy nie wszędzie się da,mam obcykane w Debicy,.Całe szczęście,ze będziecie gdzie indziej,Mi wszystko jedno gdzie fuchy robię

DYRDYMAŁY PISZECIE BO FUCHY TO WSZĘDZIE ZROBI NIE TYLKO W RUFUSIE. ISTOTA SPRAWY JEST TAKA ŻE W RUFUSIE NAWET TYCH FUCH NIE BĘDZIE MIAŁ KTO ZROBIĆ BO FACHOWCY UCIEKAJĄ Z TEGO OBOZU NA POTĘGE. PRACOWNIK MA STAĆ JAK BYDŁO PRZY ŻŁOBIE Z PILNIKEM W RĘCE I MIOTŁĄ W DUPIE. ŻEBY CZASEM NIE USIADŁ.BRAWO !!! PRACA CZYNI WOLNYM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Z.M.RUFUS.sp.zoo - Dębica

• Jak się pracuje w Z.M.RUFUS.sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Z.M.RUFUS.sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.M.RUFUS.sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Z.M.RUFUS.sp.zoo