Kastor Media

Kielce

Opinie o Kastor Media

anonim 2010-03-30 01:15:37
FIrma bardzo źle zarządzana. Jakos pośrednik bardzo źle zoorganizowana. Ciągłe problemy, opoznienia wypłat, zły system motywacyjny. Dziewczyny tam pracujące myślą że pozjadały wszystkie mózgi, chamskie i niemiłe. NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMĄ!
marek 2010-06-25 12:54:59
Potwierdzam w całej rozciągłości...
piotrek 2013-04-26 09:57:31
Akurat ja kontaktowałem się bezpośrednio z drukarnią bardzo miły kontakt i szybka realizacja .
anonim 2014-02-25 20:24:21
podobno , nie jest zle w kastor w kielcach ... tak kolega mówi , ale to jest tylko jego opinia, czepiac sie czepiaja wszedzie, ale to zalezy do jakiego zlecenia cie przydzielą
kuba 2015-05-05 16:29:55
ja kilka lat współpracowałem z tą agencją i nie mogę powiedzieć złego słowa na temat dziewczyn tam pracujących. Zawsze jak miałem pytanie, coś było nie jasne - dziewczyny odpowiadały, wyjaśniały. Bez względu na porę były pod telefonem lub oddzwaniały. Mam spore doświadczenie i znam dużo osób pracujących dla innych agencji i wiem, że kontakt bywa różny także w 100% polecam współpracę z Kastor Media.
oskar 2016-05-20 23:26:01
Witajcie. Nie wydaje mi się , aby praca w tym miejscu była dobrym pomysłem dla wszystkich. Naprawdę na każdym kroku trzeba się tutaj wykazywać zaangażowaniem przede wszystkim. Nie wszyscy dają radę .
Zostaw swoją opinię o Kastor Media - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kastor Media