PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o.

Krępice

Opinie o PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o.

tomek 2015-10-29 13:03
faktycznie firma zajmuje sie budowlanką, ale wydaje mi się, ze oprócz tego dobrze sobie radzi jeśli chodzi o remonty, bo podobno na to mają też sporo zleceń i to też świadczy o ich jakości na pewno. Dajcie znac jeszcze prosze jak to jest z pracą serwisanta, bo wiem, że dobre ma premie i podstawe też.
kipiel 2015-10-29 14:14
Cześć Wam wszystkim. Na temat tej firmy dużo rozmawiałem ostatnio z ludźmi z nią powiązanymi. Przyznam szczerze że zdania były różne. Pfeifer Technika Linowa i Dźwigowa ostatnio poszukiwał nowych pracowników. Głównie chodziło o serwisantów. Takie info gdyby ktoś był zainteresowany. Polecam i pozdrawiam
ertg 2016-01-07 19:30
no no widze ze nadal w firmie PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o. poszukiwany jest serwisant w kilku miejscowosciach w Polsce m.in. w Lipsku..
benny 2016-01-10 18:17
@ertg, a możesz powiedziec, gdzie widziałeś te ogłoszenia, bo ja patrzę i nie widzę, by Pfeifer aktualnie poszukiwał ludzi do pracy. W ogóle dobre warunki oni oferują?
pawel 2016-01-12 21:51
są na różnych portalach z ofertami z pracą, musisz pogrzebać, albo bezposrednio aplikować, praca dla ludzi z doswiadczenie i znajacych sie na branży, praca stała na terenie kraju
Damian 2016-01-15 23:08
Mało teraz firm działających na terenie Polski, które mają oferty porównywalne do tych zagranicznych. To się firmie Pfeifer chwali. Szkoda, że teraz nikogo nie szukają @pawel.
sytu 2016-01-18 02:16
damian, też przeglądałem portale i nic nie znalazłem. Mam jednak nadzieję, że to się zmieni, bo słyszałem od chłopaków że możliwości rozwoju są niezłe.
romike 2016-01-20 15:38
@sytu zależy o jakiej pracy mówisz, bo np jako Kierownik działu serwisu mozna zarobic do ok 4000 zł jednak. Dajcie znac jak to wygląda jednak u Was w firmie.
ilao 2016-04-14 09:59
na razie widze, że u nich jest tylko jedna oferta od jakiegoś czasu - jako Koordynator/Kierownik działu serwisu no i praca jest w centrum Wrocławia, wiec naparwde dobra lokalizacja jak widze to też jest na plus.
dgh 2016-05-16 18:16
@ilao z tego co widzę to rekrutują bardziej do okolic Wrocławia. trzeba mieć ogromne doświadczenie i uprawnienia spawalnicze, a to bardzo droga sprawa dlatego zarobki są dość wysokie.
Zostaw swoją opinię o PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o. - Krępice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PFEIFER Technika Linowa i Dzwigowa Sp. z o.o.