Opinie o Bogdan Wanda Bogdanka Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy w Przybrodzin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bogdan Wanda Bogdanka Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bogdan Wanda Bogdanka Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bogdan Wanda Bogdanka Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy w Przybrodzin

xxxxxx Nowy wpis

Co za gość który nie podpisuje się swoim imieniem i nazwiskiem , nie mam odwagi - tragedia. Trzeba było się zemścić, że nie chciałam wykupić abonamentu od was za kilka set zł ( zlepek z kilku złośliwych opinii Januszów turystów od siedmiu boleści ).Wszędzie w okolicy są opłaty za parking 10 zł za wjazd i jest dobrze tylko u nas są dziwne bo jest 5 zł w tyg a w weekendy 10 zł. Nigdy nie zatrudnialiśmy uczniów Informacje nieprawdziwe tylko po aby się zemścić , żenada.

Wściekła...

Masakra , nie dość , że płaci się za pokój na dobę od osoby to jeszcze za parking. Gdzie tak jest niech mi ktoś odpowie, brak poszanowania ze strony włascicieli. Jedzenie dobre i miła obsługa...

xxxxxxx Nowy wpis
@Wściekła...

za parking płace wszędzie gdzie jade na wczasy i to nie taka kwote ( 5 zł ) za cała dobę nawet do szpitala ale 5 zł za godz.

Jaka umowa obowiązuje w Bogdan Wanda Bogdanka Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy podczas okresu próbnego?

xxxxxxx Nowy wpis

Taka firma nie istnieje .

Filip

Jaki jest powód tej ciszy na forum? Dobra praca?

Aplikowałeś do Bogdan Wanda Bogdanka Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy na stanowisko praca dla kucharki, pomocy kuchennej? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Hanna

Od wielu lat ciągle wracamy do Bogdanki. Czy gdyby tu nie było przecudownie, to wracalibyśmy? Warunki super, obsługa również, szczerze polecam :) Hanna

x
@Hanna

Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy ponownie .

basia łyżka

n ja dopiero chcę u was być pracownicą i chyba dobrze trafiłam, normalnie strzał w dziesiątkę, bo pojawiło się od was ogłoszenie o prace w internecie na pomoc kuchenną - jakie muszę wymagania dokładnie spełnić i jak ewentualnie przebiega rekrutacja?

Koleś z okolicy

Ciekawe kto pisze takie pozytywne opinie o Bogdance , chyba tylko pracownicy i właściciele ...

Jola

Wszędzie są braki kelnerek i dobrych kucharzy , Bogdanka nie jest w tym gorsza. Jedzenie jest smaczne aczkolwiek bywa nie do pieczone , ale to chyba dlatego , że dużo mają ludzi a mało rąk do pracy. Ogólnie jest tam bardzo przyjemnie , miejsce super i dużo atrakcji. Pozdrawiam całą załogę i gości...

koleżanka

Witam , ja byłam z rodziną 5-6 czerwiec na spotkaniu rodzinnym z całej Polski. Cóż mogę napisać, hmmm... Jeśli chodzi o włascicieli to potraktowali Nas jak dzieci i byli nie mili. kucharkę było słychać na całym ośrodku i była opryskliwa. Cały ten Nasz zlot uratowała pewna kelnerka , której dziękujemy za to , że traktowała nas należycie i swoją osobą podniosła standard tego ośrodka.. Ogólnie miejsce fajne... Pozdrawiam wszystkich

koleżanka

bogdan

Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. jest jednym z liderów rynku producentów węgla kamiennego w Polsce, wyróżniających się na tle branży pod względem osiąganych wyników finansowych, wydajności wydobycia węgla kamiennego oraz planów inwestycyjnych zakładających udostępnienie nowych złóż. Także w temacie pewnie chodzi o nich

TESIA

Witam ,ja osobiście znam właścicieli i powiem wszystkim , że takich pracodawców nie znałam nigdy . Są bardzo mili a Pani (usunięte przez administratora)to jest bardzo miła i wyrozumiała kobietą , można porozmawiać na każdy temat i nigdy nie zostawi bez wyjaśnienia. Jak i wszędzie bywają zgrzyty , ale jak najbardziej polecam BOGDANKĘ na okolicznościowe imprezy jaka by to nie była...Pozdrawiam właścicieli i życzę dalszych sukcesów ...

wiesio

Rozumiem, że temat jest o bogdanka zajmującej sie węglem, może ktoś wie, czy trzeba czekac na oferte pracy, czy dzwonić pod numer podany na ich stronie?

xz

A o jakiej Bogdance mowa , chyba ktos pomylił zakłady. Gdzie Rzym a gdzie Krym ? To nie kopalnia.

Przemek Poznan

(usunięte przez administratora). Najlepszym rozwiazaniem jest Zajazd Bogdanka. Bliżej plaży miła obsługa oceniam na 5plus.

xxxxx

Jedynie tylko złośliwa osoba może wydać taka opinie , to jest nieprawda , nigdy jedzenie nie bylo zimne ani 3 komunie nie obslugiwaly 2 osoby. Jak widać samo zycie, powodzenia ,,złosliwy człowieku\\\\\\\'\\\\\\\'

emola

ja bylam w bogdance z moim facetem i bardzo mi sie podobalo!!! pokoj byl super, lazienka tez:) 100%pozytyw!!! napewno tam jeszcze wroce:D blisko do jeziora, cisza, spokoj:D naprawde wielki pozytyw:D:D:D

Zostaw merytoryczną opinię o Bogdan Wanda Bogdanka Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy - Przybrodzin

Bogdan Wanda Bogdanka Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy