Camela sa

Mieroszów

Opinie o Camela sa

admin 2015-06-16 16:02:29
Chcesz, by inni poznali prawdę o firmie Camela sa, o warunkach zatrudnienia? Zostaw swój komentarz!
nick 2015-09-01 16:18:37
Nie szukają pracowników - fachowców tylko desperatów. Firma ma stanowiska na które prowadzi ciągłą rekrutację - świadczy to o czymś.
Byłem na rozmowie w Cameli i facet zaczyna rozmowę od pytania "ile zarabiałem w poprzedniej firmie". Od razu widać, że szukają za przysłowiową "miskę ryżu". Duzo takie pytanie na wstępie rozmowy daje do myślenia... Dodatkowo szefowa kadr z naprawdę ogromną dumą opowiada jak dużą rotację mają w firmie...No ma się faktycznie kobita czym szczycić. Jeśli wg niej duża rotacja w firmie jest zjawiskiem pozytywnym... I oczywiście odezwiemy się itd. I jak przystalo na takich brak odpowiedzi... Generalnie próbują zgrywać takich super przed kandydatem, ale jak ktoś zna się to wychwyci w czasie rozmowy, że ta firma to taka typowa polska patologia: "ile zarabiałeś w poprzedniej firmie", duża rotacja, "damy znać", brak odpowiedzi, ciągła rekrutacja na niektóre stanowiska... Podumowując firma dla desperatów, a nie specjalistow. Zresztą wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że takich szukają...
nero 2016-04-19 00:09:34
nick, to chyba nic złego, że zaczeli od rozmowy o pieniądzach, bo po co tracić czas, jak tu się nie dogadacie. Owszem kokosów tu nie ma, ale sa umowy o prace i dobra atmosfera.
Zostaw swoją opinię o Camela sa - Mieroszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Camela sa