Opinie o Stalma S.A . w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stalma S.A .. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stalma S.A . o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalma S.A . w Lublin

Żona byłego pracownika

Sytuacja w firmie pozostawia wiele do życzenia. Jest jeden facet który został pozbawiony kierowniczych uprawnień a dalej rządzi. W firmie są pracownicy którzy non stop pracują pod wpływem alkoholu 8 nikt na to uwagi nie zwraca. Tylko patrzeć a będzie wypadek. Nie każdy pracownik może pójść na przerwę bo załadunki są tak ustawiane żeby nie było możliwości wyjścia na przerwę, bo jeżeli pracownik nie wyrobi się z załadunkiem to zostaje mu pojechane po premii. Praca w weekend nie zawsze płatna i w niedziele najlepiej pracować. Nie ma szacunku do żon pracowników które są notorycznie wyzywane przez Pana który niby nie jest kierownikiem. Myślę, że przydałaby się tej firmie porządna kontrola z inspekcji pracy bo mieli by co robić. Nowy pracownik ma większą stawkę godzinową niż stary ponieważ jest ona podnoszona do najniższej krajowej. Mam nadzieję, że trochę ludzi przeczyta ta opinie(nim zostanie usunięta) i ominie stalme szerokim łukiem a inspekcja pracy sie zainteresuje. Bo zwykli nie pijący pracownic produkcji i załadunkowi to suprę chłopaki na których drze się niski człowiek nie okazujący im szacunku.

Andżela
@Olek

A te kontrole o których wspominasz to od kiedy występują? opinia, do której się odnosisz jakby nie patrzeć pochodzi sprzed 4ech lat, czy do dziś sporo mogło się zmienić w samych warunkach? Atmosfera się poprawiła?

E-mill

Potwierdzone info, w stalmie są 2 osoby (nazwisk nie wymienię bo RODO) które miały 100% kontakt z pacjentem z Bełżyc zarażonym korona wirusem oraz członkami jego rodziny. Pytam się dlaczego zakład dalej funkcjonuje? Gdzie jest sanepid, zdrowy rozsądek zarządu i prezesa? Co dzień w zakładzie jest ok 100 osób, dlaczego nikt się tym nie zainteresuje? Jak trzeba być poje....nym, żeby dalej ganiać ludzi do roboty i narażać na zarażenie koronawirisem? Apeluje do władz o zdrowy rozsądek i zamknięcie tego (usunięte przez administratora) na okres panowania wirusa. W innym razie pandemia gotowa.

Olek
@E-mill

Było więcej niż 100 osób, skąd te błędne informacje? I co w związku z tym?

Żona byłego pracownika

@Żona byłego pracownika

Kontrole wszelkie są na bieżąco, może Ty zacznij kontrolować męża, bo chyba niezłą ściemę Ci wali

Andżela Nowy wpis
@Olek

E-mill

Bet
@E-mill

Skoro to potwierdzone info i znasz nazwiska zgłoś nawet anonimowo do sanepidu. Zrobisz przysługę wszystkim innym pracownikom, którzy obawiają się tam pracować w tej chwili,bo narażają nie tylko siebie ale i swoje rodziny i innych. Każdy się boi bo straci pracę a tak naprawdę tu chodzi o życie i o to żeby to ścierwo się nie rozprzestrzenialo. ZGLOŚ podaj nazwiska albo zgłoś niech sprawdza. Prawie wszystkie zakłady wokół pozamykane .a Niedrzwica w tej chwili to epicentrum tego gówna

@E-mill

Już jest podobno dwie osoby na kwarantannie a zakład udaje że się nic nie dzieje bo kasa to jest priorytet dla tej firmy a nie ludzkie zdrowie

@E-mill

Było więcej niż 100 osób, skąd te błędne informacje? I co w związku z tym?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Stalma S.A .?

Xxx

Nowy dostaje najniższa krajowa a stary pracuje za 10 może 12 zł na godzinę wszystko zależne od jednego Pana w kaszkiecie on decyduje o wszystkim w firmie

A jak wygląda Twoja?

Jakie macie środki BHP? I warunki socjalne? ktoś tu pisał o jakimś hałasie i zastanawiam się czy jakieś stopery chociażby udostępniają? Albo czy praca w słuchawkach byłaby możliwa?

Firma Stalma S.A . w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Przez moment myślałem, że na produkcje trudno się dostać, bo ktoś pisał ze z jakimś miejscem na niej może być problem. Czyli tak w sumie macie teraz nabory jakieś? Chce się upewnić, bo gdy na stronę zerkałem to wiszą tam dwie oferty dla handlowca oraz zakupowca. Co z produkcja? Gdzie przeczytam aktualna ofertę?

Jak długo trwa proces awansu w Stalma S.A .?

Mira

Ogarniacie może czy ten komentarz odnoszący się do wypłaty zależnej od kierownika sugeruje jakąś premię uznaniową? Mamy z chłopakiem przed sobą ofertę na magazyn z tamtego roku i o premii nic nie było napisane... Czy została dodana niedawno? A co z jakimiś kolejnymi benefitami? W opisie wynagrodzenie było mimo wszystko nazwane jako "atrakcyjne" a samo zatrudnienie stabilne. Jak do dziś wobec tego może wyglądać rotacja w Niedrzewicy?

Zosia
@Mira

No jak oferta jest z przed roku to chyba nie aktualna ...

@Zosia

W sensie, że premia czy co? Ja teraz jak wpisuje oferty to nie widzę by kogoś tu szukali, albo po złych stronach teraz patrzę? Tu ogólnie prócz magazynierów lub elektryków, o których były opinie to kto jeszcze pracuje? mam na myśli stanowiska, coś o dziale handlowym jeszcze na necie widziałem, a czy bez doświadczenia tu biorą?

Kierownictwo nie ma szacunku do pracownika, ludzie pracują za przysłowiową (usunięte przez administratora) przychodząc do pracy w sobotę i niedzielę. Twoja wypłata zależy od widzi mi się kierownika, zastraszanie że mają na Twoje miejsce nowych pracowników to norma...

Ciekawski

Ale Marek K to chodzący milioner... Jak mu coś potrzeba to milutki dzwoni, a jak coś trzeba od niego to zwrot o 180 stopni. Przerabiałem to to wiem.

Lidia
@Ciekawski

Znaczy czego potrzeba? Pieniędzy pracownikom nie płaci czy jak?

Aleksandra

Ktoś napisał, że jak się chce dorobić to można przyjść w weekend do pracy. A czy wtedy płacone jest jakoś lepiej niż na tygodniu? ;)

fizyczny

pracowałem w stalma udało mi się zatrudnić w Lublnie w Mpc firma mniejsza ale zarobki naprawdę spoko mam spokojnie 4 z przodu ( na dłoń) i mogę przyjść w sobotę , niedzielę i dorobić. Prezes zainteresowany ludźmi chodzi wita się . robimy na 3 zmiany , szczerze to odpoczołem od tego molochu w niedrzwicy chociaż muszę dojechać to warto.

Bogdan

Nie polecam pracy w tej firmie.Zmuszają do pracy w soboty brak szacunku do pracownika liczą na to ze praca ma być pierwsza od rodziny

Stefan
@Bogdan

Kto kogo zmusza? Kto chce więcej zarobić to przychodzi, kto nie chce ten nie przychodzi.

Lenon

Chłopaki jak się zmieniło w zakupach... nadal poniedziałki między kręgami ? :)

DARCO

A czy ktoś może opisać traktowanie ludzi przez Waldemara B???

Jak wygląda praca w dziale utrzymania ruchu, konkretnie u elektryków. Interesuję się ogłoszeniem umieszczonym na stronie firmy. Na jakie zarobki można liczyć jaka atmosfera.

@Zainteresowany

Atmosfera super jeżeli lubisz mobing na każdym kroku

Stalma

Dodajcie jeszcze ze jak ktos ma wypadek w pracy a zdarza sie to dosc często ( praca przy maszynach ) to jest to ukrywane w taki sposób zeby nie zglaszac do ZUS bo pójdą skladki w górę Kierownik jedzie z gosciem co mu palce urwalo na pogotowie i pilnuje zeby nie mowil ze to w pracy sie stało Moze ktos sie tym wkoncu zainteresuje

Lidia
@Stalma

A jak w takim razie z kontrolami BHP @stalma? Tak jak piszesz Stalma to firma pracująca z maszynami - na stronie piszą, że o dobrej jakości, więc raczej muszą mieć takie kontrole regularnie? Ktoś może się jeszcze w tym temacie wypowiedzieć?

@Lidia

Jakie kontrolę jak te maszyny chodzą non stop nawet przeglądów nie ma dopiero jak się coś zepsuje to są przy nich mechanicy. Brak jakich kolwiek przeglądów i konserwacji totalna partyzantka

@Lidia

A kolejna sprawa bhp owiec jest tylko na papierze nic więcej zajmuje handlem a z biura nosa nie wystawia. Ta firma to totalna porażka żądzą nią ludzie przesiąknięci komuną dla wszystkich liczy się tylko pełna kieszeń prezesa a ludzie są traktowani gorzej niż bydło w oborze

Januszek
@Stalma

To nie można pogotowia na miejsce wezwać?

Stalma 8
@Januszek

Nie ma takiej mozliwosci Władek bedzie morde darl na (usunięte przez administratora) pogotowie. I każe takiego gościa swojemu kierowcy zawues na pogotowie a kierownik za nim i pilnuje co ma mówić.

Bywalec

Na magazynie rozmawiałem w poniedziałek z gościem bo tam byłem zarabiają 2900 po obcięciu . Dodatkowo każą chodzić w soboty i niedziele to zarobisz 3300 . Chłopaki chodzą po magazynie nawet 24 km na zmianie. Na produkcji siedzisz i kwiczysz z magazynu i zarobisz 4500 -5700 bo wysiedzisz 12 h . Koronawirusem nikt się tam nie przejmuje . Sam prezes nie przywita się z pracownikami . Mądre łby pouciekały do Jam boją sie stycznosci . A tępota nie ma zdania i pracuje .

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Stalma S.A .?

8 plus 8 soboty i niedziele

ket
@Gość

+ zostań ile możęsz

mario

dajcie spokój ludzie pracują jak woły i są traktowani za nic , jeżdżę tam na załadunki i widzę co się dzieje . Chodzi facet w berecie i się drze na wszystkich . Po za tym nie płacą jak należy. rodzina w domu a ty w robocie nie ma sobót wolnych wszystko co dobre to tylko tyle że jeszcze mają tam ludzi miejscowych do pracy.

karol

nie polecam tej firmy tam jest mobbing i to w dość zaawansowanym statdium. Przychodzisz w niedziele albo nie masz premii , przychodzisz w sobote albo nie masz premii . Firma jest bogata wszyscy odbierający tam te informacje są opłacani i nic nie widzą nigdy nie bedzie człowiek szanowany.

Zostaw merytoryczną opinię o Stalma S.A . - Lublin

• Jak się pracuje w Stalma S.A .?

Zobacz opinie na temat firmy Stalma S.A . tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalma S.A .?

Stalma S.A .