Janusz/Ania

Opinie o Janusz/Ania

anonim 2011-05-12 00:13:19
Po kolejnym wyjeździe w życiu na weekend majowy, utwierdziliśmy się w przeświadczeniu, że tzw niewielkie biura podróży są lepsze. Byliśmy na wyjeździe z NEMEZISEM i było superaśno. imprezka fajnie zorganizowana. Program należycie relizowany. kierowcy niemal jak rodzinka, czyli cieplo , uczynnie i z usmechem. Pani pilot z sercem na ręku i ta wiedza... Gratulujemy, najciekawsze było to, że spalismy na trasie w hotelach w których spali turyści z wielkiego polskiego biura podrózy. I wierzcie nam, że po rozmowie z nimi okazało się, ze my mieliśmy więcej za mniej.... a świadczenia te same. dziękujemy za możliwośc udziału w takiej imprezie. kolejnym razem równiez pojedziemy z biurem podróży , które zna klienta z nazwiska, a nie z przypisanego numeru tzn tzw małe biuro podróży. Mamy nadzieję, że za takie nazewnictwo NEMEZIS się nie obrazi tym bardziej, że kolejnym razem chętnie skorzystamy z wycieczki z tego biura Zadowoleni turysci
Zostaw swoją opinię o Janusz/Ania - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janusz/Ania