Opinie o Kancelaria Pragma-Lex w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Pragma-Lex. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Pragma-Lex o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Pragma-Lex w Wrocław

3 Nowy wpis

a czy osoby świeżo po studiach też w tej kancelarii mają szansę?

Teska Nowy wpis

NIE NIE i jeszcze raz NIE. Tragiczna współpraca, utrudniony kontakt, odradzam zdecydowanie. To była pomyłka i olbrzymie straty dla mnie !

oszukany Nowy wpis

Czuję się oszukany, nie polecam firmy

Paweł Nowy wpis

Ostrzegam przed tą firmą,nie kupujcie tego bubla,tragedia,to jest jakiś żart,który może słono kosztować nie tylko u nich, zachowanie pracowników jest na wskroś dziecinne a nawet żenujące. Kancelaria tylko z nazwy narobiła mi samych szkód a na koniec pobrała pieniądze i umyła ręce. Czuje się oszukany !

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Kancelaria Pragma-Lex? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
john doe

moja opinia jest jednoznaczna: nie można posługiwać się cudzym logo, cudzą, zastrzeżoną nazwą, a robi to firma poniekąd prawnicza...wystarczy wejść na strony spółki giełdowej z branży o prawie tej samej nazwie, prawie tym samym logo i ofercie. ciekawe, że oni jeszcze się tym nie zajęli. wygląda to tak jak Adidos, Dolce Banana, Dziordżio Armanio, hehehe. firma prawnicza...;) Dolce Pragmos Klex:)

Czytałem wypowiedzi na temat Kancelarii. Jestem przed sprzedażą długu. Na razie jedno co mogę powiedzieć, że mają bardzo znanych i dobrych adwokatów. Jestem z Warszawy i żebym nie musiał jeżdzić do Wrocławia w ich imieniu działa [usunięte przez administratora] i. Zobaczymy jak dalej pójdzie na razie czekam na wycenę. Dam znać. Paweł.

Polecam, tę Kancelarię bardzo gorąco. Sprzedałam im bardzo trudny dług. Pieniądze otrzymałam na dwa dni przed podpisaniem umowy. Takie były moje warunki. W Kancelarii pracują Adwokaci, którzy przygotowali umowę. Zaprosili mnie do Notariusza gdzie złożyłam podis. I już. Jestem bardzo zadowolona.

Jacek

Do Kancelarii dotarłem przez znajomego, który dzięki nim odzyskał swoją należność. Ja potrzebowałem gotówki i zaproponowałem im, że sprzedam swoją wierzytelność. Po około trzech dniach dostałem wycenę. Na początku nie byłem zadowolony więc zaproponowałem im swoją cenę. Faktycznie stanęło na połowie. Po siedmiu dniach dostałem kasę. Wiem, że odzyskali te pieniądze ponieważ mój dłużnik zaraz po kontakcie z ich strony zaczął mnie prosić o polubowne załatwienie tematu. Ale było już za późno. Generalnie szybko i profesjonalnie. Polecam. Szczególnie chyba trudne długi.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Pragma-Lex - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042