Opinie o Flexteam Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Agencja pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flexteam Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Opinie pracowników dotyczące pracy w Flexteam Poland Sp. z o.o. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

mops Nowy wpis

Złodziejstwo nie polecam nikomu nie moge odzywkac zarobionych Pieniążkowo

Marcin Nowy wpis
@mops

Dokładnie (usunięte przez administratora) też wpakowałem się w to (usunięte przez administratora) dwa msc w plecy teraz walczę o odzyskanie pieniędzy

Marcin Nowy wpis

Firma flex team z poznania werbuje do pracy w Belgii na przemysłówkę.Pracuje tam od stycznia a pieniędzy nie widać nie mam na chleb za co do kraju wrócić jak tak można. ZGŁASZAM TO DO INSPEKCJI PRACY .Nie widzę innego wyjścia tel nikt nie odbiera

Wiesiek Nowy wpis

Mam wrażenie jakby firma przestała funkcjonować i dlatego jest taki spokój na forum. O co chodzi dlaczego tu nie zaglądacie?

Podpowiedzcie jak pracuje się z agencją? Jak organizują wyjazdy i mieszkania?

mops
@Zainteresowany

szukAJ CZEGOS innego chyba ze lubisz pracowac za darmo

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Flexteam Poland Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
mops

pracowałem miesiąc przed ostatnia dwu tygodniówka była o 150 euro za mała , zadzwoniłem do (usunięte przez administratora)powiedziała ze sie nie zgadza na co ona ze końcowego rozliczenia mogę wcale nie zobaczyć tak tu traktują ludzi nie wytrzymał tam nikt dłużnej niz 3 tygodnie widziałem na własne oczy jak dorośli ludzie plączą jak dzieci super firma a pani asie mam nadzieje karma dojedzie

Maja

@Zainteresowany, czy podjąłeś już decyzję o aplikacji do firmy Flexteam Poland? Jeżeli masz dodatkowe pytania, może warto po prostu zadzwonić do firmy i zapytać o szczegóły? @aboy, Twoja opinia jest bardzo krótka i w dodatku obraźliwa. Czy możesz wytłumaczyć pozostałym osobom, dlaczego nie polecasz pracy w tej firmie? Czy nie porozumiałeś się co do ostatecznych warunków umowy?

Bialy75

Czy ktoś pracował jako kamieniarz proszę o pomoc

Maja

Śledzisz fanpage firmy na fb? Tam znajdziesz najnowsze wiadomości o dostępnych ofertach pracy i zleceniach. Więcej informacji uzyskasz zaglądając w zakładkę http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,60304,0,0,facebook

pola

Posiadanie 2 letniego doświadczenia to nie jest duży wymóg, ale jakie są zarobki?

Ile flexteam płaci monterom-hydraulikom w Belgii? Mam spore doswiadczenie w Belgii,oni wydzwaniaja do mnie i obiecuja...przyzwoicie,ale czy to prawda?! Interesuje mnie ile za godzinę netto lub za srednio za 160 godzin netto. Dziękuję Tomek.

monter

ja zaczynam w poniedziałek, kontakt super, niemieckie warunki pracy, umowa i zarobki niemieckie, zapewnione zakwaterowanie. podobno szukają bardzo dużo osób

kontakt do firmy Flexteam Poland na stronie internetowej www.flexteam.pl

kontakt do firmy Flexteam Poland na stronie internetowej www.flexteam.pl

olo

ja aplikuje na traktorzystę, 7 eur netto za h i wszystko organizują dodatkowo mieszkanie, lunch oraz przejazd. mam nadzieje ze się załapię. super oferta na 3 miesiace, czekam teraz na akceptacje klienta z fr

justa

Amanda, ja pracuję jako asystentka działu kas, wynagrodzenie zawsze na czas, nie ma problemu , jestem bardzo zadowolona z pracy dla tej agencji, to już druga praca przez agencję pracy tymczasowej i tutaj zdecydowanie polecam

justa

sezonowy

pracuje we francji jako sezonowy zbieramy jajka z żona na duzeje farmie jest bardzo dobrze, placa 7eur ale wszystko mamy zapewnione mieskzanie i obiad wiec odkladamy kase. praca ma byc na jakies 5-6 mies. firma laci bez opoznien i wszystko ok a i z biurem nie ma problemu aby cos pomogli. polecamy z czystym sum ieniem

Flexteam

Do Traktor. Pracownicy sezonowi w rolnictwie zarabiają tyle samo co pracownicy francuscy , czasem nawet więcej. Stawki są ustalane przez klientów francuskich, a nie przez agencję. Gratuluję Panu takiej pensji. Proszę jednak pamiętać, że nasi pracownicy są zatrudnieni w Polsce i oddelegowani na wykonanie zlecenia do Francji na okres 3-4 m, gdzie otrzymują wyżywienie i zakwaterowanie, dojazd do pracy jest również zapewniony. Zatem dodając te wszystkie koszty pracownik tak na prawdę dostaje większe wynagrodzenie.

traktor2

ta jak pracujesz po 12 h dziennie to Ci wychodzi 2000 , pracuje we fr od lat sezonowo i stawki sa podobne ok 7-8 eur netto w rolnictwie za h wiec nie sciemniaj , skladam cv do flextem , zakjwaterowanie i jedzenie w tym wiec do domu wroce z czystym zyskiem

Murarz

Byłem juz we flex i potem w innej agencji i szczeze to flex jest bardzo ok, wypłaty zawsze są , płaca mi w murarce ok 1600-700 eur za mies ,mieszkanie za darmo , inne agencje obiecują złote góry a potem alb nie ma roboty albo kasy. Umowa jest polska i jak dla mniento nawet lepiej bo łatwiej w razie czego iść do sadu pracy w polsce

Zostaw merytoryczną opinię o Flexteam Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Flexteam Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexteam Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Flexteam Poland Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 102 ocen.

Flexteam Poland Sp. z o.o.