Nonna & Sons Sp. z o.o. Sp.k..

Tychy

Opinie o Nonna & Sons Sp. z o.o. Sp.k..

anonim 2011-05-11 16:19:59
Ogólnie nie poleca Firma Nonna&Sons tylko nastawiona na wyeksploatowanie pracownika , jeżeli chodzi o pieniądze Firma próbuje ci co miesiąc wytłumaczyć jak powinniśmy im dziękować za możliwość rozwoju a kasy jak niebyło tak nie ma (o jakichkolwiek papierach ze szkoleń zapomnijcie). Dodatkowo każdy pracownik jest obserwowany przez system monitoringu, podsłuchiwanie pracowników jak i klientów jest na porządku dziennym. Jedyną możliwością utrzymania się przez długi okres czasu jest przytakiwanie idiotycznym pomysłom uśmiech i brak jakiegokolwiek myślenia. Ostatnie lata działalności firmy jak również nastawienie Klientów(negatywne) doskonale obrazują kierunek w którym podążała firma. Reasumując mydlenie oczu, sukcesywne pozbywanie się pracowników, brak zaufania. Gwarantuje że każda osoba Która skończyła współpracę z Nonna&sons nie napisze nic miłego.
Ten co zna NaS od podstawy 2012-01-31 18:44:13
ja tylko mogę przytaknąć do tego co zostało już tu napisane. Kiedyś wierzyłem, że to co tam robię ma sens, że jest rozwój, a więc i inwestycja w siebie, tak to jest właśnie ta BAJKA, którą nam wpajano lata temu. Ludzie, którzy tam kiedyś pracowali, tworzyli tą firmę, rozwijali ją, a później całe to doświadczenie kazano porzucić na rzecz jakiś śmiesznych SZTUCZNYCH ZASAD OBSŁUGI KLIENTA. Panie [usunięte przez moderatora]- mistrzem świata w sprzedaży to ja byłem zanim zatrudniliście PROMETEUS'a - później to już była tylko próba, przerobienia mnie, moich kolegów i koleżanek na manekiny ze sztucznym uśmiechem skierowanym w stronę Klienta. ZABRONIŁ Nam pan konstruktywnie krytykować i to był gwóźdź do trumny dla Nonna&Sons Sp. Z o.o. --- ale dziękuję, kiedyś będę wiedział, jak nie prowadzić własnej firmy.
Zostaw swoją opinię o Nonna & Sons Sp. z o.o. Sp.k.. - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nonna & Sons Sp. z o.o. Sp.k..