Opinie o Grynkiewicz Katarzyna Future-Sport w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grynkiewicz Katarzyna Future-Sport. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grynkiewicz Katarzyna Future-Sport o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grynkiewicz Katarzyna Future-Sport w Bielsko-Biała

teresa Nowy wpis

Teraz to ja się zastanawiam @gsin czy oni jeszcze w ogóle funkcjonują bo w Internecie za bardzo nie ma informacji a i tutaj ostatni komentarz z 2013 ktoś coś wie?

Animator Nowy wpis
@teresa

Ja Tu Pracuje od 2012 Ale Długo Sie Nie zgłaszałemm

Anonim Nowy wpis

Aa ja uważam, że wasze wypowiedzi są bardzo przesadzone a co najważniejsze składają się w większości z kłamstw i oszczerstw. Dla mnie Ci Państwo jako szefostwo są bardzo konkretni i uczciwi. Takie (usunięte przez administratora) plotkary, których najwyższym priorytetem jest aby obrobić komuś (usunięte przez administratora) z każdej strony mogą wypisywać takie rzeczy. To ja ostrzegam pracodawców przed takimi pracownikami, których największą ambicją jest stać za ladą w sklepie i nic nie robić. GRATULUJĘ. A najlepsze jest to, że jak komuś się nie uda to odrazu trzeba go wbić w ziemię. Miejmy nadzieję, że to do was wróci

zadowolona Nowy wpis

jestem w szoku, ale to bylo kiedyś do przewidzenia,chytry traci dwa razy, a to co dajesz zawsze do Ciebie wróci ... tylko ze zdwojona siłą skończył się (usunięte przez administratora) brawo!! dziewczyny trzymajcie się to my jestesmy teraz górą a (usunięte przez administratora) stracili wszystko łącznie z dobrym imieniem !!!

abc.

witam pare lat temu też pracowałysmy(usunięte przez administratora)pare lat było super do puki byli ludzie ale jak się zmniejszył ruch to też była obraza na pracownice.JAK CHCIAŁYSMY urlop to najpierw musiałyśmy znalez sobie zastępstwo i pewnego dnia po takim wypoczynku dostałyśmy wypowiedzenia.Doszły nas słuchy ze BYŁYŚMY ZA STARE I MAŁO WYDAJNE.(usunięte przez administratora)nawet w porządku można z nią porozmawiać i czsami było mi jej żal że nie ma swojego zdania(usunięte przez administratora)ie liczył się nigdy z nikim!!!!LOS NIE RYCHLIWY ALE SPRAWIEDLIWY.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Grynkiewicz Katarzyna Future-Sport? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
pracownica

tak jak pozostale osoby przestrzegam przed tą firmą i szefostwem...sytuacja dla nas pracowników jest dość(usunięte przez administratora) niczym sie nieprzejmują ze tyle osób zostawili bez wynagrodzen i dokumentów tak z dnia na dzień...jak zwykle potraktowali nas jak ... a szkoda gadać i lepiej ich unikać...

życzliwa

Hmm do dnia dzisiejszego pamiętam te słowa : „ dziewczynki nic się nie martwcie my nadal walczmy „ . Już wtedy wszystkie powinnyśmy uciekać bo(usunięte przez administratora)ż dobrze wiedziało co się dzieje . A my wierne pracownice zostałyśmy do końca i Co nam pozostało …? Walczenie o swoje pieniążki, świadectwa pracy a zwłaszcza Święty Spokój od tej firmy !! Przestrzegam Wszystkich przed firma Future Sport

prawie pracownik

jak tak czytam i slysze "na miescie" co to sie porobilo, to jestem bardzo wdzieczny losowi, ze jednak(usunięte przez administratora)nie ostatecznie nie przyjal do pracy...choc dosc dlugo tego zalowalem kilka m-cy temu.. tak z czystej ciekawosci, ktos moze rozjasnic mi obraz jak to sie stalo, ze nagle zamykaja wszystkie sklepy, badz co badz, ale chyba dosc dobrze prosperujace i w 1 chwili atmosfera robi sie tak gesta? i nie wiecie moze co z lokalami w centrach? ktos to przejal? wroca sklepy pod szyldami nike i adidas? z gory dzieki za odp i powodzenia zycze!

Pracodawca juz teoretycznie nie funkcjonuje, przynajmniej nie prowadzi sklepów sportowych renomowanych firm, z powodu kłopotów finansowych. Firma potraktowała wszystkich swoich pracowników bez wyjątku jak zawsze czyli bez tłumaczeń, z góry i najlepiej "dajcie wy nam wszystkim spokój" wywalając wszystkich na bruk, bez wypowiedzeń, wypłacenia wynagrodzenia miesięcznego oraz za okres wypowiedzenia, odpraw, ekwiwalentu za urlop itp. Urocza dwójka pracodawców, bo pełnomocnikiem właścicielki był szanowny małżonek "uroczej" pani, zaszyła sie w swoim klubie, ponoć renomowanym w mieście, pod czujnym okiem swoich klubowych pracowników spławiają wszystkich byłych pracowników, którzy próbują sie dowiedziec czegokolwiek o swoich dokumentach, które powinni otrzymać w momencie zamknięcia/likwidacji miejsc pracy. Wyżej wymienieni pracodawcy wciąż zatrudniają ludzi jednak strzeżcie się...pewnie jak wszystkich Waszych kolegów z firmy bliźniaczej "rąbią" na stawkach, i unikają trudnych pytań...a wymagań mają wiele, ubierając w piękne słówka podnoszą prestiż miejsca w którym pracujecie...nie dajcie sie omamić...to praca jak każda, gdzie powinno się pracowników traktować z szacunkiem co nigdy w tej firmie zwłaszcza przez szefa nie ma/miało zastosowania. Żadna z osob prowadzących tą firmę nie ma kompetencji i umiejetnosci do prowadzenia działalnosci, co widac w momencie wydawania polecen przez szefową, które są sprzeczne z poleceniami szefa...jednak kto za to obrywa jak zwykle pracownicy. Stanowczo nie polecam pracodawcy unikajcie takich firm jak moja...

Zostaw merytoryczną opinię o Grynkiewicz Katarzyna Future-Sport - Bielsko-Biała

Grynkiewicz Katarzyna Future-Sport
1.9/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Mikołaja Reja 18
    43-300 Bielsko-Biała