Opinie o Dariusz Salamon Salamon Stolarka w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dariusz Salamon Salamon Stolarka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dariusz Salamon Salamon Stolarka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dariusz Salamon Salamon Stolarka w Oleśnica

Maja Nowy wpis

To właśnie tutaj znalazłam najlepsze panele na podłogi do swojego mieszkania.

Nicky Nowy wpis

Jak dla mnie naprawdę dobrze zaopatrzony sklep z mega profesjonalną obsługą.

Ludmiła Nowy wpis

Dorwałam tutaj naprawdę super jakościowo drzwi w naprawdę przystępnej cenie!

Kamil Nowy wpis

Dobre miejsce, jeśli człowiek chce kupić naprawdę dobre drzwi czy panele do domu.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Dariusz Salamon Salamon Stolarka? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Stefan

Super sklep z dobrymi jakościowo produktami.

Witek

Zakupy tutaj takich elementów jak np. drzwi zawsze jest doskonałym pomysłem.

Wacław

Produkty naprawdę niczego sobie

JAnka

Naprawdę duży i ciekawy wybór drzwi do mieszkania, polecam.

Eric

Kupiłem tutaj panele i drzwi do nowego mieszkania i jestem naprawdę zadowolony

Anita

Długo szukałam odpowiednich drzwi do swojego mieszkania i dopiero tutaj znalazłam coś co mi odpowiadało w 100%!

Emil

Firma pod każdym względem jak najbardziej ok

Edward

Ludzie którzy zdecydowanie pracują tam gdzie powinni, zawsze można na nich polegać przy wyborze elementów do domu!

Nikodem

Już od pierwszego kontaktu widać, że pracują tutaj prawdziwi profesjonaliści, którzy świetnie doradzą w każdej kwestii!

Kamil

Polecam, szybka i naprawdę fachowa obsługa złożonych zamówień

Ludwik

Bardzo zaopatrzony sklep, super obsługa i szybka realizacja każdego zamówienia, a kontakt w 100% bezproblemowy.

Kacper

Skorzystałem z ich usług i muszę przyznać jedno - lepiej trafić nie mogłem, doradztwo na najwyższym poziomie a i ceny są bardzo atrakcyjne.

Jacek
@Kacper

Dobrze, że tak chwalisz bo pewnie przysporzysz im więcej klientów. Ceny atrakcyjne ale niższe niż u konkurencji? Napiszesz?

Krzysztof

Super z obsługa z którą zawsze da się dogadać, zawsze z przyjemnością tutaj kupuje kolejne produkty

Edyta

Kupując tutaj zawsze jestem bardzo zadowolona, cena adekwatna do jakości produktów.

Sylwia

Mają naprawdę bogaty asortyment w rewelacyjnych cenach!

Krzysztof

Zawsze robią co tylko w ich mocy, aby klient wyszedł od nich zadowolony z zakupów.

Zostaw merytoryczną opinię o Dariusz Salamon Salamon Stolarka - Oleśnica

• Jak się pracuje w Dariusz Salamon Salamon Stolarka?

Zobacz opinie na temat firmy Dariusz Salamon Salamon Stolarka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dariusz Salamon Salamon Stolarka?

Dariusz Salamon Salamon Stolarka
4.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Wały Jagiellońskie 24A
    56-400 Oleśnica