Bravo SpZoo sklep Reebok Adidas

Wrocław

Opinie o Bravo SpZoo sklep Reebok Adidas

uwaga!!!!!!!!!!!!!! 2009-07-01 10:52:20
Witam
ODRADZAM PRACE W SKLEPIE REEBOK W CH MARINO!!!!!!!!!!!!!!
KIEROWNICTWO TRAKTUJE CIE JAK JAKIEś POPYCHADłO!!! NIE DAJ SIę ZWIEść NA POCZATKU MIłYMI SłóWKAMI żE JEST TAKA SUPER ATMOSFERA W PRACY NIC BARDZIEJ MYLNEGO OBGADUJą CIę NAPRAWDE OMIJAJ TEN SKLEP Z DALEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ktos 2009-11-08 21:23:14
Straszny sklep!!!! Jak macie kupowac buty to nie w tym [usunięte przez moderatora]!!!!
Obsluga na poczatku ok ale jak idziesz z reklamacja to jestes nikt totalne dno!!! Nie uwzgledniaja reklamacji ale buty naprawiaja bez wiedzy klienta!!! Tak aby pozniej nie isc do swojego rzeczoznawcy bo juz sila rzeczy nie ma z czym... Prosisz aby jakiekolwiek odpowiedzi byly wysylane listownie to jest odmowa. Opieraja sie prawem slowami a jak klient prosi "prosze to na pismie" jest odmowa. KPINA..
A pracownicy nizszego rzedu widza klienta ktory reklamuje art. to jest poploch jakby wiedzieli jaki bedzie final czyli przy wyjsciu ze sklepu "smiech".
trosia 2016-04-24 18:38:47
mhm, z tego co wiem to tak i we wroclawiu ma "spore branie" :D
Zostaw swoją opinię o Bravo SpZoo sklep Reebok Adidas - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bravo SpZoo sklep Reebok Adidas