ASADENA FURNITURE Sp z.o.o.

Stare Bojanowo

Opinie o ASADENA FURNITURE Sp z.o.o.

malumalo 2011-12-12 21:58:20
Witam,

zgadzam się z poprzednią opinią. Jedna z niewielu firm, gdzie pracownik czuje się doceniony... Stosunek do pracownika całkiem ok, na wypłaty nie można narzekać:) polecam każdemu:))
basia 2011-12-12 22:05:40
Zgadzam się- w Asadenie (Furniture) pracuje się bardzo, bardzo dobrze:)
minaj 2012-02-10 16:30:12
wypłaty nie w terminie i bardzo skompe, brak szacunku ludzi z góry do pracowników, strasznie nerwowo ... takie są realia asadeny...
WASD 2012-04-20 22:06:49
Asadena Furniture to dawniej Asadena Sp zo.o. co zbankrutowała i nie wypłacała pensji pracownikom.... jak można pisac o tej firmie ze płaca i praca spoko.... Ktoś chyba nie wie o czym pisze albo jest od właściciela...
ren 2012-08-17 19:53:56
Asadena jest w upadłości, a Asadena Furniture to zupełnie inna firma, która wykupiła czesc długu. I płaci na czas i to całkiem nieźle.
hhh 2013-08-21 14:10:04
Zgadza się - i wcale nie jest źle. Przynajmniej nie zabierają człowiekowi pieniędzy jak w innych firmach za jakieś głupie kary.
2013-09-02 09:46:35
ja pracowalam w asadenie prawie 10 lat w smiglu i przezylam tam cudowne lata nawet ten pozar co niestety zniszczyl wszystko w jeden dzien pierwsi wlasciciele asadeny byli naprawde spoko praca super wyplaty na czas ale niestety jak sie stalo tak sie stalo niema a teraz jest inna asadena i inni ludzie i inni wlasciciele
ktoś 2013-11-05 16:32:01
MASAKRA !
xxxxxxx 2013-11-27 19:04:53
Masakra to za mało to armagedon tylko z daleka od nich
Tap 2013-12-05 00:30:42
A ja bardzo chwalę sobie pracę w tej firmie. Wypłaty w terminie, stosunkowo wysokie - atmosfera ok. No i rak sobie w pracy nie trzeba urywac. Polecam
Były pracownik 2013-12-24 20:30:06
Ludzie na halach są ok, ale "Pani dyrektor" To osoba (usunięte przez administratora)nieodpowiedni osoba na nieodpowiednim stanowisku. Dalej się nie rozpisuje bo napisze coś nieodpowiedniego. Nie polecam.
Były pracownik 2013-12-24 20:35:05
A jeśli chodzi o zarobki, to jest żart. Tapicer zarabia 9-10 zł na godz. a reszta jeszcze mniej. to są te dobre zarobki jak pisze jakiś oszołom od Pani Dyrektor lub ona sama powyżej. Kpina Pani (usunięte przez administratora).
DNO! 2014-01-20 12:41:50
ja bym nawet to firma nie nazwał , jesli gora nie bedzie zmieniona albo czegos nie zrobia dla dobra pracownikow chodzi mi o szacunek wyplaty itd , to predzej czy pozniej to o asadenie mozna bedzie tylko poczytac w internecie jaka to byla dobra firma smiech
pracownik 2014-01-23 20:55:44
do najniższej krajowej trzeba dorabiać w soboty
tadek 2014-01-31 19:23:17
Ale bzdury!! Pracuję tam jako tapicer i nie zarabiam 9 zł. W firmie jest akord i jak ktoś tylko chce to ok. 13 sobie wypracuje. A jak się niektorym nie chce to mają mniej. Długo wcześniej pracowałem w innej firmie i nie mam zamiaru na panią dyrektor narzekać ani na innych. Ale jak widać kogoś mocno boli, że został byłym pracownikiem.
Władek 2014-02-17 17:21:44
Tadek jak tak dobrze to wklej skan swojej kartki od wypłaty. Proste!!!
p.Dyrektor A 2014-03-19 12:24:40
A ja zapraszam do pracy w moim obozie, ale przyjdźcie na próbę ,bo po jakimś czasie wrócicie do starej firmy po kolanach.
mm 2014-11-29 21:16:48
w tej firmie bardzo sie poprawiło.
rrrr 2014-12-29 12:18:24
nawet w swieta pani dyrektor nie miala czasu przyjechac do firmy i złozyc zyczenia pracownikom,widac teraz ze pracownik nic sie nie liczy byle kasa wpływała na konto firmowe a pracownika miec w du........!!
asystent p. Dyrektor 2015-09-01 00:43:02
W Asadence się już nie płaci, a pani Dyrektor jak nie miała, tak nie ma szacunku dla pracowników. W ogóle ona jest tam, bo jej facet jest właścicielem, tak to by nikt kogoś takiego nie zatrudnił.
OLA K. 2015-11-30 18:57:09
WITAM MAM JEDNO PYTANIE KTO ZATRUDNIL NA STANOWISKU PANIA BENIE KTORA UCIEKLA Z LEOPOLU DO ASADENY A WCZESNIEJ Z JAKIEGOS SKLEPU DO LEOPOLU ITD ?

ONA NIE MA POJECIA NA TEMAT TEGO CO WYMAGA OD PRACOWNIKOW JA TU SZYJE KTORYS ROK I USZY MI WIEDNA A PO POLUDNIU TO WIECEJ CZASU NA FAJCE SPEDZA JAK NA HALI WIELKA MI BRYGADZISTKA
alina 2016-06-19 21:58:28
@damianko - z tego co widzimy firma zatrudnia nowe osoby, bo rośnie. nie wiem czy przychodzą z ogłoszenia czy same, ale są. A jeśli chodzi o samą to poprawiło się bardzo - kasa OK, coraz nowsze sprzęty i dużo lepszy klimat. Ja tam nie narzekam i innym też polecam.
Ewa 2016-08-30 22:08:51
Do pracy szukają napewno, bo nawet ostatnio już nas pytali czy nie ma znajomych chętnych. Na tapicernię to chyba tapicerów i też do nauki. Nie wiem jak się zgłosić, ale chyba najlepiej przynieść podanie do firmy albo wysłać. Ja tam pracę polecam. Wypłaty na czas i wysokie w porównaniu do innych firm. Sposób pracy też lepszy niż przy akordach w innych firmach. I dyrektorka nie jest wcale zła - roboty dla wszystkich w firmie jest i nowych ludzi szukają, pieniądze z tego mamy czas, maszyny lepsze poustawiali i akrodów nie obcieli i jak trzeba to i człowiekowi ona pomoże. I ładne meble powymyślała i się sprzedają więc jest dobrze.
e 2016-08-31 20:55:33
@Ewa no ale w jaki spososb szukają spoko nie pojaiwly się od nich żadne oferty pracy? przynjamiej tutaj na gowork a przecież tutaj zawsze te aktualne się pojawiają pawda? no chyba ze po prostu gdzie indziej trzeba będzie tego poszukwac no ju sam nie wiem
mysia 2016-11-03 13:03:17
Ja tam ofertę niedawno znalazłam na elce. Do pracy mnie przyjęli - podanie przywiozłam sama. Pracuję krótko, ale mogę jak na razie napisać, że to jeden z najlepszych w naszym regionie. Nawet na początku dziwnie się czułam w takiej atmosferze, a nie w czymś co przypomina [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Polecam. A do e - najlepiej przywieź swoje podanie - z tego co widzę to oni biorą ludzi, którzy chcą pracować - a pracy jest dużo.
Zawiedziony 2016-11-13 22:36:44
Firma godna pożałowania zatrudnia ludzi niedaje umowy a co naj gorsze to pieniędzy za przepracowany czas niema nie polecam brak jakiego kolwiek kontaktu inspekcja pracy by tam musiała się zjawić tak bez zapowiedzi ludzie piszą komentarze ze jest dobrzeczą ja bym tego tak niopisal
bociek 2016-11-14 21:34:20
Kolejny obrazony bo sie nie nadal do roboty. Ja tam mam umowe o prace inni chlpacy na moim dziel terz. Pienondze sa w terminie. I nowi przychodzom i czesc zostaje a czesc idzie bo sie do nie zna i do roboty nie nadaje a potem obrarzeni ze im umowy po okresie probnym nie chcom przedluzyc i gupoty piszom. Co dobrzy szybciej dostajom normalna umowe a nie probna. Firma otwarta codzien od 6 rano do 22 to chyba kontakt jest.
Zostaw swoją opinię o ASADENA FURNITURE Sp z.o.o. - Stare Bojanowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASADENA FURNITURE Sp z.o.o.