NARZĘDZIOMIS

Rzeszów

Opinie o NARZĘDZIOMIS

Krzysztoff 2011-02-13 02:56:07
Przyjemna by była gdyby nie to, że nie ma wypłat to po pierwsze...Ciekawy też jest sposób "pracy" która często kończy się na pomysłach a nie konkretnych działaniach a Ty Szymon ciekawe skąd masz taką opinię?????????????
św. mikołaj 2013-09-02 16:56:42
Jak się coś umie to się pracuje i zarabia za umiejętność włączenie komputera i monitora nikt nie płaci.
2013-09-02 17:05:12
Jak się coś umie to się pracuje i zarabia. Za umiejętność "włączenie komputera i monitora" nikt nie płaci.
Piter_Poter 2015-11-23 13:14:10
Nie polecam. Firma ma poważny problem z płynnością finansową. Właściciel chciałby coś zrobić a nie może...bo środki, które powinien przeznaczyć na inwestycje i rozwój poszły na "przelew". Co gorsze - brakuje kasy na wypłaty. Mierny - za chęci.
gość 2015-12-07 10:04:11
W tej firmie nic się nie zmienia OD LAT. Co wpłynie za towary, od razu idzie na zakup następnych i długi w firmach, w których się zaopatruje w narzędzia do dalszej odsprzedaży. Na wypłaty dla pracowników niestety notorycznie brak. Rotacja jest olbrzymia, bo ludzie mają dość pracowania w ramach wolontariatu. A jak jeden odchodzi, to od razu ogłoszenie dla następnego jelenia. Szkoda czasu, nerwów i własnych pieniędzy, które musisz zainwestować chociażby w bilety...Nie polecam.
cvhjm 2016-04-21 19:10:55
@hasanek to że firma płąci pracownikom to bardzo dobrze, tak powinno być, ale nie zapominaj że jak mówimy o płynności finansowej to pojęcie bardzo ogólne, np. chodzi o płatności takze kontrahentom, itp.
Zostaw swoją opinię o NARZĘDZIOMIS - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NARZĘDZIOMIS