PRIME CHAMP w HOLANDI

Horst

Opinie o PRIME CHAMP w HOLANDI

dora 2009-12-12 17:34:15
Pracowałam w PRIME CHAMP na METERIKU to czysty wyzysk ludzi pracuje się po 15 godzin dziennie od 6 rana do 23.Te zarobki co obiecuje pośrednik (500-2000euro) to bujda byle tylko zwerbować tanią siłę roboczą.W tej firmie trzeba zapomnieć o godności
Dziewczyna 2013-04-09 18:58:37
Tragedia ludzie nie bierzcie się nawet tam oszuści nawet za busa w jedną stronę 2 razy ściągają
Dziewczyna 12 2013-04-09 19:20:17
Praca po 12 godzin stały nadzór 30kg / na godz pieczarek trzeba nazbierac a nie to odsyłają do domu tzw "dzikie zjazdy " choć umowę masz popisana na dłuższy okres obiady fatalne warunki mieszkania też fatalne za 7.50€ powinno być coś lepszego ;-) ! Nie polecam ;-) na wypłatach też oszukują ! [usunięte przez moderatora] polaków !
dudka 2016-04-20 20:42:57
oni dalej się zajmują produkcją pieczarek za grtanicą? słyszałam żen jakieś afery się działy, wiecie coś?
Zostaw swoją opinię o PRIME CHAMP w HOLANDI - Horst
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRIME CHAMP w HOLANDI