ENVIPRO Sp. z o.o.

Opole

Opinie o ENVIPRO Sp. z o.o.

wiem wszystko 2014-08-07 22:32
Panie administratorze, lepiej nie komentować. Szkoda każdego zdania...
był pracownik 2016-02-09 23:40
Może praca komuś odpowiada, ale zachowanie dyrekcji napewno nie :D Ile osób oszukali na pieniądze za nadgodziny, albo za zrobienie belek BB ?
rulek 2016-03-12 08:26
Powiem tak ze kiedys tam pracowałem i nie jest zle jak sie czlowiek przyzwyczai ale jak wszedzie jest jakis minus tej pracy a minusem jest czlowiek ktory pracuje na hali jest zwyklym robolem a goni ludzi,obraża,wyzywa i kazdy ma go dosc mowa o chlopaku ktory pozw3ala sobie na to a jest zwyklym pracownikiem z ktorego wszysscvy sie smieja bo wali popisuwe przed dyrekcja a i tak maja go za nic moewa o panu K jak ktos tam pracowala to wie o kogo chodzi kierownik samozwanczy
Nick 2016-09-05 14:00
Praca w Envipro jest dla ludzi chcących pracować i tyle w temacie
lisek 2016-09-05 17:26
Hej, a wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, bo dbają o dobre zatrudnienie
Neutralny 2017-06-08 18:38
Witam wszystkich. W chwili obecnej pracuję w Envipro i jak w większości firm ma słabe i mocne strony. Zawsze łatwiej jest krytykować niż chwalić więc każdy może dopisać sobie resztę. Pieniądze nie są złe choć zawsze można lepiej, warunki każdy wie zależy gdzie się pracuje i z kim. Tak jak wszędzie czasami trzeba się spocić.
ddsnsdflf 2017-08-10 08:26
Dlaczego usuwacie posty?
Zostaw swoją opinię o ENVIPRO Sp. z o.o. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENVIPRO Sp. z o.o.