Basenland S.C

Opole

Opinie o Basenland S.C

juwira 2013-06-23 23:46:46
Witam, proszę o kontakt w sprawie pracy u tego pana.
Proszę o kontakt na adres mailowy: juwira21@o2.pl.

Bardzo dziękuję za jakiekolwiek informacje.

Pozdrawiam.
Pracownik 2013-07-03 10:59:28
Ludzie jeśli jesteście ambitni i chcecie pracować to jak najbardziej idźcie do pracy u Pana(usunięte przez administratora) Jest to człowiek o złotym sercu!! i taką wyrozumiałość jaką on ma dla swoich pracowników... nie spotkałem się z tym nigdzie indziej!! Bardzo mi pomógł kiedy miałem problemy w życiu prywatnym i nie dam złego słowa na niego powiedzieć, a narzekają niestety Ci którzy do tej pracy się nie nadają, nie mają ambicji i do pracy przychodzą sobie posiedzieć... Kary finansowe? jeśli już ktoś jakąś dostał to za rażące narażenie firmy na koszty.. o tym, że kierowcy kradną pieniądze przywożone od klientów, że towary giną z magazynu, że każdy ma w dupie to już nikt nie ma ochoty wspomnieć? a z czyjej kieszeni na to wszystko indzie jak nie z kieszeni szefa firmy? pracownik patrzy tylko na czubek własnego nosa , a to co się dzieje czasem w tej firmie z winy pracowników przechodzi ludzkie pojęcie i to pracownicy już nie raz doprowadzili szefa na skraj wytrzymałości!! i nie dziwię się , że czasem podniecie głos bo po dobroci jak się stara to...jakby mówił do ściany! Jedyne czego w tej firmie się wymaga to zaangażowanie w pracę, lojalność, odpowiedzialność i umiejętność przyznania się do winy jesli się coś za przeproszeniem spierd.... a z tym niestety ciężko..tylko, że pracownicy którzy potrafili się do winy przyznać nigdy nie zostali ukarani, zwolnieni czy coś w tym rodzaju! Bo najgorsza prawda jest lepsza niż kłamstwo! Tak więc jak się komuś praca nie podoba...droga wolna tylko jakoś nikt nie chce sam odejść, ciekawe dlaczego... skoro jest tak źle?
Serdecznie polecam pracę w każdej z tych firm ludziom chcącym pracować i mającym w sobie ambicję a nie tylko roszczeniowe podejście do życia, że wszystko im się należy.
Mario 2013-09-27 10:35:32
Pracowalem jako kierowca.
Pan (usunięte przez administratora)jest szefem naprawdę wyrozumiałym. Szanuje WSZYSTKICH pracowników. Nieważne na jakim stanowisku. Owszem trzeba pracować, ale jak ktoś to docenia to pracuje się lepiej
pytacz 2013-12-13 15:39:39
A jak tam zarobki w tej firmie ?
Były Pracownik 2014-03-05 23:21:50
Zarobki są naprawdę przyzwoite, mimo że na pierwszy rzut oka może się wydawać, że nie jest kolorowo. Fakt faktem - podstawa jest znikoma - ok. 1500zł, ale w rzeczywistości zarabia się dzięki prowizji o wiele więcej, podczas sezonu można zarobić nawet do dobrych kilku tysięcy złotych, nie ma ograniczeń, bo wszystko zależy od ilości sprzedanych basenów. Ja polecam tą firmę. Pracowało mi się bardzo dobrze, fajna atmosfera, w porządku współpracownicy, szef z którym zawsze można się dogadać. Gdyby życie nie zmusiło mnie do wyjazdu, pewnie bym tam dalej pracował, bo naprawdę nie było na co narzekać, pracowałem w wielu firmach, ale tą wspominam najlepiej. No wyjątkiem może być drugi szef (D.), który ma nieco nierówno pod sufitem, jest cholerykiem i każe wprowadzać w życie nawet swoje najgłupsze pomysły, przy okazji jest właścicielem firmy Starpool - jest to jedyny minus pracy w tej firmie.
Niko 2015-03-03 15:03:04
Ja tam pracowałem i nie polecam nikomu tam pracy,zarobki 1tys.zl brutto to jest godna zapłata?Szef nie jest wcale dobry,tylko lizus ma dobrze.Śniadanie jezeli chcesz zjesc to w aucie podczas jazdy.NIE POLECAM TEJ PRACY!!!
xxx 2015-09-29 16:24:19
w sumie mnie to ciekawi jak ta branża, a konkretnie ta firma sikę trzyma w Polsce, bo jak mi się wydaje to budowa tego typu basenów w Polsce jeszcze chyba jest synonimem luksusu i ciekawe czy jest na to popyt. nastomiast budowanie basenów chyba nie jest ciężką pracą, tylko żeby pieniądze były dobre to
klefio 2016-04-18 22:33:13
piszesz, że budowanie basenów chyba nie jest ciężką pracą, tylko żeby pieniądze były dobre to już na pewno by się wszytsko zgadzało, no ale tez nie zapominaj, ze do tego potrzeba specjlaistów jednak..
Zostaw swoją opinię o Basenland S.C - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Basenland S.C