Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Basenland S.C

Pracowałeś w firmie Basenland S.C i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2011-01-24 18:13:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Opowiedz o własnych przeżyciach z tą firmą. Pracowałeś w spółce Basenland S.C. (Opole )? A może non stop tam pracujesz? Obecna sytuacja na rynku roboty nie jest lekka. A jak przedstawia się w tej firmie? Od kiedy jesteś tam zatrudnionysię tam zatrudniasz ? Czy można tam dobrze zarobić?
zdjecie uzytkownika
juwira - 2013-06-23 23:46:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, proszę o kontakt w sprawie pracy u tego pana.
Proszę o kontakt na adres mailowy: juwira21@o2.pl.

Bardzo dziękuję za jakiekolwiek informacje.

Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
Pracownik - 2013-07-03 10:59:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ludzie jeśli jesteście ambitni i chcecie pracować to jak najbardziej idźcie do pracy u Pana(usunięte przez administratora) Jest to człowiek o złotym sercu!! i taką wyrozumiałość jaką on ma dla swoich pracowników... nie spotkałem się z tym nigdzie indziej!! Bardzo mi pomógł kiedy miałem problemy w życiu prywatnym i nie dam złego słowa na niego powiedzieć, a narzekają niestety Ci którzy do tej pracy się nie nadają, nie mają ambicji i do pracy przychodzą sobie posiedzieć... Kary finansowe? jeśli już ktoś jakąś dostał to za rażące narażenie firmy na koszty.. o tym, że kierowcy kradną pieniądze przywożone od klientów, że towary giną z magazynu, że każdy ma w dupie to już nikt nie ma ochoty wspomnieć? a z czyjej kieszeni na to wszystko indzie jak nie z kieszeni szefa firmy? pracownik patrzy tylko na czubek własnego nosa , a to co się dzieje czasem w tej firmie z winy pracowników przechodzi ludzkie pojęcie i to pracownicy już nie raz doprowadzili szefa na skraj wytrzymałości!! i nie dziwię się , że czasem podniecie głos bo po dobroci jak się stara to...jakby mówił do ściany! Jedyne czego w tej firmie się wymaga to zaangażowanie w pracę, lojalność, odpowiedzialność i umiejętność przyznania się do winy jesli się coś za przeproszeniem spierd.... a z tym niestety ciężko..tylko, że pracownicy którzy potrafili się do winy przyznać nigdy nie zostali ukarani, zwolnieni czy coś w tym rodzaju! Bo najgorsza prawda jest lepsza niż kłamstwo! Tak więc jak się komuś praca nie podoba...droga wolna tylko jakoś nikt nie chce sam odejść, ciekawe dlaczego... skoro jest tak źle?
Serdecznie polecam pracę w każdej z tych firm ludziom chcącym pracować i mającym w sobie ambicję a nie tylko roszczeniowe podejście do życia, że wszystko im się należy.
zdjecie uzytkownika
Mario - 2013-09-27 10:35:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracowalem jako kierowca.
Pan (usunięte przez administratora)jest szefem naprawdę wyrozumiałym. Szanuje WSZYSTKICH pracowników. Nieważne na jakim stanowisku. Owszem trzeba pracować, ale jak ktoś to docenia to pracuje się lepiej
zdjecie uzytkownika
pytacz - 2013-12-13 15:39:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A jak tam zarobki w tej firmie ?
zdjecie uzytkownika
Były Pracownik - 2014-03-05 23:21:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zarobki są naprawdę przyzwoite, mimo że na pierwszy rzut oka może się wydawać, że nie jest kolorowo. Fakt faktem - podstawa jest znikoma - ok. 1500zł, ale w rzeczywistości zarabia się dzięki prowizji o wiele więcej, podczas sezonu można zarobić nawet do dobrych kilku tysięcy złotych, nie ma ograniczeń, bo wszystko zależy od ilości sprzedanych basenów. Ja polecam tą firmę. Pracowało mi się bardzo dobrze, fajna atmosfera, w porządku współpracownicy, szef z którym zawsze można się dogadać. Gdyby życie nie zmusiło mnie do wyjazdu, pewnie bym tam dalej pracował, bo naprawdę nie było na co narzekać, pracowałem w wielu firmach, ale tą wspominam najlepiej. No wyjątkiem może być drugi szef (D.), który ma nieco nierówno pod sufitem, jest cholerykiem i każe wprowadzać w życie nawet swoje najgłupsze pomysły, przy okazji jest właścicielem firmy Starpool - jest to jedyny minus pracy w tej firmie.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Basenland S.C

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Basenland S.C?
Zadaj pytanie
x