Opinie o Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. w Warszawa

Czym w Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Ja Jan Nowy wpis

Mimo że los Polfy od pewnego czasu jest przesądzony p. Miara Mirosław dość regularnie publikował Pigułkę , aż do 10 lipca tego roku. Tu rękopis się urywa. Potem zapewne była przerwa urlopowa. Czy ktoś mógłby w skrócie napisać co było dalej?

splinter

Ty się PREDATOR nie bój, my jeszcze żyjemy. A z tą deweloperka to nie pójdzie tak szybko. Po pierwsze ten budynek na rogu Karolkowej podobno jest zabytkowy. Może i coś w tym jest - piwnice jak lochy - byłem , widziałem. Trucizny tam może nie wykryją jak na działce po innej fabryce na Woli ale to jednak 200 lat historii - jak wyburzą i zaczną kopać nie wiadomo co tam znajdą.

AAA Nowy wpis

I nikt nie ponosił konsekwencji za takie czyny? Tak w ogóle skoro oddział został zamknięty to co się stało z pracownikami, przenieśli ich w inne miejsce?

lebensohl Nowy wpis

Kamil - ewidentnie pomyliłeś firmy. Chodziło Ci o Polfę Tarchomin ( Białołęka) a nie o Polfę Warszawa ( Karolkowa) i powinieneś to sam sprostować. Polfa Warszawa za pół roku kończy działalność. Mobbing w stosunku do osób które i tak zaraz muszą odejść byłby to skrajny idiotyzm a nawet działanie wręcz (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dietetyk
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A.?

Iza

Znaczy co się dzieje? Samo słowo może znaczyć wiele zachowań, bardzo by pomogło, gdybyś napisał, o co chodzi dokładniej. Słabo traktują tych, co tam pracują?

Kamil
@Iza

Ktoś powinien raz na zawsze rozwiązać sprawę(usunięte przez administratora) , i przenieść ich gdzie indziej

Dorota

Kto tu odpowiada ta właściwie za stany magazynowe itp? Jest zatrudniany jakiś konkretny logistyk czy kto się tym zajmuje? Pytam, bo jedna Pani pytała właśnie o jakiś lek i ciekawa jestem kto z braków na stanie jest z tego rozliczany. Jak płacą na tym stanowisku?

żeby en
@Dorota

Z tego co pisze w Pigułce p.Miara Polfa do końcu roku ma normalnie funkcjonować. To chyba lepiej zadzwonić pod numery podane na stronie internetowej a nie pytać tutaj.

Zuzanna
@żeby en

A to jakieś zmiany do końca roku w zarządzie czy ulepszenia, czemu ma normalnie funkcjonować? To teraz jak to wygląda? Pracownicy chwalą sobie pracę? Tacy np magazynierzy albo przedstawiciele handlowi?

Asia

Jak wygląda sprawa praktyk studenckich? Czy ktoś byłby w stanie opowiedzieć mi coś o nich, jak się na nie dostać, czy jest to trudne, czy potem same praktyki są satysfakcjonujące, itd? Bardzo proszę o pomoc

lipancrea

Obecnie jest brak na rynku leku lipancrea 16 000. Proszę o odpowiedź jak szybko nie będzie problemów z nabyciem tego leku. Pozdrawiam Teresa K.

arek

Czy ja o czymś nie wiem? Tyle osób pyta o umowę , czy to oznacza że likwidacja jest odwołana? A może po prostu mylicie Karolkowa z Tarchominem - to Warszawa i to Warszawa.

@arek

A czemu mieliby likwidować zakład? Ogłosili to już jakoś oficjalnie czy to jakas plotka?

Shkembi
@Helena

Helena , gdzie ty żyjesz? Przecież to bardzo głośna sprawa.

Dorota
@Shkembi

ostatecznie faktycznie odwołali czy nie, pytam bo nikt nie doprecyzował. wiadomo coś więcej na ten temat?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A.?

arek

Rozwiązanie umowy o pracę.

@arek

Czyli jest umowa o pracę? Ale czemu wspominasz o jej rozwiązywaniu? jakieś zwolnienia były ostatnio?

PREDATOR

Witajcie po latach kto przeżył?Pracowałem 20 lat w Wewnętrzną Służby Ochrony więc widziałem i słyszałem bardzo dużo!!! Praca za czasów Dyrektora Władysława Karasia było jak...u Pana Boga za piecem. Natomiast odkond przyszły rządy stronnictwa pruskiego PO, SLD, PSL założyli Polski Holding Farmaceutyczny i zabrali nam całe dolne biuro parter...więc praca wyglądała tak jak służba w Wermachcie III Rzeszy oraz wysyłka na Front wschodni kampania wrześniowa. Jak nie wytrzymałeś psychicznie to lina, pluton egzekucyjny lub kolaboracja z wrogiem PHF. Związki zawodowe OPZZ np. Tadek S. zmienny jak chorągiew w zależności gdzie silniej wieje natomist Solidarność Mirek M. trzymał się kursu raz wytyczonego do końca lecz pod koniec obrusł w piórka i stał się mniej dostępny. Teren fabryki kroją developerzy jak tort dla ziemi wartej krocie

B

pracowałam w Polfa Warszawa S.A w latach 2002-2006 jako Przedstawiciel Medyczny ,pracowało się świetnie ,cudowni ludzie zaangazowani pomocni ,super leki etc Szkoda ,że została sprzedana polfarmie ,

Iza
@B

A dużo się zmieniło, wiesz coś o tym? Może tylko „etykieta” uległa zmianie a praca taka sama albo podobna…?

Jaka atmosfera jest między działami w Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A.?

Atmosfera wsparcia i wspólnego dążenia do celu. Zgrany zespół siłą Polfy Warszawa.

Helena

Jak pracodawca dba o to żeby atmosfera była taka fajna? Macie jakieś integracje?

Jak jest z awansem w Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A.?

pietruszka

Zależy który dział. Produkcja - nie daj Bóg żebyś miał ambicje, mózg na miejscu i był uczciwy - po czasie na pewno podpadniesz w czymś starej gwardii (co ciekawe, wśród niej są też trzydziestoparolatkowie, co mnie na wejściu zszokowało) i zaczną się kłody. Jako świeżak słyszałam o takich akcjach od dnia pierwszego ale nie wierzyłam w nie - uważałam że osoby które się ze mną informacją dzieliły są zgorzkniałe życiowo, nieprzyszłościowe, niechętne do rozwoju i współpracy i zazdroszczą innym wypracowywania sukcesu. Wszystko się zmieniło po tym jak sama zaczęłam obrywać. Prawdopodobnie przestałam pasować jednej liderce tuż po tym jak zaczęłam się kolegować z jednym z jej minionków, so to speak (teraz se pomyślcie jak to wygląda ;)). A pozbywają się Ciebie w tak obleśny sposób, że szkoda gadać. A to tu ploteczka, a to tu podchodzą do Ciebie i się pytają co się dzieje że przestałeś zapitalać (trzyzmianówka w Polfie wyciska jak mało co, po rotacji nocno-popołudniowej w poniedziałek do domu wracasz na wewnętrznym GPSie chyba ;P), zaczynają się spotkania ustalające co się z Tobą dzieje, sugestie że być może do niczego się nie nadajesz, kolejne plotki dochodzące do Ciebie, nagle zaczynają Cię przerzucać ze zmiany na zmianę (i potrafią z dnia na dzień...), potem nagle Cię zaciągają na bok i dowiadujesz się o 425 przypadkach Twojego (usunięte przez administratora) up'u (które się po czasie wyjaśniają i się okazuje że to nie Twoje dzieło... no ale niesmak w zespole pozostał) i że nikt nie chce z Tobą pracować. W innych działach może aż tak źle nie jest, ale nie mogę się niestety wypowiedzieć na podstawie doświadczenia ale takiego nie posiadam. Na pewno wiem że laboranci są niedopłacani. Naprawdę, szukaj proszę innej firmy.

pietruszka

Także poza gwardią na awans z produkcji nie licz. Plus tam mają raczej "stacjonarne" stanowiska - w górę może się nie wespniesz, ale jak już się dostałeś, możesz w zasadzie (albo mogłeś... ) liczyć na te pół roku spokoju o ile niczego nie psujesz celowo. Słyszałam że na pomiarach mają się całkiem spoko, jak na Polfę.

Balcerzak
@pietruszka

Czytam to, ponieważ miałem isć do Polfy na produkcję ale musiałem zrezygnować z innych przyczyn, teraz pracuję w Wedlu - i dokładnie to samo, tylko w jeszcze gorszym wydaniu. Trochę załuje ze nie moglłem póść do Polfy, z Wedla myślę zrezygnowac pomimo pandemii, ponieważ nie da się tam dosłownie wytrzymać. Czy są u was aktualnie jakieś przyjęcia na produkcję ?

PTEDATOR
@pietruszka

Nic się nie zmieniło na produkcji robiłem jako mechanik potem WSO ochrona. Więc miałem przez 20 lat możliwość wnikania w działy Polfy Warszawa S.A i po latach stwierdzam wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ???? (usunięte przez administratora) Przez 200 lat całe pokolenia magistrów zwyklych ludzie pracy tworzyli dobro Polfy Warszawa S.A. Więc jak ktoś nie widzi się tam to szuka szczęścia i przygód w innej fabryce, których już nie ma POlitycy sprzedali. Też przeżyłem (usunięte przez administratora) i ściganie przed prywatyzacją tyle, że my musielibyśmy walcząc o przetrwanie i się ewakuować! ???? Teraz to już jest nowy właściciel i walka nie powinno być tylko normalna praca. Trzymajcie się i bądźcie sprytni oraz wytrwali. ????

mixx

Pracował ktoś w Polfie Warszawa przy ulicy Karolkowej na stanowisku Operatora Produkcji w Dziale Ampułkarni i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Czy w Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. występują paczki/bony świąteczne?

tak

Terner Jarząbek

Polfa Warszawa to dobra firma z wyrobioną marką. Praca w tej firmie sprawia ogromną radość i spełnienie zawodowych marzeń. Można zdobyć masę doświadczenia, serdeczność współpracowników oraz uzupełnić stan na koncie. Tak, Polfa Warszawa nie oszczędza na pracownikach. Premie motywacyjne, podwyżki, benefity... to normalna sprawa. Polecam wszystkim młodym, w średnim wieku oraz starszym, aplikowanie do tej firmy. Szczerze polecam, idźcie i pracujcie, zarabiajcie, miejcie satysfakcję z pełnionej misji, produkując leki ratujące ludziom życie.

Ochódzki
@Terner Jarząbek

Panie Jarząbek, takich głupot to nie słyszałem jak żyję. W Polfie może tak i było, kiedyś. Teraz polpharma obsadziła burakami wszystkie etaty kierownicze i koordynatorskie i chamy żądzą na salonach.

nick
@Ochódzki

potwierdzam, kierownictwo do wymiany, mało kompetentne, jak jest problem to nie potrafią podjąć decyzji, boja się. W wyniku ostatnich dni, kierownicy zafundowali sobie prace z domu, a reszta załogi do pracy w chaosie organizacyjnym.

Witold
@nick

Jak sam wiesz praca zdalna nie może być wykonywana na każdym stanowisku. Napisz na jakim poziomie jest obecnie wynagrodzenie i czy obowiązuje w firmie system premiowy? Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Witold

Pracuje w Polfie od dłuższego czasu. Co prawda sytuacja w czasie pandemii dużo się zmieniła w firmie ale takie rzeczy jak premia nadal są i to całkiem niezle. A Zarobki są dosyć dobre można powiedzieć, że w żadnej konkurencyjnej firmie nie dostaniesz takiego wynagrodzenia jak w Polfie. Pozdrawiam

Rezyser Barewicz
@Terner Jarząbek

Trener Jarząbek. I wszystko jasne :)

Obserwator

Bardzo porządną firma .

Irena

Witam ! Niezbędny jest mi lek Acenocumarol którego nigdzie w aptekach nie ma, proszę mi powiedzieć kiedy będzie w aptekach.Jestem rozłączona i bezradna ! Co będzie dalej , ratujcie mnie i innych .

Feliks

@Mati Dobra firma do tego dobry pracodawca , takie opinie można znaleźć i usłyszeć o firmie!!

Zostaw merytoryczną opinię o Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A.