IBM GSDC

Brno

Opinie o IBM GSDC

anonim 2009-06-16 11:12
Słowa kojarzące się z IBM GSDC (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
byly pracownik 2009-11-03 16:13
IBM GSDC w Brnie dal mi bardzo wiele jesli chodzi o zdobycie doswiadczenia i wiedzy.
Jak sie trafi do ciekawego projektu to jest to studnia bez dna z ktorej nic tylko czerpac wiedze.
Ale do czasu poniewaz pozniej robi sie w kolko to samo.
Ticket goni ticket. Malo uwagi zwraca sie na jakosc, liczy sie ilosc.
Praca dobra ma max 3 lata pozniej radze uciekac do firmy w ktorej mozna zarobic lepsze pieniadze.
Na stanowisku technicznym pensje po 2-3 latach oscyluja w okolicach 35-40k brutto ( 30% podatku).
Menadzerowie, porazka. Nie na darmo IBM rozwija sie w Idiots Became Manager
kordian 2016-09-28 16:20
Helpdesk usługi dostarczane przez BRNO też pozostawiają wiele do życzenia, jakość mizerna, to są typowe cechy serwisu IBMa globalnie, najgorszy jest z Indii i Południowej Afryki, trudno sie do nich dodzwonić i z nimi dogadać, bo oni ciągle świętują i olewają ibmowców w Europie, ale to nawet na koszyść, bo sprzyja dobrej okazji do przestoi w pracy z uzasadnieniem że Lotus lub aplikacja nie działa. Rozproszenie serwisu po delivery centers nie ma pozytywnego wpływu na jakość serwisu, ale i tak nikt się tym nie przejmuje bo ktoś musi dostarczać IT serwis, a najlepiej jak robi to producent softwaru
trtrrt 2016-09-29 18:01
@henard niestety wiesz o wydaje mi się ze ta oferta jest już nieaktulana po prostu aj wiem ze Twój wpis był w maju wstawinay zapewne to tez dlatego tak się dzieje ;p
Paak 2016-12-12 17:55
Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku Customer Service Representative z językiem polskim ?
. 2016-12-17 01:37
Na bardzo marne
Joanna 2017-04-03 14:30
Jesteś obecnie pracownikiem IBM GSDC? Podziel się swoimi doświadczeniami z pracy w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą teraz liczyć pracownicy?
Zostaw swoją opinię o IBM GSDC - Brno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IBM GSDC