SetCom

Bielsko-Biała

Opinie o SetCom

anonim 2009-06-16 11:14:17
Słowa kojarzące się z SetCom (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobry .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są pozytywnie nastawieni do otoczenia .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w SetCom :Swoboda Pracy
Najbardziej nie podobało mi się w SetCom :
ByłyPracownik 2009-08-20 15:33:13
Nie polecam, praca jest przykra i małopłatna, dokumentacja kadrowo-księgowa pozostawia wiele do życzenia, szef - bezwzględny dorobkiewicz, któremu brakuje kultury a i braki edukacyjne nie raz dają znać o sobie. Pracodawca umieszcza w gazetach, internecie ogłoszenia, zgodnie z którymi odbywają się przyjęcia do pracy w dziale handlowym, technicznym, nierzadko też szukają kurierów. Wszystko to jest bzdurą - praca w firmie setcom (Euroactiv) polega zawsze na tym samym - akwizycji. Pracownicy spotykają się rano około godziny 8:00 w biurze, piją kawę, robią meeting i wyjeżdżają w teren, zwykle do jakiejś małej miejscowości oddalonej od miejsca ich zamieszkania. Chodzą od domu do domu, usiłując znaleźć kogoś naiwnego, kto podpisze umowę na zakup zestawu Cyfry+. W tym celu kłamią, że Polsat i TVN "schodzą" z nadajników naziemnych i będą wkrótce nadawane tylko drogą cyfrową. Jak ktoś uwierzy - kupuje. Zestaw taki, zakupiony w firmie setcom, jest conajmniej 6 razy droższy niż w zwykłym, stacjonarnym punkcie sprzedaży w markecie. Wynagrodzenie jest tylko prowizyjne, nie ma stałej podstawy. Pracuje się od poniedziałku do piątku od 9:00 do mniej więcej 20:00 i w soboty do 15:00. Generalnie żenada i porażka. Ostrzegam wszystkich.
dorcia 2010-01-25 17:24:23
Przedmówca ma całkowitą racje.Kiedyś też naciągali ludzi na TELE2.Ta firma to wielka porażka.
mc2 2010-04-01 23:13:53
Na wstępie powiem, że tam nie pracowałem, ale za to byłem na czymś co cwaniaczek ze mną rozmawiający nazywał rozmową kwalifikacyjną. Rozmowa trwała ok 5 minut. Powypytywał, o jakieś bzdurne sprawy, po czym nie koniecznie chciał odpowiadać na moje pytania. Na pytanie o zarobki, jak również sposób pracy nie udzielił odpowiedzi... To co facet ze sobą prezentuję to istna tragedia!
Magnat 1977 2015-03-25 21:49:01
Nie polecam tej firmy
Pracujesz, pracujesz i to za free bo wypłaty jak nie było tak nie ma
Czekam na wypłatę już 3 miesiące
(usunięte przez administratora) to zwykli oszuści
Trzeba by im spuścić lanie to by może w końcu skończyli robić w balona pracowników

Misio 2016-04-21 20:48:33
No czasami nie ma się tego szczęścia, to chyba prawda jest, ale tutaj w SetCom myslę że Ci się spodoba
Zostaw swoją opinię o SetCom - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SetCom