Cobi S.A..

Opinie o Cobi S.A..

Weberman 2011-05-11 08:24:09
Kiepski pracodawca,praca handlowca w tej firmie nie dla osób z dużym doświadczeniem zawodowym, firma z kategorii polish biznes z epoki łóżka polowego i kontenera, zarządzana przez niekompetentnych ludzi na stanowiskach, wzajemnie się adorujących i kryjących swoje błędy.Podsumowując firma i praca dla osób chcących sobie dorobić na tzw,drugą nogę lub na przeczekanie i danie sobie czasu na znalezienie lepszej pracy.
gość 2012-01-26 22:09:52
w 100% popieram.
Firmą kierują błazny i nieudacznicy.
Kierownik to pomyłka stulecia , nie mówiąc o dyrektorce.
Był tak kiedyś bardzo krótko łebski gość z branży aby poukładać dział handlowy ale szybko zrezygnował ja mu zaczęli rzucać kłody pod nogi ci którzy bali się o swoje stołki i gość szybko zrezygnował twierdząc ,że z debilami nie da się pracować. Wystarczy dyrektorce lub kierownikowi zadać bardziej złożone pytanie to będzie z czego się śmiać czekając na odpowiedź.
Prawda to ,że dobra firma na drugą nogę !
Zostaw swoją opinię o Cobi S.A.. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cobi S.A..