PHU Premium

Bolszewo

Opinie o PHU Premium

Piotr 2011-05-10 23:23
Polecam firmę transportową Phu Premium. Firma dynamicznie rozwijająca się . Pracuję u nich już 10 miesięcy - jest ok. Nie raz spóźniali się z wypłatą , jednak bez tragedii - 2 - 3 dni. Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia to legalna praca za godziwą pensję. Pracować trzeba jak wszędzie ale przynajmniej samochody mają najładniejsze w Europie. Ode mnie pozytyw!!!!!!!!
Łukasz 2011-05-14 22:01
Potwierdzam . Pracuję kilka miesięcy - nie mam zastrzeżeń. Wpisy w necie nt. PHU Premium i jak to tam jest źle , już od dłuższego czasu traktuję jako kpinę. Szefostwo dba o pracownika , sprzęt jest na bieżąco serwisowany. Atmosfera wręcz rodzinna - Polecam
anonim 2011-05-20 13:37
A ile km średnio, robicie panowie przez te 3 tyg? I jak tam kwota wypłaty, 3 z przodu czy 4?
Łukasz 2011-05-20 15:10
Ja jeżdżę na 6 tygodni - to średnio z wyjazdu mam 28000 km , a w wypłatach i 3 i 4 z przodu , ale raz miałem 2,8 - wszystko zależy od szczęścia i okresu w jakim polecisz .
anonim 2011-06-03 12:21
A jest ktoś kto jeździ na 3 tyg? Ile wtedy km wychodzi i jak z wypłatą?
Darek 2011-06-13 12:40
Nie jeździmy na 3 tygodnie.
Jacek 2011-08-28 17:03
Zachęcam do pracy - firma z dobrą atmosferą , auta zadbane jednak pilnowane przez właścicieli jak oczko w głowie. Pensja : 3000 podstawa wg gwarantowanych kilometrów , potem 0,25 od przejechanych . Firma się rozwija - nigdy nie miałem spięcia z właścicielami - Polecam a 11 miesięcy już pracuję.
Ł 2011-09-25 11:11
Dla mnie firma z przyszłością - polecam
Wojtek 2011-10-01 17:22
Polecam - firma rozwijająca się z bardzo dużą dynamiką , kadra menadżerska bardzo profesjonalna , auta mega wypas - polecam
Borek 2011-12-08 09:41
Teraz przeniesli ta firme do Wejcherowa? Korci mnie aby podjechac i zapytac o prace
A 2011-12-25 08:05
Do Wejherowa do Wejherowa ;)
Marek 2014-04-03 14:39
Uwazajcie(usunięte przez administratora)
ul uba 2015-01-27 09:34
Jeżeli tak bardzo zależy Ci na pracy to może warto bezpośrednio do nich napisać e-maila bądź umówić się na spotkanie w siedzibie? Odnoszę wrażenie, że raczej stałych rekrutacji nie mają, no chyba, że oferując kiepskie warunki wprowadzają sporą rotacje pracowników. Obym się mylił, ale czy ktoś był na rozmowie i mógłby to wyjaśnić ?
arni 2015-03-31 12:15
Nie byłem jeszcze, ale mam nadzieję, że mnie zaproszą. Jest to coś co chciałbym robić, ponieważ właśnie phu premium z Bolszewa zajmuje się usługami transportowymi i spedycja. Mają wieloletnie doświadcznie w branży i potrzebne certyfikaty. Biorąc po uwagę że firmy transportowe się teraz rozwijają o może to być dobre miejsce pracy
iala 2016-05-14 22:14
Mają dobrych pracowników, cały czas też ich szkolą
Marta 2017-07-30 00:31
@iala a jakiego typu są to szkolenia? Prowadzone wewnątrz firmy, czy też przez firmy zewnętrzne? Firmy zewnętrzne wystawiają certyfikaty, które potem bardzo dobrze wyglądają w cv - są wielką zachętą dla potencjalnych pracowników.
Zostaw swoją opinię o PHU Premium - Bolszewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Premium