osari

Sopot

Opinie o osari

anonim 2011-05-10 22:52:03
ta firma to jedna wielka ściema, omijajcie ją z daleka
anonim 2011-07-03 11:30:25
banda kretaczy i [usunięte przez moderatora] ci ich młodzi kierownicy banda niedouczonych lamusów omijajcie z daleka dobra rada
auuuu 2011-08-09 08:29:07
Przecież tam nie ma żadnego kierownictwa (osoby takie figurują tylko w papierach), robotami kierują osoby które popracowały kilka miesięcy jako zbrojarze a przez właściciela firmy traktowane są jak kierownictwo. Popracowałem kilka tygodni w tej firmie na budowach wiaduktów w okolicach Łowicza to wiem coś trochę o tym.
anonim 2011-09-09 18:27:00
Osari - to ta pseudo firma jeszcze istnieje. Nie tak dawno wraz ze Scavenem (kolejna dziwna firma) budowali obwodnicę Gniezna i zostali [usunięte przez moderatora] za brak kompetencji. Do tej pory mają pełno niepopłaconych faktur i ludzi. Poczytajcie trochę opinii o Scavenie a oni byli niby ich podwykonawcami. Teraz ludzie szukają pieniędzy to u jednych to u drugich.
poszkodowany 2013-02-19 16:34:47
o czym wy piszecie to banda naciągaczy szczegulnie [usunięte przez moderatora]
:) 2013-09-02 14:04:51
Tak , teraz do chorobowego dodają wakacje w ciepłych krajach ....
visca 2014-03-12 18:28:27
szykują się jakieś nowe przetargi? jest szansa na pracę przez najbliższych kilka miesięcy w frmie osari?
Michał 2014-04-10 15:14:26
Fajny pomysł miało osari z tym filmikiem w przyśpieszonym tempie na swojej stronie, widać jak sie rwa do roboty hehe.
adam 2014-06-06 15:22:07
Pomysł jak pomysł, takie filmiki sa czasem trochę propagandowe, może ktoś napisze jak wygląda praca w osari, kiedy nie kamerują?
Marian 2014-07-18 15:55:50
Jak nie kamerują to robota idzie jak w każdej innej firmie która zajmuje się montażem zbrojenia na większych obiektach czyt. (usunięte przez administratora) Jak ktoś liczy na to że mając robote ciągłą na wiecej niż 1,5mc bedzie można pecić co chwile to raczej odrazu mówie że może być ciężko :)
głazik 2015-01-22 03:27:06
OSARI specjalizuje się w pracach zbrojarskich i żelbetowych w obiektach i konstrukcjach budowlanych. Firma kontynuuje działalność firm Jarex i Jaro, które wcześniej były podwykonawcami w realizacji kilkunastu projektów budowlanych.Od początku działalności zajmują się przede wszystkim montażem zbrojenia na terenie całego kraju
halinka86 2015-03-26 00:43:54
wiem że pewnie was to zdziwi ale mnie jako kobietę pasjonuje bardzo mta branża i chcę się jakoś może wkręcić do jakiejś pracy fizycznej w osari. wiem wiem co myślicie ale siły mam za trzech chłopa, nie w takich zakładach już robiłam. ale wiadomo jak to w tej branży jest, dajcie info czy mam szansę na zatrudnienie u nich tutaj
nakaz unijny 2015-05-11 18:08:52
nadal gruby jaras ma kłopoty z wypłatami czy może kupił czwartego porche i ma wszystkich ( usunięte przez administratora ) jestem bardzo ciekawy /
ASIOR 2015-05-27 15:29:51
nie polecam firemka o nieciekawej opini .ma problem z wypłatami i prawem na bakier
nakaz unijny 2015-06-10 10:43:43
uważajcie na nich nie rozliczają sie dobra mina do złej gry .problemy z kasą to normalka w tej firmie nie polecam
nakaz unijny 2015-06-23 12:15:45
nie polecam to dziwna firemka o bardzo niejasnych spraweczkach
manila 2016-05-20 11:55:47
no właśnie, to są bardzo prestiżowe realizacje, które pomogą w karierze. tylko nie wiem czy ciesielsko-zbrojarskie pracy by u nich kobieta mogła robić
Zostaw swoją opinię o osari - Sopot
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie osari