Opinie o ELITA Sp. z o. o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ELITA Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ELITA Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELITA Sp. z o. o. w Gdynia

krysia Nowy wpis

no pojawila sie oferta pracy na barmanke, teraz akurat zaczyna sie sezon na wakacje wiec poszukują.

Zamilkowski Jakub Nowy wpis

To że firma nazywa się ELITA nie oznacza wcale, że należy do tych najbardziej znanych :) Trójmiasto może jest jednym z większych miast ale to wcale nie oznacza, że stwarza najlepsze warunki do pracy. Zastanawiam się jak jest w porównaniu z południem, gdzie lepiej północ czy południe. Bo mam obecnie dylemat gdzie szukać...

krystian Nowy wpis

jedna z najbardziej znanych firm a opinii na temat pracy brak :-( Piszą o sobie że wartości takie jak otwartość, bliskość ze współpracownikami i skromność jest formą istnienia i działania firmy. jak to jest w praktyce bo szukam tam zatrudnienia i dobrze by było wiedzieć coś więcej na temat np. zarobków, umowy, rekrutacji....Pomoże ktoś?

Yvonne Nowy wpis

Witam Panią serdecznie! Bardzo proszę o kontakt - moje gg: 1878943, nr tel: (usunięte przez administratora) nawet anonimowy

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ELITA Sp. z o. o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Yvonne

Witam! Proszę o kontakt - gg: 1878943 Która prokuratura się tym zajmuje?

Hej! Bardzo proszę Cię o kontakt - gg: 1878943

Witam ja nie pracowałam w szkole COBRA natomiast chodziłam do szkoły we Wrocławiu ok 7 lat temu . 15.02.2011 r otrzymałam pismo COBRA -WIERZYTELNOSCI byłam zaskoczona . W piśmie które otrzymałam zostałam poinformowana że żekomo wiszę szkole 1600 zł ale oni mogą mi pujsc na ugodę i mogę spłacic to na raty i wyszczegulnione byly kwoty i terminy splaty. Jestem osoba ktora ma wszytko uregulowane ze szkola i wkurzylam sie niemolosiernie chcialam to wyjasnic zadzwnonilam pod nr ktory byl podany tylko komorkowy nikt nie odpowiada tylko sekretarka ze oni nie odbieraja telefonow ze mam wyslac sms i nr sprawy tak tez zrobilam , nikt nie odpowiedzial zdziwilo mnie to wiec zadzwonilam do informacji podalam adres pod ktorym miesci sie ta firma pani powiedziala mi ze pod tym adresem nie ma takiej firmy , no to juz wiedzialam ze to jest podejrzana sprawa wpisalam w google haslo COBRA-WIERZYTELNOSCI no i ku moim oczom ukazalo sie forum prawne i watek na ten temat ,ze oprucz mnie jest wiele innych osob ktore tak jak ja ukonczylo szkole i otrzymali takie same pisma i to w calej praktycznie polsce poszlam z tym na policje i to zglosilam bo zadej (usunięte przez administratora) nie beda sie bawic moim kosztem a przedewszystkim zdrowiem. Pozdrawiam wszystkich mam nadzieje ze te(usunięte przez administratora) bo tylko na to zasluguja!!!!!!!!!!

Witam wszystkich. Widzę, że dobrze trafiłam przeglądając opinie Państwa. Z tego co wyczytałam Pan Prezes (usunięte przez administratora) prowadził i prowadzi szkoły "COBRA". Po dokładnym przeanalizowaniu każdej opinii o nim jestem pewna, że to on stoi za tym, że byli uczniowie "COBRY" z całej Polski otrzymali wezwania do zapłaty czesnego, który płacili regularnie w czasie nauki (lata 2005-2008). Ludzie są zbulwersowani i oburzeni, że ktoś chce wyłudzić od nich pieniądze.. Państwa opinie utwierdziły mnie kto za tym stoi. Proszę sprawdzić na forum prawnym "Cobra wierzytelności", a dowiecie się jak Cobra chce naciągnąć ludzi na podwójne płacenie za czesne. (usunięte przez administratora)

Zastanawiam si��� dlaczego ludzie macie problem, je���li do 14 dni (jak macie np. w umowie), nie otrzymali���cie wynagrodzenia, wysy���acie pismo przeds���dowe, a nast���pnie oddajecie spraw��� do s���du, znaczek 30 z��� i to tak���¼e firma musi odda���, wszelkie koszty. Nie rozumiem dlaczego kto��� czeka, trzeba dzia���a��� i nie da��� si��� robi��� w balona.

..prosze przeczytajcie to do konca!!!

Niesamowite!!! Teraz biora sie chyba za masaze! Skonczyłem studia pedagogiczne ale zmieniłem orientacje zaw.i podjałem sie nauki w 2-letnim technikum masazu. Widzac oferte pracy-odpowiedziałem i otrz.po czasie odp.--ze przeszedłem Iy etap rekr.itd. W odp.bylo podane nazwisko - sprawdzilem itd-az doszedłem tu!!!Szok!!! Ale czyzby! Nie poniewaz mysle ze ten gosc od elity, perfect ed.itd,--jest prostym (usunięte przez administratora)-tzn nasladuje dosc niudolnie(bo zostawia jawne slady)--ludzi którzy(uwaga!!) -legalnie--(usunięte przez administratora)tj sa zarejestrowane placa podatki składki itd itd--nawet wypacaja pracownikom pieniadze---Sęk w tym ze są to tak ogromne pieniadze---ze stac ich na smieszne wypłaty((usunięte przez administratora))dla ludzi a reszte idze w koszta.!!!!Oto tajemnica biznesu w "rozwijjacych"sie krajach typu Polska!!!TAK!!!(usunięte przez administratora)

Pies Cywil

Ludzie nie dajcie sie (usunięte przez administratora)

0nnnnna

Pierwsza wyplata będzie, gorzej z kolejnymi. A kredyt być może będzą chcieli żeby pani wzięła nie polecam ( już były takie numery)

zawiedzona

A moze chca zebym im kredyt wziela dlatego tak wypytuja czy jestem kredytobiorca badz poreczycielem:)a tak wogle zaproponowali mi szkolenie od 16-18 grudnia oczywiscie oni placa ja tylko za dojazd za ktory zwroca przy pierwszej wyplacie ale z tego co widze to pierwszej wyplaty nie bedzie:)

Zawiedziona

ja tez przeszlam etapy rekrutacji ale kwestionarisz osobowy normalnie szok czy bralam jakies kredyty czy jestem poreczycielem itp dobrze ze jest taka strona w odpowiedzi chyba skopiuje te wypowiedzi i zamiast kwestionariusza wysle :)

ona

na dniach otrzymała maila o przejściu etapu rekrutacji i zaproszenie do udziału w szkoleniu. Dziwi mnie że dostałam kwestionariusz w którym musze podać praktycznie wszystkie dane tj włacznie z imionami rodziców, nip, pesel i wiele wiele innych szczegółowych. na jakiej to działa zasadzie? dobrze ze tu zajrzałam, nie będę naiwna i się wycofam. Bardzo Wam dziękuję

JO

nie kojarz kryminalistów z Polityką w tym miejscu!! tutaj dzielimy sie informacjami na temat działalności "(usunięte przez administratora)" Politykuj na Forach i w grupach dyskusyjnych

Sprawdzone

W wypowiedziach na filmikach umieszczonych na stronie firmowej pan prezes (usunięte przez administratora) powołuje sie na decyzje Zarządów spółek, ale nie informuje, że zarządy są jednoosobowe, a ich prezesem jest oczywiście on sam we własnej osobie!!! Radosna twórczość tego mitomana trwa nadal!! Dlaczego tak sie dziej????? Czy wiecie dlaczego takie wręcz humorystyczne historie mogą mieć miejsce? Ja nie odpowiem!! Pytajcie swoich posłów oraz rządzących tym krajem polityków!!! Zapewniam,że Wam nie odpowiedzą, zajęci nieustanna walka o władzę w tym biednym kraju pt. Polska

XYZ

Zamów pełny raport o osobie (raport zawiera także dane archiwalne). Zobacz przykładowy raport. Aby uzyskać pełny raport o tej osobie (wszystkie firmy i wszystkie stanowiska) wyślij SMS (Cena: 23,18 zł, w tym VAT) o treści: DA.OS na numer 91955 Po chwili otrzymasz SMS z kodem dostępu. Otrzymany kod wpisz tutaj. Akceptuję regulamin usługi Kod otrzymany w SMS: Email: 1. Firma: Perfect Education Sp. z o.o. (Gdynia, KRS 0000303735) od 2008-04-14 do teraz 1. Stanowisko: Prezes Zarządu od 2008-04-14 do teraz Osoby występujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie: Damian Jóźwiuk i Patryk Jóźwiuk. 2. Firma: Elita Sp. z o.o. (Gdynia, KRS 0000300374) od 2008-04-03 do teraz 1. Stanowisko: Prezes Zarządu od 2008-04-03 do teraz Osoby występujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie: Damian Jóźwiuk i Patryk Jóźwiuk. 3. Firma: Elitarna Jednostka Szkoleniowo-Ochronna Sp. z o.o. (Gdynia, KRS 0000236609) od 2007-05-22 do teraz 1. Stanowisko: Prezes Zarządu od 2007-05-22 do teraz Osoby występujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie: Damian Jóźwiuk, Patryk Jóźwiuk i Wioletta Sikorska. 4. Firma: Euroexpo Sp. z o.o. (Gdynia, KRS 0000269753) od 2006-12-13 do teraz 1. Stanowisko: Prezes Zarządu od 2006-12-13 do teraz Osoby występujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie: Damian Jóźwiuk i Patryk Jóźwiuk. 5. Firma: dostępne w raporcie płatnym Aby uzyskać pełny raport o tej osobie (wszystkie firmy i wszystkie stanowiska) wyślij SMS (Cena: 23,18 zł, w tym VAT) o treści: DA.OS na numer 91955 Po chwili otrzymasz SMS z kodem dostępu. Otrzymany kod wpisz tutaj. Akceptuję regulamin usługi Kod otrzymany w SMS: Email: 1. Stanowisko: dostępne w raporcie płatnym Aby uzyskać pełny raport o tej osobie (wszystkie firmy i wszystkie stanowiska) wyślij SMS (Cena: 23,18 zł, w tym VAT) o treści: DA.OS na numer 91955 Po chwili otrzymasz SMS z kodem dostępu. Otrzymany kod wpisz tutaj. Akceptuję regulamin usługi Kod otrzymany w SMS: Email: Osoby występujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie: Ewelina Gonta, Patryk Jóźwiuk i Monika Kwiatkowska. Osoby występujące w KRS w związku z tą organizacją w innym czasie (nierównocześnie): Dariusz Jasiołek i Tadeusz Kniaziew. 6. Firma: dostępne w raporcie płatnym Aby uzyskać pełny raport o tej osobie (wszystkie firmy i wszystkie stanowiska) wyślij SMS (Cena: 23,18 zł, w tym VAT) o treści: DA.OS na numer 91955 Po chwili otrzymasz SMS z kodem dostępu. Otrzymany kod wpisz tutaj. Akceptuję regulamin usługi Kod otrzymany w SMS: Email: 1. Stanowisko: dostępne w raporcie płatnym Aby uzyskać pełny raport o tej osobie (wszystkie firmy i wszystkie stanowiska) wyślij SMS (Cena: 23,18 zł, w tym VAT) o treści: DA.OS na numer 91955 Po chwili otrzymasz SMS z kodem dostępu. Otrzymany kod wpisz tutaj. Akceptuję regulamin usługi Kod otrzymany w SMS: Email: Osoby występujące w KRS w związku z tą organizacją w tym samym czasie: Dariusz Jasiołek, Tadeusz Kniaziew i Mariusz Nagel. Byli i obecni współpracownicy* działają obecnie w: 1. Elitarna Jednostka Szkoleniowo-Ochronna Sp. z o.o. (Gdynia), KRS 0000236609 2. Euroexpo Sp. z o.o. (Gdynia), KRS 0000269753 3. Elita Sp. z o.o. (Gdynia), KRS 0000300374 4. Perfect Education Sp. z o.o. (Gdynia), KRS 0000303735 Byli i obecni współpracownicy* w przeszłości działali w: 1. Polski System Ochrony Cobra Sp. z o.o. (Kraków), KRS 0000154389 2. Profesjonalna Agencja Ochrony Cobra - Południe Sp. z o.o. (Sosnowiec), KRS 0000096733 3. Profesjonalna Agencja Ochrony Cobra-Pomorze Sp. z o.o. (Kraków), KRS 0000089706 *) Współpracownikami nazywamy tu osoby, które w t

ewa

bardzo dobrze, że piszecie, to wskazówka dla desperatów takich jak ja /szukam pracy/ aby nie pakować się w bagno

cywil

Zaświadczenie BCC było fałszywe, KRD to firma, grzecznie pisząc, dla pieniędzy wydaje zaświadczenia bez jakichkolwiek skrupułów, a co uczyni Kuria? Mam nadzieje ,że dowiemy się już niebawem!!! Czy to prawda????

Zostaw merytoryczną opinię o ELITA Sp. z o. o. - Gdynia

ELITA Sp. z o. o.