GMP Krzysztof Pilśniak

Radzionków

Opinie o GMP Krzysztof Pilśniak

anonim 2011-05-10 17:31:06
NIE POLECAM TEJ FIRMY OSZUŚCI DO POTĘGI OBIECUJA ZŁOTE GÓRY A PÓZNIEJ SIE TEGO WYPIERAJĄ KIEROWCĄ OBIECUJĄ 1900 ZŁ PO PÓŁROKU PRACY A W ZAMIAN TEGO DOSTAJESZ ZWOLNIENIE Z PRACY NON STOP ZATRUDNIAJĄ NOWYCH KIEROWCÓW
anonim 2011-05-19 14:41:43
Szanowny Panie nie rozumiem dlaczego ukrywa się Pan za psełdonimem a nie poda Pan swoich danych. Panie Dariuszu Klusek żeby pracować na stanowisku kierowcy kat. C E nie wystarczy mieć tylko prawojazdy - trzeba potrafić jeżdzić i chcieć jeżdzić bo na tym polega praca kierowcy. Panie Dariuszu poza posadaniem dokumentu potwierdzającego ukończenie kursu na przewóz rzeczy należy mieć odrobinę wiedzy z tego kursu. Panie Dariuszu podejmując się pracy jako kierowca kat. C E nie można oczekiwać od pracodawcy, że zapewni Panu pracę od Pn. do Pt. w godz. 7-15. Najprostsze czyności obsługowe samochodu to dla Pana \" Czarna magia\". Ma Pan pretensje a to Pan wybrał niewłaściwy dla siebie zawód blukując miejce pracy innym. Pozdrawiam życząć bardziej trafnego wyboru zawodu i więcej chęci do pracy bo przymusu pracy nie ma.
kai 2011-05-19 14:47:23
Nie ma przymusu pracy i jeśli nie odpowiada ci praca to się powinieneś zwolnić. " ... nie chciało się chodzić do szkoły to trzeba nosić wory.." tak mówiła twoja mama. Pozdrawiam i życzę dużo samozaparcia w kształceniu.
anonim 2011-05-27 18:42:33
(usunięte przez moderatora) niech pan prawde powie jak jest w rzeczywistości ,a nie odpisuje sam sobie w kilku różnych Nickach :)
Ojciec 2011-05-27 18:52:02
No właśnie, Panie (usunięte przez moderatora). Najpierw proponuję zastanowić się nad samym sobą a później dopiero kogoś oczerniać. Gdyby w polsce był raz w roku dzień w którym można uderzyć pracodawcę bez konsekwęcji, jak Pan sądzi, przezył by Pan?

Po za kilkoma złotymi na końcie w banku i budynkiem, który wystawił Pan z (usunięte przez moderatora)wykorzystaniem ludzi to nie posiada Pan nic.

Ma Pan kilku ważnych znajomych bo ma Pan kase, gdyby nie to, to pies z kulawą nogą... zna Pan zakończenie...
Pozdrawiam.
anonim 2011-05-27 19:55:12
Proponuję dyktofon mieć włączony przy każdej rozmowie z nim.
Kadra kierownicza nałogowo kłamie, podejrzewam że oni mówia prawde jak się pomylą.

Nie wierzcie im w ani jedno słowo!
Anonim 2011-06-05 13:19:28
Jak się nie podoba praca to się trzeba zwolnić tak?
Jak sie chce zwolnić z tej firmy to zrobicie wszystko żeby to uniemożliwić lub przynajmniej zdenerwować i oszukać na pieniądzach.
To że zatrudniacie na jajniższą krajową a płacicie inne pieniądze to inna sprawa...

Nie polecam.

Z daleka od takich pracodawców
johnny 2014-06-23 01:19:06
Może zacznijmy od ustalenia, czy firma GMP Krzysztof Pilśniak nadal funkcjonuje? Bo ostatnio nic o nich nie było słychać.
Feminka 2014-12-04 12:51:47
jako delikatna i urocza kobieta nie wyobrażam sobie noszenia worków o którym ktoś z was wczesniej wspomniał ale akurat szukam pracy i powaznie interesuję się z powodów finansowych właśnie GMP. kwestia tylko jakie stanowiesko pracy zaproponują osobie wykształconej jak ja i z dużym doświadczeniem w branży? pozdrawiam
Olaf 2014-12-07 03:12:40
Feminka dla kobiety nie ma tam stanowisk pracy, zespół sami faceci (w miarę silni), ewentualnie fajnie jak masz prawo jazdy kat "C" bądź lepiej, ale to i tak Cię nie zwalnia z czystej pracy fizycznej. Brak jakiegokolwiek systemu socjalnego ("goła" wypłata i cześć). Radzę przemyśleć wstąpienie do "szeregów" tej firmy. A odpowiadając na wcześniejsze komentarze to atmosfera taka jak ludzie, większość nie jest oceniana po ukończonych szkołach tylko po tym jak daje sobie radę z ciężka pracą fizyczną (wykszałcenie nie ważne, byle kandydat nie używał co drugiego słowa przekleństwa, wiedział ile worków przypada na tonę towaru i ewentualnie jeden mądrzejszy ogarniający kilka linijek na fakturze którą podpisuje klient). Atmosfera zależy od tego jacy "wybrańcy" w danej (przeważnie dość krótkiej) chwili tam pracują.
greg 2016-05-20 21:01:35
@henik nie wiesz czy ciągle są przyjęcia do pracy? Najlepiej na magazyn bo tam pracowałem. Daj jakieś info
Zostaw swoją opinię o GMP Krzysztof Pilśniak - Radzionków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GMP Krzysztof Pilśniak