logo GFT Polska (dawniej Rule Financial)

GFT Polska (dawniej Rule Financial)

Łódź

Opinie o GFT Polska (dawniej Rule Financial)

kroko 2015-12-12 20:20
Korpo barany
3
KaraMustafa 2016-02-01 10:15
Panieny z psychologii dalej tam szaleją . Tworzą sobie różne "profile psychologiczne" .
3 lata pracy 2016-03-20 20:24
Z perpektywy czasu oznajmiam - firma jednak niestety z pseudo-dobrą (fałszywą) atmosferą, radzę uważać na to co obiecują podczas rozmowy kwalifikacyjnej bo nijak się to ma do późniejszej pracy (rotacja bardzo duża to potwierdza - podejście a'la nie podoba się/masz własne zdanie to "wypad" istnieje tu motzno). Management bardzo despotyczny i raczej utrudniający pracę - tzw. "stara gwardia" - oni prowadzą tu swoje zagrywki i obgadywanki za plecami prowadzące do pozbycia się tego kto nie chce być ich marionetką (chłopcem na posyłki/do bicia), lub nie chce chodzić z nimi pić i udawać ich dobrego oldschoolowego koleżkę. Nieważne co umiesz - ważne kogo tu znasz, ważne kto jest twoim "protégée" - dobry "wujek" to i dobry projekt wynajdzie i przymknie oko na twoje potknięcia czy nawet olewkę pracy (przykład spóźnianie się do roboty - jeden wyleciał za to, innym się tego nawet nie wypomina). Kolejnym minusem jest brak komunikacji i niesprawny przepływ informacji pomiędzy kilkoma managerami jakimi masz nad sobą podczas trwania projektu - skutkuje to tym, że to ty masz później gęsto tłumaczyć się przed klientem i na ciebie zwala się winę za coś czego nie wiedziałeś, bo nikt ci faktycznie wcześniej nic nie powiedział. Management jednak najwyraźniej nie chce ze sobą nadal rozmawiać i lepiej później z kogoś robić kozła ofiarnego, czy wspólnego wroga całego teamu co niby nawala i knoci. Na dobre dofinansowane szkolenia też ciężkawo czasem wbić niestety z tego powodu. HR squad jak ktoś wspomniał też "szaleje i profiluje typy osobowościowe" i robi (kreuje) problemy - ale powiedzmy sobie szczerze, te osoby które same mają często problemy natury nawet nie psychologicznej, ale psychiatrycznej zazwyczaj lubią wynajdywać u innych schorzenia psychiczne żeby same mogły poczuć się dobrze. Nie zdają jednak sobie sprawy (lub negują), że same zazwyczaj cierpią na różnego rodzaju psychozy, manie i odchyły. Osoby te poza GFT i ich kółkiem wzajemnej adoracji byłyby nieporadne jak ofiary powodzi, ale tu możgą strugać człowieka sukcesu bo przecież pracują w wielkim międzynarodowym korpo które zorganizowało już tysiące business tripsów na wielki zachód i zbierać oklaski od podobnych sobie członków korposekty w międzyczasie sącząc Sovietskoje Igristoje...

Na plus zasługuje oczywiście wynagrodzenie, brak poganiania, bardzo dobrze wyposażone biuro (zarówno Łódź i Poznań - porządne biurka z regulowaną wysokością i szafką, co najmniej 2 monitory, PC i lapki do QA też nienajgorsze - choć do testowania mogłyby być mocniejsze, kuchnia przestronna gdzie możesz w spokoju zjeść, co ważne - jedzenie z lodówki nie ginie :) balkon-taras widokowy w Łodzi/dobre umiejscowienie w centrum Poznania) oraz umowa o pracę - często od razu na czas nieokreślony, dobry socjal typu dofinansowanie do opieki zdrowotnej dla całej rodziny czy karnetów sportowych (choć nie ma na przykład paczek na gwazdkę).

Rada dla GFT - przestańcie powierzchownie oceniać i oczerniać ludzi, bo nie zawsze ten kto z wami nie chodzi pić was nie lubi. Doceńcie zaangażowanie i pracowitość, uszanujcie też indywidualizm i własne zdanie chyba że uważacie że Samsungowe traktowanie pracownika to dla was model do naśladowania.
17
Tauron 2016-06-27 10:32
Ponoć praca z Niemcami jest fajna ...
POST 2016-06-27 10:34
A taka wróżka tam była ... z "uckiej sychologii" .
1
fu 2016-08-12 20:36
odradzam, chyba że należysz do gminy żydowskiej i bieglej władasz jidysz jak angielskim tak jak tamtejsza facility manager. oprócz znajomości javy mile widziane czytanie talmudycznych rozważań czyli gazety wyborczej, w zamian oferuje ci ta wielka firma nie tyle rozwój co rozpętywanie g#wnosztormów i robienie ci problemów z byle powodu, atmosfera korposekty niesamowicie mocna. nie ważne co umiesz ważne czy chodzisz z grubymi bertami z hr i facility manager nażreć się co prawda niekoszernej pizzy i poprzeć jej podobnym starym pannom ch*j warte poglądy godne typowych ćwierćinteligentów uważających się za ludzi oświeconych i postepowych, że na przykład aborcja jest ok a jak wyrazisz odmienne zdanie od tego kto odpowiada za wystrój wnętrz masz przechlapane. i koniecznie na wyjściach warto znaleźc wspólnego wroga żeby obrobić mu 4 litery, wtedy wkupujesz się w ich łaski, jak nie to cię zniszczą prędzej czy później. korposekciarskie głupki jedyne co oferujecie to stek (koszerny) kłamstw.
12
J 2016-09-02 13:08
Pracuje - jeszcze - w Warszawie.

Jestes totalnie leniwy? Wiesz co to Spring i Hibernate? "Polecam".
Koledze z projektu (nie na benchu) polecilem serial w zeszlym togodniu, juz zaczyna drugi sezon - lacze w firmie jest dobre (ale nie wiem czy oglada w HD). Jedna wada, nie da sie pracowac w domu - plany kolegi aby robic w ten sposob dwa etaty sie nie udaly. Kolega zostal zakwalfikowany w trakcie rekrutacji jako team leader.

Jesli jednak troche sie interesujesz IT/Programowanie. To stanowczo odradzam. Bardzo szybko zauwazysz ze tu sie nie da nic zrobic i nic nauczyc (poza tolerancja na patologiczne sytuacje).

W kwestji uwag dotyczacyc zarzadzania i HR. Tak, tam jest cos "nie tak". Biorac pod uwage ze sie rozrastaja o Warszawe, nalezy zalozyc ze ich "program" sie sprawdza.

Czesc z tych rzeczy jednak dalo sie przewidzec z rozmow kwalfikacyjnych - z kim rozmawiasz (na jakim stanowisku), jakie padaja pytania, jaka jest reakcja na odpowiedzi, oraz jakie pozniej dostajesz odpowiedzi w kwestii paragrafow umowy.
8
glemp 2016-11-17 11:24
nie chcemy cie w UBER !
2
Zostaw swoją opinię o GFT Polska (dawniej Rule Financial) - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GFT Polska (dawniej Rule Financial)