Opinie o ELITA Sp. z o. o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ELITA Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ELITA Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELITA Sp. z o. o. w Gdynia

habit

i cóż z tego że widzi, jak nie ma żadnych dowodów, bo zmowa milczenia trwa!!! Chcecie sprawiedliwości w Polsce, a sami oprócz narzekań nie czynicie NIC (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

Poszkodowany nr ???

(usunięte przez administratora)Nie bój się , to nie boli!!! Ja zrobiłem wszystko co było w mojej mocy i teraz pora na innych poszkodowanych i nie ma co zwlekać!!! (usunięte przez administratora)

WROcek

Wiosną otrzymałem propozycję współpracy z ELITĄ, a wkrótce (po przekazaniu informacji uzupełniających) zakwalifikowałem się do wsółpracy - warunkiem był udział w kursie. Rozumiem opłaty z tytułu przyjazdu do Gdyni, zakwaterowania i wyżywienia, ale wydaje mi się, że wstępne szkolenie i selekcja kandydatów powinna być na koszt rekrutującego, jeżeli zależy mu na wyborze świetnych menadżerów. Nie zainwestowałem więc w tą ofertę, bo koszty przelotu samolotem z Wrocławia do Gdańska i z powrotem oraz apartamentu w "Neptunie" byłyby tańsze niż ich wpisowe !!! Ze względu na wielką "mizerię" na rynku pracy zaplanowałem jednak spróbować i zatrudnić się u nich - bo tak ładnie mówią(usunięte przez administratora) D Z I Ę K U J Ę WAM WSZYSTKIM ZA OSTRZEŻENIE (usunięte przez administratora)

oszukana

Ale się uśmiałam!!!! Posłuchałam sobie tego .... J. na nagraniu promującym "konsorcjum" PERFECT EDUCATION I ELITA, ha,ha,ha. Nauczył się trudnego słowa i myśli, że ludziom zamydli oczy. Używa sformułowań i wyrażeń, których sam nie rozumie: rzetelność, odpowiedzialność.(usunięte przez administratora)Jeśli faktycznie jesteście ambitni, rzetelni i odpowiedzialni to wasze miejsce jest u uczciwego pracodawcy. 1

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ELITA Sp. z o. o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
oszukana

(usunięte przez administratora)nadal umieszczaja ogloszenia o zatrudnieniu menadzerow, w wymaganiach piszac: uczciwosc!!!! to dobre! a gdzie ich uczciwosc w wypalcaniu wynagrodzen za zaangazowanie i wlasnie - uczciwosc??? Mam nadzieje, ze to zostanie ukrocone(usunięte przez administratora)

oszukana

(usunięte przez administratora) nadal umieszczaja ogloszenia o zatrudnieniu menadzerow, w wymaganiach piszac: uczciwosc!!!! to dobre! a gdzie ich uczciwosc w wypalcaniu wynagrodzen za zaangazowanie i wlasnie - uczciwosc??? Mam nadzieje, ze to zostanie ukrocone.(usunięte przez administratora)

habit

(usunięte przez administratora)Nie masz odwagi, wyślij wiadomość anonimowo!! Jeżeli nie będziemy działać będzie trudno i dłużej trwało wysłanie go (usunięte przez administratora)

Kolejny

(usunięte przez administratora)Nawet mam sprawę w sądzie już wygraną, ale sprytnie się spółka Elita zmyła z miejsca przebywania i zostawiło 0zł na koncie coby nikt nie ruszył. (usunięte przez administratora)

DARO

Potwierdzam powyższe.(usunięte przez administratora)

Poszkodowany taki jak ty

obserwator - 2009-08-11 16:54:50Szukam pana [usunięte przez admina] szefa firmy Elita, Elitarna jednostka..., Euroexpo... Czy jest ktos kto zna adres jego firmy obecnie funkcjonujacej) i telefon. (usunięte przez administratora)

ulubiona firma prezia

zaniepokojona - 2009-03-03 18:38:49 Dziękuję za informacje, które uchroniły mnie od podpisania umowy z firmą Perfect Education. Zorientowałam się po mailu, którego do mnie przysłali, że potrzebują tanich wyrobników. Inna nazwa firmy Pana [usunięte przez admina] Euroexpo ma dług w wysokości 5490 zł w windykacji, Dług jest upubliczniony i do kupienia. Ostrzegam przed zawieraniem umów z takimi dłużnikami. to dziwne 5490,00zł, a gdzie grzecznie zapytam dług wobec firmy Maga w wysokości około(usunięte przez administratora)??(usunięte przez administratora)

jeszcze jedna oszukana

(usunięte przez administratora)A jaki sobie filmik zrobili, oni nawet nie mają takiego biura, jak on ma czelność pokazywać się. Perfect education to to samo co Elita, Euroexpo i EJSZO Nie dajcie się nabrać(usunięte przez administratora)

pani

Wszystko to jest prawda, firma Euroexpo, Elita (usunięte przez administratora) Nie wierzcie w nic, co mówią.

oszukana

(usunięte przez administratora)Mam nadzieję że przyjdzie czas na niego(usunięte przez administratora)

myśle, że mogę Ci pomóc(usunięte przez administratora)

a47

za jaki okres rozliczeniowy? bo w 2008 roku to księgowe zmieniały się przynajmniej 4 razy

Witam wszystkich zainteresowanych firmą Elita sp. z o.o. z Gdyni. Muszę niestety potwierdzić że ja także zostałem (usunięte przez administratora) i nie otrzymałem wynagrodzenia za wykonaną pracę. Beszczelność to za małe słowo aby określić praktyki jakie ta firma stosuje. Przestrzegam wszystkich że posiadanie podpisanej umowy z tą firmą nie oznacza że otrzymacie zapłatę. (Ja taką umowę mam podpisaną). Wykonałem pracę we wrześniu 2008r i nie otrzymałem wynagrodzenia. Może ktoś zrzeszy wszystkich poszkodowanych i zajmie się sprawą oraz doprowadzi do ukarania takich praktyk. Oddam moje niewypłacone wynagrodzenie w całości osobie która doprowadzi do ukarania tej firmy. (usunięte przez administratora)

anonim - 2009-05-16 12:33:04 dyrektor nie musi być nauczycielem mianowanym. Musi mieć tylko specjalizację pedagogiczną. A w szkołach prywatnych w ogóle nie ma stopni awansu- te stopnie przysługują tylko nauczycielom szkół publicznych. Nieprawda!!!; Zgodnie z Kartą Nauczyciela stopnie awansu zawodowego obowiązują wszystkich nauczycieli bez względu na rodzaj szkoły. Jeśli chodzi o wymagania na dyrektora szkoły to są dosyć jasno określone w Ustawie o systemie oświaty. Dzięki za Wasze ostrzeżenia! Nie traciłam czasu na kontakt z tymi oszustami!

niewidzoczny

Ja też dostałam maila, ale jak czytam wasze opinie, to teź zrezygnuję. Dzięki, przypadkiem znalazłam wasze wpisy. pozdrawiam i nie dajcie się jeśli to oszuści.

Zostaw merytoryczną opinię o ELITA Sp. z o. o. - Gdynia

ELITA Sp. z o. o.