Opinie o Rem Marco w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rem Marco. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rem Marco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rem Marco w Bydgoszcz

Może wkońcu ktoś doniósł do odpowiedniego urzedu co wyrabia ta baba!!!szefowi to się podobało jak szmaciła ludzi,sam taki jest.Ale kar nie lubi płacic......

ała
@ja

o co chodzi?

były klijęt

W tej firmie już nie ma cukierników,tylko ukrainki pracują wic jakość jest jaka jest!!z drugiej strony połączyć wode z prochem i wymieszać ,to zadna filozofia.

szamotuły

Pierwszy raz kupiłem pieczywo przy Tesco w Szamotułach Ren Marco nie polecam nikomu ponieważ 1-za niczym nie ma smaku 2- krem nie do zjedzenia 3- nie ma nawet po żądnego spodu /ciasta/ 4- jak przyniosłem do domu /a jest to odległość 700 m/ i jeszcze samochodem to galaretka się rozpadała /brak konsystencji/ i jednym słowem nikomu już takiego ciasta nie polecę no i cukierni jak się chce robić biznes to nie kosztem klienta ,albo przyjąć prawdziwych i doświadczonych cukierników ,aby zyskać markę.

aaa

a co utargi spadaja ze ja pogonili ?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rem Marco. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
pracownica

Aga zwolniona hura teraz drugie jeszcze głupcze ja zastąpi żenada

I się doczekaliśmy zwolniona

ulala

Ciekawe kiedy sie zaczna ploty?

haha

Niektórzy sie sami zwalniają bo to co sie tam dzieje to są kpiny,a niektórych zwalniają tak po prostu.Bo pracowników to tam nie szanują. Ukrainki mają tam większe prawa niż polacy,tak że zastanówcie...

haha

Może trzy tygodnie to nie,no ale tak jak deserówka to zaczynała święta dwa tygodnie naprzód i to są sprawdzone informacje

k

Kolego odeszło?czy ich zwolniono?Jeden poszedł po podwyżkę(jakiś czas temu)szef pokazał mu drzwi a zarabiał niemało więc ile tacy ludzie by chcieli zarabiać?5000/6000 za co? masz złe info.Ci co odeszli to na swoje albo zmuszeni byli odejść,albo ich zwolniono!a firma ciągle ludzi potrzebuje,i jeszcze pamiętaj nie ma ludzi niezastąpionych i to na tyle!

Niestety pani agnieszka nigdy nie byla mila,to wyrachowana baba,bezczelna i prostacka.Awans dostala za luzusostwo i nadgorliwosc!!!nikt jej nielubi i za placami kazdy sie smieje z tej prostaczki.I prawda jest ze wprowadzila mobbin,ale szefowi to sie podoba i tyle.

Klient 100

W przeciwieństwie do Pana jestem stałym klientem na Laubitza. Kobitki bardzo zgrane i zawsze uśmiechnięte widać gołym okiem. Niech każdy zerknie na siebie i powie że jest idealny.Właśnie takie złośliwe komentarze świadczą o braku kultury i zazdrości..

Niki

Przeżyłam szok czytając! Pani Agnieszka to najlepszy kierownik jakiego miałam, fakt, że już tam nie pracuję, ale to z osobistych przyczyn. Praca przyjemna, wiadomo że fizycznie człowiek narobi się bardziej niż panie w biurze, ale sami decydujemy o tym kim w życiu jesteśmy i jak na siebie zarabiamy! Co do kierowniczki, ktoś musi wymagać, żeby nie dochodziło do takich sytuacji ktore opisuje pan poniżej i polecam zapoznać sie ze znaczeniem słowa mobbing! Osoba ciepła i zawsze robi wszystko na korzyść swojego personelu jesli tylko moze, wszystko co robiła zawsze było dla dobra firmy :) pozdrawiam ciepło

i co
@Niki

Niki to bylo dawno i nieprawda.A co do mobbingu to nie udzielaj sie jesli niemasz pojecia co sie dzieje . MOBBING; taktyka upokorzenia nieuzasadniona krytyka zniesławienie wyśmiewanie nieodpowiednie żarty obraźliwe gesty sarkazm publiczne krytykowanie wyglądu taktyka zastraszenia groźby ustne używanie wulgaryzmów stosowanie przemocy fizycznej przymusowe zostawanie po godzinach pracy zastraszanie zwolnieniem z pracy taktyka pomniejszenia kompetencji taktyka izolacji taktyka poniżania taktyka utrudniania wykonywania pracy A co do ciepla koordynatorki,nie ośmieszaj sie,ratuje zawsze swój tyłek i ze strachu przed szeryfem nie zrobi nic na korzysc pracownika.Ot i koniec bajki.

o którym?inowrocław laubitza .Na zmianie 2 panie jedna czarna boze co wzrok zabija wzrokiem od wejscia gadka tez bez kultury co podac ,no ile prycha na klienta miny robi jakby za kare była w pracy.....a druga blondynka flejtuch nie samowity fajami na odległosc smierdzi obsluga z łaska cicho mowi jak kobitka pyta o powtorzenie wzrusza ramionami ludzie boze co za czasy skad wy bierzecie takich ludzi do pracy jestem w inie co 3 msc czyli rzadko ale te panie caly czas takie samo podejscie maja do klienta.tym razem wyszedłem nic nie kupujac.....odechciało mi sie słodkosci............

titorito

SADDIE nie ma premii (jesli juz to 100 dostaniesz he he),nie ma nic na świeta nawet kawalka ciasta nie dostaniesz,niema tez znizki na ciasto dla pracownikow,ale za to pracujac w tej firmie mozesz liczyc na regularne uwagi ,jak to szef jest niezadowolony,obroty ciagle spadaja i ciagle straszenie .Pani Agnieszka niech sie czasem zastanowi 5 razy zanim powie cos co moze zaszkodzic jej i firmie,bo to co robi to M,M jak mobbing.

beza

Raczej ci z wyplaty potraca niz cos dadza

ha ha

a gdzie ten he he he? wielce przerobiony ubaw mamy z niego

r
@ha ha

hehe poszedł po podwyżkę he he

Umowa na najniższą reszta do ręki. Zachorujesz masz najniższą ....

JAKIS PRACOWNIK
@pracownik

TAK prawda najnizsza do reki reszte dokladaja razem 1900zl

rm

Szkada, że w szkole nie bylas taka mądra

Zostaw merytoryczną opinię o Rem Marco - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Rem Marco?

Zobacz opinie na temat firmy Rem Marco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rem Marco?

Rem Marco