Opinie o Rem Marco w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rem Marco. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rem Marco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rem Marco w Bydgoszcz

Filek

Pracowałem w tej firmie jeden dzień na próbie. I to był mój ostatni dzień ????????. Żadnego spokoju ciągle w biegu bo brak ludzi . . Dałem luz po jednym dniu . Zgadzam się z panem kindzu . Zarobki około 3000 tys plus możliwa premia. Szału nie ma . Za te pieniądze można znaleźć spokojna pracę nie polecam

Hela
@Filek

Zapłacili ci normalnie, za ten jeden dzień? Premii ile proponują? :) Ktoś wspomniał, że za jego czasów było to 200 złotych, wiesz jak jest teraz? Jakieś inne benefity firma zaproponowała, czy kiepsko? Od razu cię przyjęli, czy proces rekrutacyjny trochę trwał?

Kindziu

Moja opinia będzie neutralna. Pracowalem w tej firmie trochu czasu. Jeżeli chodzi o szefa to ,nie powiem złego słowa na niego. Jest jaki jest ale jest dobrym płatnikiem wypłata zawsze jest pierwszego. Ogólnie ta firma jeszcze z 3-4 lata temu szła do przodu . Pracowali tu dziesiątki ludzi . Były dokupywane nowe maszyny i nowe samochody . Firma się rozwijała. Od kiedy mama nowa panią kierownik ta firma idzie na a dno . Szef połowy rzeczy nie wie co się dzieje w firmie . Nie ma ludzi nie ma komu pracować. Jak ktoś przychodzi to przychodzi na tydzień na miesiąc i odchodzą. Kierownik twierdzi że mają dziesiątki CV na twoje miejsce i to jest najśmieszniejsze. Kiedyś na zmianach pracowalo po kilkanaście osób. Teraz można policzyć . Na palcach jednej ręki. Dopuki jeszcze są na remarco osoby które pracuja tam od paru lat to trzymają tą produkcję . To ta firma się trzyma . Jak odejdą te osoby . To napewno żaden nowy nie będzie biegał za 3000 zł jak teraz tyle jest podstawy. Także omijajcie dużym łukiem. Ta cukiernie . Dopuki szef nie przejrzy na oczy . To ta firma będzie szła na dno . To jest opinia dotycząca zakładu produkcyjnego w białych błotach

Katt
@Kindzu

Dokładnie pamiętam jak by to było wczoraj 200 zł premii na święta się dostało i ja serio myślałam że dostał to każdy pracownik co się później okazało tylko nasz dział szok to naprawdę są śmieszne pieniądze ale lepsze to niż nic tym bardziej powinien to dostać każdy

Moi drodzy, naprawdę jest tu tak słabo pod względem warunków, nie widzicie ani żadnego plusa pracy? Mam tu na myśli głównie osoby, które pracują na stanowisku sprzedawcy. Jest wolny etat tutaj co cukierni w Bydgoszczy, no i faktycznie proponują jedynie minimalną. W tamtym roku z tego co czytam były premie, a jak teraz wyrównali wynagrodzenie do pensji zasadniczej, to zabrali ją, czy nadal coś wpadnie. Dajcie znać co i jak:)

Kindzu

Tak dla szukających pracy w cukierni REM Marco powiem tak . Nie ma tam żadnych dodatków i socialow. Nie ma prezentów dla dzieci ani paczek na święta. Nie dostaniecie ani kawałka ciasta na święta . Nie ma wczasów pod grusza ani nie dostaniecie kwiatka na dzień kobiet. Na święta będziecie robić po 12 godzin na dobę i nikt wam za to nie podziękuję. Tylko będziecie biegać dosłownie biegać .. Zero poszanowania dla pracowników. Dla dobrych pracowników co tam pracują parę lat i dostają te grosze mam nadzieję że koledzy w niedługim czasie odejdą z cukierni co szew dopiero doceni ludzi ale to już będzie za późno. Pozdrawiam dawnych współpracowników szczególnie torty

To wytłumacz dlaczego na zmianach przy starym kierowniku było średnio po 10 osób firma się rozwijała pneła do przodu a teraz z ledwością po 4 osoby i firma stoi w miejscu. Kierownictwo nic z tym nie robi że ludzie odchodzą. Zero poszanowania człowieka za to że robi za dwóch. Kierownictwo myśli że ludzie będą (usunięte przez administratora) za najniższa krajowa. Niech szef wkoncu otworzy oczy bo niedługo albo bedzie sam robił albo całkowicie upadnie. Za starego kierownika firma brnęła do przodu rozwijała się a teraz ? .. eh szkodza bo firma naprawdę ma potencjał tylko potrzeba odpowiedniej osoby do zarządzania kogoś kto liczy się i z szefem i z pracownikiem a nie tylko z szefem bo tak daleko firma nie zajdzie

Maksiu
@223

Nie widzę poprzedniego komentarza, tylko Twoją odpowiedź, pozwolę sobie dopytać o kilka szczegółów. Czy to właśnie ze względu na najniższą i ten brak poszanowania o którym wspominasz ludzie odchodzą czy coś jeszcze jest przyczyną? Skoro płacą najniższą i roboty jest jak za 2 osoby, to może chociaż oferują premię albo jakiekolwiek dodatki?

Nikt
@223

Nie wytlumacze tego ale mzk bydgoszcz robi to samo kierowcy motorniczy odchodzą kierownictwo ma to w nosie

Wiolka
@223

A jest jakiś czas, po którego przepracowaniu dostaje się podwyżki pensji podstawowej? Czy nowy kierownik ma takie wytyczne z góry czy o co chodzi, że w sumie sytuacja się tak pogorszyła?

@Wiolka

Dobre wiolka . Co mam ci powiedzieć. Powiem tak że niektórzy ludzie pracujący tam po 7,8,9,10 latach mają 2900-3600 na rękę z premia . Krótko mówiąc od stycznia będzie to najniższa krajowa Także jak nowy pracownik przyjdzie od stycznia do pracy to najniższa będzie 3400 . To dostanie tyle co pracownicy co tam pracują od kilku lat .

@Kindzu

Smutne bardzo w sumie, że pracownik jest tak traktowany. A ta praca w święta po 12 godzin, o której wspomniano wyżej to jak jest rozliczana? Też po normalnej stawce godzinowej? Ja chce zmienić pracę, u mnie warunki bardzo podobne, a nawet jeszcze gorsze, bo atmosfera leży. Myślałam, żeby tu się zatrudnić, bo jednak pieniądze zarabiać trzeba... Tak cię jeszcze podpytam, to czemu ludzie pracują tu aż 10 lat? Jakieś plusy chyba muszą być?

Ktosiek Nowy wpis

@SG Lepiej zapytaj sie dlaczego nie pracuje.Moze zostal zwolniony a sie wypowiada jakim nie byl pracownikiem.Ja pracuje w firmie sporo czasu.Raz jest dobrze raz jest zle.W kazdej firmie jest taki czas ze jest spoko i jest zle.Za nadgodziny zawsze byly pieniadze wyplacane.Wyplaty zawsze na czas.Do wynagrodzenia jest premia motywacyjna za brak chorobowego,za obecnosc i nie sciemnianie

Kindzu Nowy wpis

Plus jest jeden w tej firmie . Że jak jest praca to pracujesz po 8 godzin nie ma pracy pracujesz po 4 -6-8 godzin a wypłatę dostajesz normalnie bo to nie twoja wina że nie ma roboty i to jest dobre w tym zakładzie i tylko tyle to jedyny plus . A ty w jakim zakładzie pracujesz że jest podobnie

Kindzu Nowy wpis
@Ktosiek

Widzę że biuro odpisuje na komentarze. Szczerze ja już dosyć opini dałem reszta decyzji zależy od ludzi miłego to moja ostatnia opinia . A odpowiadajac na pytanie to sam odeszłam z pracy pozdrawiam ktoska z biura

Na jakie wsparcie w Rem Marco mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Kindzu

Jakie wsparcie ???????? tam jak kobieta dowie się że jest w ciąży to odrazu zwolnienie lekarskie załatwia nie ważne czy to pierwszy miesiąc czy drugi

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rem Marco. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno

@Kindziu

Jak coś złego to zawszę wina kierownictwa ?? A może wina pracowników

@Piotr

Panie Piotrze to polecam samemu się przekonać przyjść na tydzień dwa i zobaczyć jak szybko pan będzie odchodził z tej firmy. . . Ta firma nie jest zła . Jest jedną z lepszych . Do Puki szef nią kierował lub poprzedni kierownicy to naprawdę wysoko szła do góry ta cukiernia . Teraz jest tak jak napisałem wcześniej. Niema komu robic z Ukraińców próbują zrobić cukierników ale nawet oni nie chcą tu być dłużej wcale się nie dziwię . Także jak ktoś nie wierzy w to co pisze. To zapraszam spróbuj przyjdź na tydzień . Mam nadzieję że szef przejrzy na oczy i rozrusza tą firmę jak to było przed laty . Pozdrawiam były pracownik

o lossie
@Kindziu

Jak byś patrzył obiektywnie to byś zobaczył jaka jest sytuacja rynkowa teraz i jaka była np 4 lata temu. Także nie ma co porównywać bo to dwa różne światy.

Irena
@Kindziu

Trochę nie rozumiem podejścia szefostwa... nie zauważają, że z firmą dzieją się takie rzeczy? 3000 zl podstawy to faktycznie mało, a dochodzi do tego jakaś premia? Firma nie myśli o jakichś podwyżkach? Inflacja szaleje...

@Irena

3000 tys zł i ewentualnie jakąś premię dostanie nowy pracownik . Start pracownik co robi tam już powiedzmy kilka lat ma 3200-3400 plus premia ale to zależy ????. Także z jednej strony nowy pracownik który nie chce robić za te grosze z drugiej strony stały pracownik który zarabia 200 zł więcej niż nowy którego ma wyuczyć który pewnie zrezygnuje po tygodniu dwóch twierdzą że za te grosze to wszędzie dają pracę i nie trzeba latać jak w tej firmie

Emilia
@Kindzu

A ile tej premii dostaje pracownik i jest ona comiesięczna?Bo w sumie jeśli ta premia jest rzędu 500-800 zł no to ta wypłata już tak źle nie wygląda. A długo zajmuje czasu przeszkolenie takiego nowego pracownika?

@Emilia

Za moich czasów powiedzmy rok wstecz było to 200 zł . Ale to nie była stała premia tylko uznaniowa także to nie znaczy że ja dostaniesz ???? druga sprawa. Przeszkolenie pracownika napewno te 2 tygodnie potrwa jak nie więcej zależy jak ktoś jest kumowaty. Tylko to jest to że ludzie rezygnują po dniu dwóch dniach także tak naprawdę nie ma kogo szkolić ☺️???????? albo nie ma sensu

Katt

Filek

Hela
@Filek

Jestem pracownikiem od niedawna ale jestem bardzo zadowolona praca spokojna wiadomo jak to w cukierni że weekendy są bardziej intensywne ale jest zadowolenie jak wracają klienci zadowoleni i kupują nadal. Próbowałam wielu ciast i ile osób tyle gustów nie wszystko mi może smakować ale i tak jest dobre.

Jaka jest kultura pracy w Rem Marco?

Brak kultury jeśli chodzi o kierownictwo i samego szefa. Nie polecam

Anonimowy

Dno i wodorosty, praca 6 dni w tygodniu bez dnia wolnego. Jeśli chcecie pracować jak (usunięte przez administratora) to zapraszam do Rem Marco. Dodatkowo w sobotę zapieprzacie pojedynczo albo max we dwie, gdzie nie macie nawet czasu zjesc ani wyjsc do toalety. Starania na nic, tylko zdrowie marnujecie. Brak mozliwosci awansu. oszczednosc na pracownikach, o dodatkowych osobach? Możecie pomarzyć. :-) a wynagrodzenie? Fatalne, za tak ciężka pracę!

Karolina zona Danielka
@Anonimowy

Odwal się od Rem Marco. Zostałaś zwolniona bo (usunięte przez administratora) robiłaś. Gdybyś była pracowita sumienną to byś takich rzeczy nie wypisywała. Żyj..i nie żyj życiem innych.

Jakie godziny pracy obowiązują w Rem Marco?

Różne to zależy jak Ci ustala

@Anna

A można mieć jakikolwiek wpływ na te ustalenia czy raczej jest się zdanym na ich decyzje?

@Dorota

6 dni w tygodniu niedziela wolna i tyle

Hanna
@Anonimowy

I zawsze każda sobota jest pracująca? Jest jakaś dodatkowa kasa za pracę w weekend?

@Hanna

Nie

@Hanna

Praktycznie każda chyba,że wyblagasz o wolne i nie, nie płacą dodatkowo za soboty

@Anonimowy

Można dopytać na jakiej umowie to? bo brzmi jak zlecenie skoro soboty nie są dodatkowo liczone chyba, że źle pomyślałam? ale jakby nie patrzeć przed podpisaniem umowy znasz już te warunki?

Grzegorz

19.11.2022 Kupione ciasto w oddziale Poznań Opieńskiego. Ciasto po 30 min. wyłożone z opakowania okazało się totalnie spleśniałe. Myślę że to wróży koniec tej cukierni która kiedyś była nr 1. Nie polecam wręcz odradzam zakup produktów z tej pseudo cukierni.

Grażyna
@Grzegorz

Ciekawy przypadek, no ale zgłaszałeś to w cukierni? Jak zareagowali? Ciekawa jestem czy to jednorazowy przypadek czy takie rzeczy tam się częściej zdarzają bo myślałam o pracy tam..

Czy w Rem Marco występują paczki/bony świąteczne?

Ptyś

Występują-w marzeniach....

Byly

Chyba z c aritasu nie obrażając bo tam są a w tej firmie nie ma albo kierownik zabiera

kwiatek78

Nawet kawałka ciasta na święta nie dostaniesz

Julia
@kwiatek78

Były rozmowy z szefostwem by to zmienić? Ktoś próbował? Jaka była reakcja?

kwiatek78

Nie polecam,najgorsza firma w jakiej pracowałam. Maja pracownika za nic. Niczym się nie interesują. Co chwile nowa koordynatorka która nic nie ogarnia. Omijać ta firmę szerokim łukiem

Kasieńka94

Bardzo dobra cukiernia, ceny super ! Jedyne do czego mogę się doczepić to Pani kierownik w cukierni w Płocku... ta Pani chyba pomyliła zawody. Nie potrafi doradzić tylko krzyczy teksty typu ,, a skąd ja mogę wiedzieć co Pani goście lubią". Obie z mamą chodzimy do cukierni tylko jak tej Pani nie ma bo reszta ekspedientek to super kobietki co zawsze pomogą a ten babsztyl to szkoda słów.

Renata1
@Kasieńka94

Oj co prawda to prawda!!!!!! Można chodzić pote pyszne ciasteczka na inne zmiany niż do tej pani, omijać szerokim łukiem buhaha

Klient
@Kasieńka94

O co wam chodzi tej pani to już dawno nie widziałem, raczej już nie pracuje, była bardzo dobrym pracownikiem, doradziła miło obsłużyła ogólnie była ok. A jeśli ktoś przyszedł i udawał sierotę pytał o jedno i to samo sto razy to i mi by nerwy puściły. Pozdrawiam

Klient
@Kasieńka94

Nie wiem jak jest w Płocku ale Gniewkowo to też tragedia "Pani" kierownik też jest nie miła, zachowuje się jak nie spełnia rozumu oraz ma brak poszanowania dla klienta. Każdy woli jechać do Inowrocławia i tam zrobić zakupy niż u owej Pani. Mam nadzieję że wkoncu ją zmienią i będzie można w spokoju zrobić zakupy bez owej Pani.

Leopold
@Klient

Klient może pytać o wszystko , a pani na kierowniczym stanowisku powinna być cierpliwa i empatyczna oraz dać przykład pracownikom.Jsk pani czuje się zbyt pewnie , to tak się zachowuje.Nie ma tu miejsca , bo ktoś pyta kilka razy, to nie jest argument do opryskliwego zachowania.

Proszę obecnych i byłych pracowników remarko o uczciwą rzetelną opinie ile miesięcznie można zarobić jako sprzedawca w sklepie Czy są jakieś premie możliwości awansu Jak wygląda praca godzinowo i zmianowo

Najnizsza krajowa i premia która jest niemożliwa do wyrobienia

@Anna

A z jakiego powodu niemożliwa? :( Przybliżysz jej zasady?

Ola

Piekarnia na Białych Błotach, Bydgoszcz. Sprzedali ciasto z zepsutymi wiśniami i kawałkami plastiku!! Nie polecam nikomu!!!

@Ola

Jeśli to co piszesz to prawda to rozumiem, że już dawno zawiezione to zostało do sanepidu jakiegoś?

MAK

10 CZERWCA SKIEP W OSOWEJ GÓRZE BYŁ ZAMKNIĘTY BEZ ZADNEJ INFORMACJI. CZEKAŁAM W DESZCZU DO GODZ. DZIEWIATEJ..PRZEPRASZAM NIE USŁYSZAŁAM.

@MAK

Nie rozumiem tylko czego Pani nie usłyszała?

$oLA

zACHWYCONA DEKORACJAMI NA TORTACH Zachwycona dekoracjami na tortach okolicznościowych zamówiłam dwa torty na 10 czerwca i zapłaciłam z góry. Czekałam w deszczu pod zamkniętym sklepem szukając telefonicznie jakiegoś kontaktu Sklep otworzono mi o godz . dziewiątej .Było to zamówienie dla jubilatek ,które objęte są stałą rehabilitacja i z cała grupa czekali od godz.. ósmej. Przepraszam się nie usłyszałam. Po co podaje co się swój tel? CZy tak trudno zamieści informacje na drzwiach o zmianie godziny otwarcia?

Codzienny klient

Witam na wstępie mam nadzieję ,że mój wpis coś zmieni w punkcie na Osowej Górze zaobserwowałem że pracuje tam kilka Pań dwie starsze Panie ekspedientki są bardzo nie miłe obrażone ,że klient wszedł do sklepu wciskają na siłę stare ciasto tłumacząc się że wydają od najstarszej ale mnie jako klienta co to obchodzi skoro widzę że ciasto już leży kilka dni i ja takiego kupić nie chce wysoki ton głosu i brak kultury nie zachęca do robienia zakupów w tym punkcie tylko kilka razy spotkałem miła młoda Panią która od wejścia wita uśmiechem zainteresowaniem i chęcią miłej obsługi więcej takich pracowników a mniej obrażonych niekulturalnych bab które 20 min przed zamknięciem wyrzucają klientów ze sklepu.

@Codzienny klient

No może i coś zmieni, jeśli faktycznie to info do kierownictwa dojdzie, tylko pytanie co tu jest nie tak? Te Panie same z siebie takie są czy może coś u nich w środku jest nie tak i to skutek uboczny? :/

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Rem Marco?

Ośmieszona

W żaden najlepiej robić o nic nie pytać a jeszcze lepiej pracować 24/24 za darmo

@Ośmieszona

O co chodzi z tym pracowaniem za darmo? Niskie stawki mają czy jak?

@Ośmieszona

Do osmieszona.Widocznie sobie nie radziłaś z praca.Nikt w firmie nie pracuje 24/24.i za darmo.Nie każdy się nadaje.Wszystko wychodzi na okresie próbnym czy będzie z Ciebie pracownik.W ten sposób są sprawdzane kwalifikacje Jak szybko łapiesz o co w tym chodzi i jesteś pracowity/pracowita to zostajesz po okresie próbnym.Okres próbny trwa od 1-3 miesiecy

Hanna

A skąd wiesz ile ona pracuje? Może dłużej niż okres próbny?

Barbara

A wiesz jak płatny jest ten okres próbny? Skoro idą tam osoby bez sprawdzania kwalifikacji to ile zarabiają nawet ci co nic nie umieją?

Zostaw merytoryczną opinię o Rem Marco - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Rem Marco?

Zobacz opinie na temat firmy Rem Marco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rem Marco?

Rem Marco