Agencja Marketingowo-Reklamowa Kontakt Plus w Katowicach

Katowice

Opinie o Agencja Marketingowo-Reklamowa Kontakt Plus w Katowicach

on60 2010-11-17 21:27:33
Witam. Wypowiedz na temat firmy kontaktplus, chodzi o firmę Pana [usunięte przez moderatora]
To kompletnie nie odpowiedzilany człowiek, nie płaci, oszukuje, zmysla, kase bierze dla siebie a ludzi ma w dupie. Odradzam jakakolwiek wspolprace z tym czlowiekiem chyba ze macie ciepliwosc czekania po pare miesiecy na swoja kase.
mam nadzieje ze kiedys ktos wpadnie do jego biureczka i obije mu ryja
ja 2012-01-25 15:56:11
Już dostał po ryju bo pan M. zostawił młotek w szafce w pokoju pracowniczym.,auto mu też niby zabrali . 3 osoby u niego niby robią ciągle wieżą mu ze ich spłaci. Niestety aby dostać kare w wysokości 30000 tyś za każdy mc zwłoki za brak należnego świadczenia plus 13 %karnych odset plus robienie u niego kolejne 30000 ,nie danie referencji kolejne 30000 potrzeba co najmniej 3 osób proszę aby osoby poszkodowane przez tego byłego sportowca o kontak [usunięte przez moderatora] im więcej ludzi tym więcej kary dostanie
zenka 2016-05-02 21:59:36
ja tam w żadne kary nie wierzę, na pewno by to byłoby na umowie i ktoś by to upublicznił, byłby kwas a jakoś go nie ma, i sprawa rozwiązna. a druga sprawa że agencja marketingowa nie prowadzi żadnego marketingu internetowego...
Zostaw swoją opinię o Agencja Marketingowo-Reklamowa Kontakt Plus w Katowicach - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Marketingowo-Reklamowa Kontakt Plus w Katowicach