INTERMODEM

Wrocław

Opinie o INTERMODEM

ja 2008-12-15 13:22:43
Tragedia.
Wymagana odpowiedzialność materialna bez zabezpieczenia magazynu przed dostępem osób postronnych
anonim 2011-01-26 16:12:51
Przestrzegam absolutnie wszystkich przed tą firmą..Kompletny brak organizacji, brak pieniędzy,brak perspektyw i do tego wszystkiego szef [usunięte przez moderatora]...Chcesz dopłacać do interesu???...wal jak w dym...Poszerzają swoją ofertę o produkty i usługi o których nie mają zielonego pojęcia.Ogólnie ŻENADA !!!
nnnnnnaaaaaaa 2013-02-05 17:18:28
Anonim ,
masz racje żenada,żenada,żenada.
Ja tam pracowa...łam-łem (nie piszę dokładnie bo i po co).
Przestrzegam wszystkich przed podejmowaniem tam pracy, bo na koniec nie dostaniecie należnych wam pieniędzy.
Wszystko jest na zasadzie jakoś to będzie.
A szef ciągle ma długi i nigdy się nie wywiązuje z terminów, a to zapłat za faktury, a to z realizacji zamówień.WSTYD.Jak tak można funkcjonować i oszukiwać swoich własnych zatrudnionych pracowników.Pracownicy muszą świecić oczami za szefa firmy.SZEF FIRMY hahaha.Czy tylko o to w tej firmie chodzi? o tytuł?
NA CUDZYCH PLECACH SIE DALEKO NIE UJEDZIE. A co powie Twoja córka jak dorośnie Panie [usunięte przez moderatora]?????????????? Oj zmień się bo tak działać nie można.
Pomyśl o innych.Jak komuś dajesz prace to Go uszanuj.I popraw się.
To może na uczciwych zasadach wyjdziesz na prostą. I zobaczysz że można lepiej.Pozdrawiam
Gosia 2016-04-20 14:21:55
Jak to jest, że wszystko z tą pracą wygląda tak dobrze? Zastanawiam się już jakiś czas czy przypadkowo nie ma haczyków, ale z tego co widze to póki co jest bardzo fajnie, podoba mi się to i szanuje...
Zostaw swoją opinię o INTERMODEM - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTERMODEM